Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Buikienė, %

Išduota: 2005-08-08, Nr. MPL-07282, Galiojanti

Buikienė Daiva dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Buikienė Daiva?

2020-05-12, 02:13 | 4

Gydytoja man asmeniskai pasirode labai arogantiska it netgi vietomis kritiska, pries isigilindama i problema, taip pat mano manymu ne gydytojos kompetencijoje siulyti drastiskai sumazinti dienos kcal iki max 800 nutukusiam zmogui-ar tai neturetu daryti dietologas? Ir ar pries tai nevertetu isigilinti i endokrinines problemas, kuriu pas pacienta ne viena deja. Ne tikrai nerekomenduoju gydytojos vien del arogancijos ir tokio neprofesionalumo

2020-03-11, 14:43 | 1

Begti kuo toliau nuo tokiu gydytoju, neduoda siuntimo I ligonine apsiima gydyti pati kad issaugotu savo Signatos varda, net neverta kreiptis, nes nevertina situacijos sudetingumo,kas neserga bus tiem gera daktare.Sekmes susirasti gera gydytoja!!!#

2019-04-19, 15:44 | 8

Puiki gydytoja. Skiria daug tyrimų pagal nusiskundimus. Greitai reaguoja į sveikatai pavojingą situaciją.

2017-08-01, 01:31 | IP: 78.56.136.229

Šauni daktarė! Gerai išmano savo darbą, nevynioja žodžių į vatą ????

2017-05-10, 03:01 | 1

Puiki,konkreti gydytoja,issamiai papasakoja apie galimus gydymas metodus,sprendimus,papasakoja placiau ka darysime jei reikes kito plano. Nuostabi tikrai!

2017-03-22, 18:06 | 1

2016-02-04, 10:30 | IP: 188.69.211.117

Puiki profesionali gydytoja

2016-01-15, 22:52 | IP: *.*.*.*
2015-08-05, 19:28 | IP: 213.197.150.30

Įdomi gydytoja - aš sakyčiau nuotaikos. Vieną kartą pasirodo labai puikiai, pataria, aiškina ir pan. Kitą kartą tokias pievas šneka, kad išėjus net draugei kaip anekdotą pasakoju.
Bet visumoje ko gero apie gydytoją daugiau teigiamų atsiliepimų. Nekeisiu - lieku pas ją!!!

2015-06-11, 14:18 | IP: 193.109.235.158

Super gydytojas, visiems tokio linkeciau.

2015-05-26, 16:36 | IP: 94.244.86.28

Man šią gydytoją rekomendavo mano darbdaviai ,kadangi ilgoką laiką skundžiausi galvos skausmu ,pykinimu,galvos svaigimu iki vos nekritimo ,diegimu per krutine ,zandikauli ir kt .Nezinojau ligos nustatymo nors ejau pas Silainiu poliklinikos gydytojas kankinausi 5 metus galvos skausmu kol dabar negaledavau visai susikaupt ir tabdavau pikta ,paprastu darbu padaryti negalejau .Bet stai nieko nelaukdama atradau sia gydytoja ir esu laiminga ,ji ismano savo darba ,yra tarsi daktaras Hausas is filmo,kad atrodo ieskos ligos ,kol ja atras ir jos isvados pasiteisina.Ateidama pirma karta nuejau,paaiskinau situacija ir gavau siuntima ir paaiskejo,kad daug metu man yra letinis sinusitas ir cista ten pat susiformavusi .Buvau laiminga ,pagaliau zinodama kas man yra ,nesijausdama tarsi durnele issigalvojanti ligas ,nes pprasti tyrimai parodydavo kad viskas gerai.Saunuole!!! taip ir toliau.

2015-03-29, 14:29 | IP: 78.58.181.103

Profesionali, konkreti, daug žino, domisi naujovėmis."Nevynioja į vatą". Išaiškina ir paaiškina. Linksma, visada pasitempusi. Labai gera gydytoja. Jeigu reikia, be jokių problemų siunčia pas kitus specialistus.