Pacientai, kurie rekomenduoja Kasparas Gylys, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-03, Nr. MPL-17689, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-03, Nr. MPL-17689, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2023-07-26, 16:42 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus,malonus,geros širdies specialistas.Savo darbą puikiai išmanantis chirurgas.Nors mano gydymas dar tęsiasi ,bet norisi palinkėti šiam žmogui suprantančiam,atjaučiančiam,empatijos nestokojančiam specialistui:sėkmės tiek profesinėje veikloje,tiek asmeniniame gyvenime.
Seniai Plungei reikėjo tokio spacialisto.Visiems tiems,kuriems nusišypsojo laimė patekti pas šį profą velniškai pasisekė.
Man dar toloka iki gydymo pabaigos,bet nuojauta kužda,kad finišas bus su triumfu.
Sėkmės,Gydytojau, ir nepalikit Plungės.Kur mes be Jūsų.
Pagarbiai Jūsų pacientas Sigitas Šimkus.

2023-04-15, 22:47 | Registruotas lankytojas 1

Rūpestingas, atsakingas ir kompetetingas gydytojas kuris puikiai išmano savo darbą. Ačiū už greitą sureagavimą ir puikiai atliktą operaciją.
Edita Kirsnienė.

2022-05-26, 21:14 | Registruotas lankytojas 1

Gerb.Daktare Kasparas gylys noriu jums padekoti uz rupinimasi mano sveikata,kompetencija,paprastumu ir nuosirdumu sekmes jums tokiame acakingame nelengvame darbe.Salvijus lenksas

2021-12-16, 19:44 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas! Pusę metų man laikėsi temperatūra, tyrimai įvairiausi daryti, spėlionių buvo daug ir tik apsilankius pas Gydytoją Kasparą Gylį, per pirmą vizitą buvo nustatyta priežastis ir paskirtas gydymas. Labai malonus, profesionalus gydytojas. Didelis AČIŪ Jam!

2021-02-11, 22:15 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš didžiosios raidės. Labai malonus, kompetetingas, puikiai mokantis bendrauti su pacientais. Labai trūksta tokių šaunių gydytojų Plungės ligoninėje. Lankiausi pati, ir likau labai patenkinta. Taip pat iš aplinkinių esu girdėjus begalę gerų atsiliepimų apie šį gydytoją. Sėkmės didžiausios!

2020-11-18, 09:57 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas chirurgas iš didžiosios raidės. Turėjau problemų su tulžim n metų, tačiau specialistai Klaipėdoje nematė tikslo operuoti, tada kreipiausi į šį specialistą pagalbos. Maloniai pakonsultavo, viską puikiai išaiškino ir dėka jo atliktos operacijos dabar galiu džiaugtis visaverčiu gyvenimu. Ačiū jam už pagalbą. Rekomenduoju šį specialistą visiems, o taip pat ir Plungės ligoninę, kur tikrai dirba nerealus kolektyvas.

2020-02-18, 13:44 | Registruotas lankytojas 1

Super daktaras maloniai bendraujantis ir puikiai atliko savo darbą, tiesiog miela eiti pas tokį daktarą. Tokie ir turi būti daktarai,linkiu jam sveikatos ir išlikti tokiu kokis yra. Didelė jam pagarba.

2019-02-18, 20:14 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū jums, gydytojau, kad laiku ir gerai atlikote operaciją mano mamai. Labai jums dėkinga

2018-10-30, 09:52 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Nesenai mano tėčiui atliko sunkią operaciją. Tėtis dabar sveiksta namuose ir apie gydytoją kalba su ašaromis akyse. Be galo kompetentingas, atsakingas, malonus, rūpestingas, atidus. Labai džiaugiuosi, kad mano tėtis pateko būtent į tokio specialisto rankas. Sėkmės Jums, gydytojau. Dėkui už suteiktą šansą gyventi mano tėčiui. Džiugu, kad dar turime tokių gydytojų.

2018-09-27, 09:02 | Registruotas lankytojas 2

Turėjom bėdų su kojų nagais paaugliui sūnui. Lankėmės pas kelis gydytojus, bet bet kokie veiksmai buvo atidėliojami, nes vaikas. Šis gydytojas mūsų problemą pavertė maža nereikšminga smulkmena. Be jokių svarstymų ar atidėliojimų viską atidžiai paaiškino, išdėstė veiksmų seką ir sutvarkė. Sūnus sakė, kad tik šis gydytojas gali būti vertas to vardo! Ačiū už puikų bendravimą bei dėmesingą darbo atlikimą.
Rekomenduoju kreiptis, palikus nerimą bei visas baimes namie.

2017-06-26, 14:15 | IP: 82.135.222.33

Labai ačiū daktarui Kasparui Gyliui už profesionalumą, atidumą, gerus patarimus, nuoširdų bendravimą, rūpestingumą operuojant ir gydant mamą. Labai rekomenduoju jį visiems.

2016-03-17, 10:54 | IP: 188.69.198.156

Labai puikus Gydytojas,pagarba Jam ir didelis ačiū!!!