Pacientai, kurie rekomenduoja Aida Kinderytė, %

Išduota: 2008-01-31, Nr. MPL-10567, Panaikinta

Gydytojas anesteziologas reanimatologas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16098, Galiojanti

Kinderytė Aida dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kinderytė Aida?

2019-12-06, 11:19 | 2

Rodėsi, kad jai išties rūpi mano situacija ir ji dėjo tikras pastangas, kad mano kančią visiškai išspręsti, ar bent jau sumažinti. Už tai ir esu jai dėkingas. Ji ne tik profesionalė, bet dar ir sąmoningas, šiltas žmogus. Ačiū!

2019-10-04, 18:33 | 1

Labai puiki Daktare ismananti savo darba .Silciausi Jai linkejimai.Aciu Jums Daktare.

2019-01-16, 19:43 | 1

Puiki gydytoja. Maloni, rūpestinga ir puikiai išmananti savo darbą.

2018-03-20, 07:08 | 1

gydytoja yra grubi,pikta,siurksti

2017-09-04, 00:17 | IP: *.*.*.*
2017-03-25, 19:33 | 1

Sveiki,
Už suteiktą efektyvią pagalbą kovojant su įsisenėjusiu skausmu, profesionalumą, švelnias rankas, nuoširdų rūpinimąsi, šiltą bendravimą, nuoširdžiai dėkoju LSMU Kauno Klinikų Skausmo klinikos gydytojai Aldai Kinderytei bei Skausmo klinikos personalui.

2016-06-30, 11:29 | IP: 78.58.186.234

Nuostabi,gera ,profesionali.Tai gydytoja is didziosios raides.Aciu jai uz suteikta konsultacija,pagalba,bei zmogiska supratima padedant kovoje su onkilogine liga.

2014-12-02, 23:13 | IP: 78.63.100.221

Viena iš nuostabiausių mano sutiktų daktarių, kurių gyvenime neužmiršiu. Labai rūpestinga ir padedanti kuo tik gali. Šilčiausi jai linkėjimai. Galėčiau apie ją kalbėti ir kalbėti vien tik gera..

Esate Aida Kinderytė?
2013-04-22, 23:00 | IP: 5.20.67.106

Labai gerai išmananti savo darbą. Miela, spindinti gerumu ir paprastumu...Juk ne vien vaistai, bet ir geras, šiltas žodis gydo...

Esate Aida Kinderytė?