Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Rauba, %

Registracija čia ir dabar
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
AND KLINIKA
Licencijos

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12988, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

62.2% Complete
3.1

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

77% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

75.3% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.9% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

73.3% Complete
3.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

57.7% Complete
2.9

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

59.4% Complete
3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
AND KLINIKA
Pacientų atsiliepimai
2022-09-29, 08:58 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas.
Kiek važinėjau pas kitus, tik pinigus ėmė, ir lašiukus išrašinėjo, iš jų net negirdėjau žodžio nosies kriauklės, ir tarp kitko, net kažkiek apsidžiaugiau, kai radau keletą neigiamų atsiliepimų apie Raubą, jei jau būtų 100% tobulas, tai paprastam mirtingajam pas jį papulti būtų misija “Kosmosas” ar su pinigais ar be jų.

2022-08-02, 17:02 | Registruotas lankytojas 21

Tikras profesionalas!!! 100% profas!!! Daug nekalba, bet daug daro! Pagal atsiliepimų skaičių, galima spręsti- kokiu mastu žmones operuoja/konsultuoja. Nosies pertvaros Operaciją atliko tobulai!!! Tai galiu pasakyti praejus kuriam laikui po operacijos. Iš pradžių labai blogai jaučiausi-buvo komplikacijos simptomų, bet paskyrus antibiotikus-trečią dieną ( nuo antibiotikų skyrimo dienos) pasijutau daug geriau. Savaitę laiko labai prasta savijauta buvo (temperatūra, silpnumas, galvos, akiduobių skausmas). Šiandien kvėpuoju pilna nosimi-laiminga iki debesų!!! Manau, gydytojas atliko savo darbą gerai- tačiau pooperacibė būklė buvo nekokia.
Rekomenduoju visiems šį gydytoją!!! Vienintelis mažas minusas-mažai kalba, nepaaiškina išsamiai visko, bet ir laiko neturi, nes operacija po operacijos! Tobulas gydytojas-tegu jam gyvenime sekasi viskas tobulai! Dėkinga Jums liksiu iki gyvenimo galo!!! Laisvė nosims :)

2021-12-13, 19:34 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas. Geras profesionalas, žaismingas, gražus ir šiaip labai linksmas vyrukas. Aišku labai skaudėjo jo apžiūros metu bet atleidžiu. Svarbu du kartus mane išlaisvino nuo ligų. Prieš 7 metus nuo pastovios anginos, o 2 metus nuo nuolatinio sinusito. Jeigu visi gydytojai taip dirbtų tai Lietuvoje būtų aukščiausias medicinos lygis Europoje !!! Ačiū Jums !

2021-11-19, 23:11 | Registruotas lankytojas 1

Puikiai išmanantis savo darbą, humoro jausmą turintis gydytojas :) Nuoširdžiai ačiū už 2021-11-15 d. atliktą operaciją! Rekomenduoju 100%. Erika

2021-11-17, 14:34 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojui. Nosies pertvaros operacija praėjo puikiai. Pooperacinis laikotarpis sklandus. Džiaugiuosi, kad pakliuvau į profesionalo rankas !

2021-09-21, 02:28 | Registruotas lankytojas 1

Operavo sinusitą, viskas gerai, praėjo daugiau kaip metai, esu laiminga, kad pakliuvau pas tikrą savo sryties specialistą, Ačiū gydytojui D.Rauba

2021-08-29, 22:28 | Registruotas lankytojas 1

Mes taip pat labai džiaugiamės atradę šį gydytoją. Jis operavo mūsų vaikutį,kuriam 2m. Vaikas gimė su problema nosytėje,vargome visus 2m,nes vaikui buvo sunku kvėpuoti,kramtyti maistą,miegoti. Ieškojome gydytojo,kuris turėtų patirties su tokia liga. Ir radome. Operacija pavyko,gydytojas papasakojo kaip sekėsi,ką išoperavo. Dabar vaikutis gali normaliai kvėpuoti,valgyti,miegoti...labai dėkojame gydytojui už tai,kad mūsų vaikutis jaučiasi gerai ir gali gyventi kaip visi vaikai :)

2021-05-04, 21:35 | Registruotas lankytojas 1

Tai geriausias profesionalas iš visų LOR gydytojų. Išoperavo mano nosies pertvarą, kai visi kiti daktarai sakė, kad nebegali niekuo man padėti. Esu be galo dėkinga gydytojui už grąžintą sveikatą. Ačiū Jums !

2021-01-25, 11:02 | Registruotas lankytojas 1

Su gyd. Rauba tenka bendrauti jau nemažai metų. Jis netik puikiai atliko sudėtingą operaciją, bet su jo pagalba ir palaikomuoju gydymu jau dešimt metų galiu išvengti pakartotinių operacijų, kurių su mano liga kitiems žmonėms kartais tenka atlikti toli gražu ne vieną. Profesionalus, šiltas, į paciento pageidavimus atsižvelgiantis, malonus daktaras, kuris nueina ekstra mylia dėl savo pacientų. Ačiū jums už jūsų puikų darbą. Aivaras R.

2020-11-29, 22:57 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas tikras PROFESIONALAS. Išsamiai išaiškino problemą, operavo. Ko pasekoje jaučiuosi puikiai, nors neįsivaizdavau kad kada nors kvėpuosiu per nosį laisvai. Nemažiau svarbu kad jis dar ir ŽMOGIŠKAS, ko šiais laikais ypatingai trūksta - atsiliepiantis į pagalbos šauksmą ir tiesiog suteikiantis pagalbą be jokių svarstymų. Pagarba Jums Daktare ir didžiausia padėka.

2020-11-08, 12:03 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuosirdi padeka gydytojui. Kai nakti ji iskviete i ligonine, nes kiti gydytojai negalejo sustabdyti kraujavimo is nosies, tai jis labai greitai atvyko ir tikrai greitai isprende problema. Nezinau, kaip butu pasibaige, jei gydytojas savo poilsio metu nebutu sutikes atvaziuoti ir pagelbeti. Matosi, kad zmogus atsidaves savo darbui, bei puikiai ji ismano. Pagarba ir didziausia padeka! Aciu!!!

2020-10-22, 20:32 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas D.Rauba operavo mane prieš mėnesį. Turiu pasakyti, kad tai - nuoširdžiai ir su atsidavimu dirbantis profesionalas. Gydytojas išsamiai paaiškino mano problemą, padėjo per trumpą laiką pasiruošti operacijai. Rekomenduoju gydytoją Darių, jei norite profesionalios pagalbos ir nuoširdaus, žmogiško bendravimo. Didelis ačiū, gydytojau! Asta

2020-09-09, 15:30 | Registruotas lankytojas 1

Jau dvejus metus kasdien pagalvoju apie gydytoją D. Raubą su nuoširdžiausiu dėkingumu ir pagarba. Ačiū, daktare, už "naują gyvenimą". Daug metų kentėjau dėl stiprios slogos, kuri nuolatos atsirasdavo be aiškios priežasties.. taip pat visiškai užguldavo nosį naktimis, negalėjau miegoti. Daktaras D. Rauba greitai ir tiksliai nustatė diagnozę lėtinis vazomotorinis rinitas, atliko operaciją "konchoplastika", po kurios mano gyvenimo kokybė pagerėjo 100%. Sunku žodžiais apibūdinti, kokią palaimą jaučia žmogus, kuris dėl sveikatos problemos daug metų negalėjo normaliai funkcianuoti, kai ta problema staiga dingsta iš gyvenimo. Ačiū, daktare, sveikatos jums ir ilgiausių metų! (Olga, 35 m.)

2020-05-09, 07:27 | Registruotas lankytojas 1

Niekada nevertinau čia gydytojų, tačiau labai apmaudu matyti, kai po Koronos viruso smuko šio specialisto reitingai. Prieš keletą mėnesių Utenoje teko apsilankyti dėl vienos problemėlės. Prieš tai teko pabuvoti pas kitus du specialistus, kurie lyg ir bandė taikyti, bet neužtaikė visai tiksliai, o šis gydytojas labai profesionaliai apžiūrėjo, greitai nustatė problemą, paskyrė tinkamą gydymą, viską profesionaliai paaiškino ir nuramino. Jeigu turite kokių nors problemų tikrai drąsiai galite kreiptis pas šį specialistą ir tikėtis geriausių rezultatų. Ačiū, Dariau, už Jūsų profesionalumą.
O dėl apsikrėtimo korona, tai daug kas tuo metu itin rimtai į tai dar nežiūrėjo ir kad apsikrėtė, tai nė kiek nesumenkina šio specialisto profesionalumo. Tai bus didelė pamoka ateičiai.
Linkiu, Dariau, vėl susigrąžinti turėtus reitingus ir toliau taip pat profesionaliai dirbti savo darbą. Sėkmės!

2020-01-25, 17:51 | Registruotas lankytojas 1

Didelis dėkui gydytojui, po mėnesio rekomenduotų pratimų pradingo mažajam mano berniukui iš ausyčių būgnelių skystis. Dabar tikiuosi, su laiku, kad nereiks ir adenoidų operacijos. Sėkmės gydytojui darbuose, sveikatos Jums pačiam.

2019-10-15, 11:46 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Darius turintis tikrą pašaukimą gydyti žmones :) tikras profesionalas savo srities ir ne tik :) Jis išgydė mane (tonzilių ir nosie problemom), išgydė mano sesę (nosies problema), tėvą (kurio sveikatos problema buvo labai rimta susijusi su augliu veido srityje). Neapsakyt žodžiais mūsų dėkingumą! Po budėjimų ligoninėje ir po rimtų, sunkių operacijų, jis priima žmones su šypsena ir humoro jausmu :) O jei ką ir pabara, tai už reikalą :)

2019-08-17, 21:07 | Registruotas lankytojas 2

Jei reikia gydytojo otolaringologo, tai atsakingai galiu pasakyt-jei radot Gyd. Darių Raubą, tai Jums pasisekė-tikras savo srities profesionalas. Visokeriopos sėkmės gydytojui.

2019-02-08, 13:53 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras vienintelis Lietuvoje neatsisakė padaryti mano nosies pertvaros operaciją. Jaučiuosi puikiai. Lukrecija.

2019-02-03, 21:10 | Registruotas lankytojas 1

Šis gydytojas mano mergaitei buvo dievo siųsta dovana. 3mėn.gydėmės ašarojančią vieną akį dėl galimos infekcijos, kol patekom pas akių profesorių Žukauską ir jis per 10min.nustate, kad tai ne infekcija, o latako nepraeinamumas. Nusimate dideles procedūros, zondavimas su narkoze ir galimas latako stentavimas. Lor buvo apžiūra, bet širdyje jaučiau, kad reikia dar apžiūros. Gyd. RAUBA apžiūrėjo su aparatūra, akivaizdžių problemų nerado, bet įtarė galimą kriauklės problemą, išlaužė vietoj ir kitą dieną stebuklas-asaros dingo. Mūsų dideles bedas diagnozavo ir issprende per pusę valandos. Jei ne gyd.profesionalumas ir ryztingumas, nežinau ką būtų tekę išgyventi. Ačiū jam.

2018-09-24, 16:38 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas, kuri rekomenduoju visiems draugams ir pazystamiems.
Lankemes 3 kartus del adenoidu. Malonus gydytojas, moka elgtis su vaikais. Apie issamiai paaiskinta diagnoze ir gydyma papasakojo iskart, niekur neskubejo, jautemes maloniai, nebaisiai. Apziura taip pat buvo labai svelni. Matosi, kad dirba ir pasaukimo. Dievinu tokius gydytojus ir susirgus tikrai kreipciausi vel, ir nesvarbu, kas mes is kito Lietuvos galo.
Ir p.s ne tik malonus, bet ir labai grazus! Aciu dar karta!!

2018-08-28, 08:23 | Registruotas lankytojas 1

Gyditojas turintis auksinės rankas, operavo nosies pervtvara, apnėja ir tonziles per viena kartą.
Pooperacinis periodas praejo be didelių nepatogumu (kartais po odontologo labiau skauda), nosim kviepoju, miegas superinis, knarkėjimas dingo. Jaučiuos kaip naujas žmogus. Daktaras nuo Dievo. Ačiū jums Dariau!!!

2018-03-07, 05:32 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas, tikras profesionalas! Didelis ačiū!!!

2018-01-14, 18:42 | Registruotas lankytojas 1

Teko operuotis pas gydytoja,labai demesingas,isaiskina visas problemas,nepaliks bedoje,nestokojantis jumoro,aciu jums,daktare Anyksciai

2017-10-24, 21:02 | Registruotas lankytojas 1

Cia tikras gydytojas ,rekomenduociau visiems ir galetu buti pavizdys daugumai gydytoju Lietuvoje ,kurie turi daug ko pasimokyti is sito daktaro , Ir zmoniskumo it profesionolumo.

2017-10-19, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Tai aukščiausios kvalifikacijos gydytojas. Išsamiai viską išaiškino ir kruopščiai atliko, kantriai rūpinosi po operacijos. Be to nuostabus žmogus, lengvai maloniai bendraujantis, sumanus ir protingas, paslaugus. Didžiausia pagarba ir begalinis dėkingumas. Sveikatos ir visokeriopos sėkmės Jums, daktare, iš visos širdies linkiu!
Pagarbiai Igno mama.

2017-09-22, 16:47 | IP: 193.219.87.70

Profesionalus, puikus gydytojas. Viska issamiai paaiskina. Rekomenduoju. Atliko tonzilektomija.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-09-04, 17:19 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus, taktiškas, turintis puikius bendravimo įgūdžius.
Išsprendė sveikatos problemą, atsakė į rūpimus klausimus, paaiškino, kad mano pageidaujamiems tyrimams nėra indikacijų, palikdamas galimybę pačiai priimti sprendimą (kreipiausi privačiai).
Rekomenduoju gydytoją kaip vieną geriausių savo srities specialistų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-08-21, 18:32 | Registruotas lankytojas 5

Neabėjingas gydytojas, profesionalus, žmogiškas. Nepaliks bėdoje.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-08-20, 16:03 | IP: 78.157.72.84

Gydytojas iš didžiosios raidės. Profesionaliai nustatė problemą, paskyrė gydymą ir išgydė (ūminis lėtinis sinusitas). Operaciją atliko pats, praėjo be komplikacijų, trečią dieną jau buvau namie.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-04-30, 22:46 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas pašalino tonziles. Auksinės rankos, trečią parą apie nuskausminamuosius pamiršau. Nei balsas pakito, nei skaudėjo taip, kaip visi gąsdino. Valgyti trintą maistą pradėjau iškart kitą dieną, kraujuoti nepradėjo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-02-07, 08:53 | IP: 213.159.51.18

Puikus gydytojas. Šalia jo dirbančios gydytojos nesuprato problemos . Jis gi atidžiai apžiųrėjęs diksliai diagnozavo ir išsprendė problemą (sinusai). Labai ačiū Daktarui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-01-27, 20:47 | IP: 78.60.91.110

Puikus, profesionalus gydytojas. Viską išsamiai paaiškina, tiksliai diagnozuoja. Labai geras chirurgas, girdėjau ne vieną komplimentą iš jo kolegų, o ir mano operacija pavyko puikiai. Be to, turi gerą humoro jausmą, todėl prieš operaciją ir po jos nejutau jokios įtampos.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-01-09, 20:57 | IP: 78.56.253.167

Pats geriausias gydytojas. Su geru humoro jausmu, kurį gal ne visi gali suprasti. Įsiklausė į problemą, pats ėmėsi iniciatyvos padaryti daugiau nei privalėjo. The best!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-01-06, 08:03 | IP: 78.60.51.168

Sis daktaras!
Tai dovana zmonens.
Greita ir teisinga analize. Gydymas pazangiomis med preparatais ir priemonemis.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-01-06, 07:50 | IP: 78.60.62.185

Rekomenduoju .Labai geras protingas daktasras.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-01-04, 20:16 | IP: 78.56.73.205

Fantastiskas Gydytojas! Linksmas, maloniai bendraujantis, demesingas ir kantrus. O svarbiausia - as zinau, kad jis yra tikras profesionalas.
Esu is nelengvu pacientu - viska noriu zinoti, kas, kam, kaip, kodel. Ir as likau 100 patenkinta jo konsultacija.
Gydytojas viska isaiskino kaip mokytojas, parode, atsake i visus klausimus, buvo labai kantrus ir mokejo tinkamai pajuokauti, kas yra labai gerai. Vizito laika isnaudojome tikrai su prasme.
Sis Gydytojas tikrai kelia pasitikejima ir nora sugrizti. Nes moka bendrauti, puikiai ismano savo sriti ir negaili laiko smalsiam (ir truputi del visko nerimaujanciam) pacientui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-12-15, 18:47 | IP: 78.62.247.176

Jaunas, paprastai bendraujantis, issamiai nupasakoja viska apie liga ir priima asmeniskai sprendimus ,kad zmogus pasijaustu zmogumi.Labai laikosi savo duoto zodzio ir daro viska,kad zmogus nepatirtu diskomfoto...Duok Dieve daugiau tokiu zmoniu kaip gydytojas Darius.Jei pas LOR profesoriu Eugeniju Lesinska butu dar bent pora tokiu zmoniu....Jo mokiniai atitinka profesoriaus idetas pastangas...

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-09-30, 00:24 | Registruotas lankytojas 2

Gegužės mėn. operaciją atliko dr. Darius Rauba, rekomendavo labai nuostabi gyd. Vaida Limantaitė. Labai noriu padėkoti dr. Dariui Raubai už profesionalumą, už pagarbą pacientui, už sugrąžintą kvėpavimą per nosį, už gražias gyvenimo spalvas :) Didelis AČIŪ JUMS.

Živilė
Telšiai - Mažeikiai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-08-30, 16:35 | IP: 78.56.56.66

Nuostabus gydytojas - puikiai nusiteikęs ir tikras profesionalas. Atsakė į visus klausimus prieš ir po operacijos, nors ir besikartojačius :) šimtaprocetinis profesionalumas. Labai jums ačiū!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-08-08, 22:52 | IP: 78.56.72.109

Šaunuolis

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-04-19, 12:33 | IP: 188.69.193.250

Gydytojas neturi buti tavo draugas. Šis gudytos profesionaliai atliko savo darba

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2015-06-27, 16:20 | IP: 78.60.109.123

Labai profesionalus gydytojas, nuoširdus, patariantis. Maloniai bendraujantis. Ačiū gydytojui

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2015-06-19, 12:04 | IP: 78.60.27.222

Nuostabus gydytojas, puikiai išoperavo nosies pertvarą. Labai rūpestingas ir mylintis savo darbą. Visiems rekomenduoju.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2015-06-19, 11:59 | IP: 78.60.27.222

Esu labai dėkingas Dariui Raubai už puikiai atliktą nosies pertvaros operaciją. Padarė daug daugiau nei buvo tikėtasi. Be jokių abejonių rinkitės jį, tikrai nepasigailėsite.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2014-09-19, 16:03 | IP: 62.80.225.96

Tai pats profesionaliausias otolaringologas visoje Lietuvoje,pries savaite tuo pati galutinai isitikinau.Visa gyvenima vargau su igimtu pertvaros defektu,negalejau kvepuoti kaip normalus zmones,dusau,jis man padovanojo ne tik laisva kvepavima,bet ir suteike nosytei tiesia forma,atrodo,kad nerasciau zodziu siam zmogui padekai todel,kad to,ka jauti,neimanoma nusakyti,belieka nebylus,atviras pripazinimas,kad Jus Daktare, net nezinote kaip esate mums svarbus ir pats brangiausias,...kaip oras...,kaip gyvybe...,kaip gyvenimas...,pacios didziausios Jums sekmes ir laimingo asmeninio gyvenimo.Laima.Siauliai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2014-07-11, 06:35 | IP: 83.189.241.109

Puikus gydytojas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2014-03-26, 16:01 | IP: 78.60.236.235

Nerealus gydytojas! Ačiū už puikią tonzilių operaciją!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2014-03-23, 18:07 | IP: 176.227.194.218

Operavausi pas šį gydytoją prieš du mėnėsius. Man jį buvo rekomendavęs ne vienas pažystamas, kaip profesionalą ir savo srities žinovą. Operavo man jis nosies polypus. Operavo gal dvi valandas ir dabar aš pagaliau vėl laisvai kvėpuoju ir kas svarbiausia vėl užuodžiu ko jau nebuvo daug metų. Padėkojau jam iškart po operacijos ir dabar, kai grįšiu, būtinai apsilankysiu pas šį specialistą ir tikrai negailėdama dar syk padėkosiu jam už suteiktą malonumą gyvent. Ačiū, gydytojau, Dariau!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2014-02-27, 19:47 | IP: 193.219.87.39

EXELENT. Didelis Daktaras ir Žmogus.
Dėkoju
:-)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2014-02-20, 05:34 | IP: 77.240.248.218

Atlikta nosies pertvaros operacija pačiame aukščiausiame lygyje. Tikrai rekomenduoju!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.