Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Butrimienė, %

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12890, Galiojanti

2018-02-12, 17:53 | 3

Asmeniškai su manimi gydytoja labai gera, gydausi pas ją jau 5 metus ir negaliu skųstis. Tikrai labai protinga, per apsilankymus maloni, rūpestinga, labai stebi tyrimų rezultatus, atsako į visus klausimus, viską paaiškina. Tik prisiskambinti gana sudėtinga, bet nieko keisto, kai esi toks geras specialistas - dažniausiai būni užimtas

2016-09-15, 01:45 | IP: 78.63.95.57

Puiki gydytoja , man pasake , kad geriausias atlygis jai uz darbą yra mūsų ,jos pacientu, sveikata .Aciu didžiulis .

2015-07-13, 18:56 | IP: 78.56.91.81

Labai rupestinga, atidi gydytoja. Gydausi jau 3 m.

2015-01-16, 22:06 | IP: 78.60.147.0

Labai seniai gydausi pas profesore ir tikrai esu dekinga, kad jos pastangu deka galiu gyventi pilnaverti gyvenima. Aciu Jums, Profesore.

2014-05-13, 11:16 | IP: 188.69.214.15

Profesionali, patikima, rūpestinga. Sunku patekti konsultacijai.

2014-04-10, 16:43 | IP: *.*.*.*

2014-03-16, 18:17 | IP: *.*.*.*

2014-01-01, 12:35 | IP: 84.240.44.26

Jau 13 metų mane gydo reumatologijos skyriuje. Esu niekieno pažįstama ir eilinė mokytoja.einu be baimės į ligoninę, nes visada sulaukiu dėmesio, vaistų, pagalbos ir moralinės,vedėja maloni,sugeba suteikti optimizmo ir išeinu sulaukusi pagalbos ir savom kojom. o pacientai kaip ir visi žmonės: pikčiurnoms visur blogai reumatologijoj dirba šaunūs gydytojai:tai ir prof.Venalio ir skyriaus ved.I.Butrimienės didžiulis nuopelnas.Jie yra principingi ne tik sau, bet ir kitiems.

2013-10-01, 12:13 | IP: *.*.*.*

2013-06-10, 16:05 | IP: 81.7.100.84

Man 55 metai, tad prasidėjus menopauziniam laikotarpiui neretai tenka lankytis įvairiose gydymo įstaigose ir konsultuotis dėl atsiradusių negalavimų. Paskutiniu metu turiu didelių problemų , dėl lūžusio abiejų kairės rankos riešo kaulų. Dėl perlaikyto gipso (laikyta 7 sav. ) atsirado plaštakos raumenų suaugimai, Ziudeko liga, sutrumpėjo sausgyslės. Pradėjus rankos reabilitaciją gavosi staigus pasipriešinimas, ko pasekoje pradėjo tinti ir skaudėti rankų, kojų sąnariai. Išsivystė dar ir Reaktyvinis artritas. Dėl šių susirgimų buvau konsultuota Klaipėdos miesto ligoninės reumatologės gyd. L. Merkelytės, bet konsultacija jokios naudos nedavė, todėl teko skambinti į Santariškių klinikas Profesorei reumatologei Irenai Butrimienei. Profesorė apžiūrėjo mano sutinusią ranką ir kojas ir skubiai paguldė į ligoninę ir tą pačią dieną buvo atlikta daugelis tyrimų ir paskirtas gydymas.Tai ką aš pamačiau savo akimis ir patyriau, prilygo aukščiausiam , profesonaliausiam lygiui ir tai viskas vyko Profesorės Irenos Butrimienės iniciatyva, sumanumu ir nuoširdžiu rūpesčiu. Todėl , kad ir ką beišgirsčiau, niekada nepamiršiu šios moters rūpestingo ir be galo nuoširdaus žvilgsnio ir dėmesingumo paprastam ligoniui. Ačiu Jai už Dievo duotą talentą.