Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Gumbienė, %

2019-05-17, 17:26 | 2

Labai gera gydytoja

2016-07-01, 16:55 | IP: *.*.*.*
2016-04-14, 19:25 | IP: 78.63.22.17

Buvau ne pati vežiau vaiką. Dėl širdies viską paaiškino ir supratau ką man sakė apie ligą ir profilaktiką, bet kažkodėl paklausė ar supratau ir paklausė koks mano išsilavinimas, tai labai mane kaip žmogų labai įžeidė.Aš taip pat dirbu su žmonėmis, bet savo klientų neklausinėju koks išsilavinimas. Žodžiu pirmą kartą lankėmės ir labai nusivyliau dėl gydytojos bendravimo su pacientu. Matau apačioje yra parašyta, kad tikrinate komentuotojus pagal IP, keistoka žinoma ir tikiuosi kai vėl atvyksime konsultacijos, tai neatsispindės mūsų kaip pacientų aptarnavime. Nes Jūs norite nuomonės tai ją reikia priimti, taip kaip mes pacientai priėmeme iš gerbiamos gydytojos, apie save apie išsilavinimą ir t.t.

2016-03-07, 15:46 | IP: 5.20.201.175

Ant rankos pirštų suskaičiuočiau kiek yra tokių profesionalių, pasišventusių darbui gydytojų. Dažnai tenka bendrauti su šia gydytoja, atsiliepimai kuo puikiausi.

2016-01-07, 01:09 | IP: 78.57.164.97

Super gydytoja didelis aciu jai. Jai ne jos profesionalumas tai nezinau kas butu su manimi sendien. Aciu jai. Ji nuostabi kaip gyditoja , ir kaip zmogus. Nera patys geriausi komentarai.

2015-02-13, 13:34 | IP: 212.122.93.108

Tikrai profesionali ir šauni specialistė !

2014-12-10, 18:19 | IP: 213.226.172.248

Labai maloni gydytoja, išmananti savo darbą. Lankėmės su vyru pirmą kartą.

2013-04-03, 11:34 | IP: 194.0.160.129

Labai gerai savo sritį išmananti spacialistė. Draugiška, maloniai bendraujanti gydytoja.

2012-12-13, 20:43 | IP: *.*.*.*

2012-10-03, 20:03 | IP: 5.20.74.200

Labai vertinu se gydytoja , ir jai as labai dekinga. O del atlygio tikrai nederetu to klausti....