Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Gumbienė, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-04127, Galiojanti

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-05-20, Nr. MPL-14448, Galiojanti

2019-10-24, 20:59 | 1

Labai puiki ir profesionali gydytoja! Buvome su sūnumi profilaktiškai tikrintis dėl įgimtos širdies ydos. Aiškiai ir labai išsamiai papasakojo apie esamą būklę, pasakė, kokios galimos prognozės, vienu žodžiu, viską, ką žmogus turi žinoti ir suprasti apie savo sveikatą. Kad taip gydytojai šviestų pacientus, to dar nemačiau. Kitą kartą nežinai, ko ir paklausti gydytojo, ši gydytoja nelaukdama viską pasakojo. Daugiau tokių gydytojų! Labai dėkingi už konsultaciją!

2019-05-17, 17:26 | 2

Labai gera gydytoja

2016-07-01, 16:55 | IP: *.*.*.*
2016-04-14, 19:25 | IP: 78.63.22.17

Buvau ne pati vežiau vaiką. Dėl širdies viską paaiškino ir supratau ką man sakė apie ligą ir profilaktiką, bet kažkodėl paklausė ar supratau ir paklausė koks mano išsilavinimas, tai labai mane kaip žmogų labai įžeidė.Aš taip pat dirbu su žmonėmis, bet savo klientų neklausinėju koks išsilavinimas. Žodžiu pirmą kartą lankėmės ir labai nusivyliau dėl gydytojos bendravimo su pacientu. Matau apačioje yra parašyta, kad tikrinate komentuotojus pagal IP, keistoka žinoma ir tikiuosi kai vėl atvyksime konsultacijos, tai neatsispindės mūsų kaip pacientų aptarnavime. Nes Jūs norite nuomonės tai ją reikia priimti, taip kaip mes pacientai priėmeme iš gerbiamos gydytojos, apie save apie išsilavinimą ir t.t.

2016-03-07, 15:46 | IP: 5.20.201.175

Ant rankos pirštų suskaičiuočiau kiek yra tokių profesionalių, pasišventusių darbui gydytojų. Dažnai tenka bendrauti su šia gydytoja, atsiliepimai kuo puikiausi.