Pacientai, kurie rekomenduoja Dainius Guzevičius, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04755, Galiojanti

Guzevičius Dainius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Guzevičius Dainius?

2020-02-19, 16:31 | 1

Puikus gydytojas! Labai draugiškas, turi gera humoro jausmą, padėjo išspręsti problemas. Labai rekomenduoju!

2019-12-20, 23:27 | 2

Kai atejome pas gydytoja buvome apsaukti , isejes is kabineto net nepasakes sveiki ar panasiai pakeltu tonu grubiai reze i akis kokios bedos ,ko cia atejote

2019-11-22, 15:55 | 1

Nuostabus gydytojas!!!! labai malonus, išsamiai atsakė į visus klausymus. Gydytojas kuriam tikrai rūpi paciantai.

2019-07-11, 14:55 | 1

Gydytojas grubus, nesupratingas, pašaipus.

2019-06-05, 17:40 | 2

Mano nuomone gydytojas savo srities specialistas. Mažai kalbantis,bet tikrai žinantis į ką reik atkreipt dėmesį. Skaičiau kitų nusiskundimus. Jei jis klausytų kiekvieno paciento o gal taip,o gal anaip-tai pusę pacientų vizito pas jį nesulauktų.

2019-05-13, 15:08 | 1

Ko gero vienas grubiausių gydytojų. Nuo pat pirmų akimirkų buvo piktas, užsispyręs, nemalonus ir nesupratingas. Su visais įrankiais tikrinant tiek nosį, tiek gerklę dirbo grubiai. Paciento visiškai nelaiko sau lygiu. Pasikėlęs.

Į gerklę pripurškė kažkokio birzgalo ir pasiskundus, jog pradėjo po to ją skaudėti tiesiog numykė, kad kaip tik turėjo būti atvirkščiai ir nuimt visus pojūčius. Nepasiteiravo vėliau ar vis dar skaudą gerklę dėl jo taikomų priemonių kaltės! Nepasakė nieko, kad tai tiesiog galėjo būti koks nors šalutinis poveikis ar panašiai. Maždaug nutiko taip - tavo problemos. Praėjus kelioms valandos vis dar jaučiu tą patį skausmą.

Nenorėjo išklausyti visų nusiskundimų, reikės dar kartą eiti. Žinoma, pas jį jau tikrai niekada neisiu.

Nerekomenduoju niekam daugiau pas jį lankytis.

2018-04-12, 11:43 | 1

lengva bendrauti, paprastas, labai nuoširdus ir geras specialistas

2017-09-16, 16:33 | 3

Geras savo darbą išmanantis gydytojas.
Labai atidus ir kruopštus.Tiksliai nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą.Kadangi man reikalinga sudėtinga ausies operacija tai parekomendavo kur kreiptis.Tikrai likau patenkinta šio gydytojo darbu.Sėkmės, sveikatos ir kantrybės Jam.

2017-09-06, 02:09 | IP: 94.244.82.107

Nuostabus daktaras, rekomenduoju.

2017-04-06, 18:56 | 1

Ko gero geresnio gydytojo nebuvau sutikusi. Labai malonus, greitai atlieka savo darbus, kruopščiai tikrina.
Atsako į užduotus klausimus . Atsiliepimas apie jį iš mano pusės pats geriausias. Daugiau tokių gydytojų !!!

2016-12-20, 12:33 | IP: 86.100.109.12

Cia tiesiok noreciau pasidalinti kitokio pobudzio patirtimi. Dar paskutinese mokyklos klasese man pradejo svaikti galva. Nesvarbu, kad priepuoliai suriesdavo tik kokiai 1-2 dienom, bet tekdavo praleisti pamokas, veliau ir paskaitas, atsirado problemu ir asmeniniame gyvenime. Ppas kokius tik gydytojus nesilankiau, ir Plungeje, ir Siauliuose, ir Klaipedoje, geriau visus vaistus, kokius tik sugalvodavo jie israsyti, bet priepuoliai kartojosi kaip ir buve. Labai dekinga esu savo seimos gydytojai, kuri man rekomendavo si puiku gydytoja.Jis iskart paklause, kaip man su klausa ir labai nustebau kad istiesu nustate, kad viena puse blogiau girdziu. Man pirma karta gyvenime normaliai ir aiskiai papasakojo apie mano liga, kaip tie svaigimai susije su klausa, paaiskino, koks gydymas butu efektyvus. Greitai jau bus pusantru metu kaip as pradejau jo paskirta gydyma ir galiu pasakyti, kad tokia priepuoliai kaip budavo – nebesikartoja. Paskutini karta kai buvau atejusi pasitirti tai klausa daugiau nebeblogejo, labai noreciau tiketi, kad ji dar kiek atsistatys. Noreciau, kad mano istorija ir padeka isgirstu kuo daugiau pacientu, kuriems sis gydytojas taip pat galetu palengvinti gyvenima.

2016-06-20, 15:02 | IP: *.*.*.*
2016-04-13, 20:48 | IP: 78.57.215.140

Konkretus, dalykiškas, rūpestingas. Viskas kuo puikiausiai.

2016-04-11, 13:47 | IP: *.*.*.*
2016-03-02, 20:52 | IP: 86.100.29.106

Labai malonus daktaras, tikras profesionalas savo srityje. Atejau pagal drauges rekomendacija ir nenusivyliau. Kruopsciai apziurejo, dave daug naudingu patarimu ir nuramino. Tikras Daktaras is didziosios raides.