Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Rauba, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12988, Galiojanti

2019-10-15, 14:46 | 1

Gydytojas Darius turintis tikrą pašaukimą gydyti žmones :) tikras profesionalas savo srities ir ne tik :) Jis išgydė mane (tonzilių ir nosie problemom), išgydė mano sesę (nosies problema), tėvą (kurio sveikatos problema buvo labai rimta susijusi su augliu veido srityje). Neapsakyt žodžiais mūsų dėkingumą! Po budėjimų ligoninėje ir po rimtų, sunkių operacijų, jis priima žmones su šypsena ir humoro jausmu :) O jei ką ir pabara, tai už reikalą :)

2019-08-18, 00:07 | 2

Jei reikia gydytojo otolaringologo, tai atsakingai galiu pasakyt-jei radot Gyd. Darių Raubą, tai Jums pasisekė-tikras savo srities profesionalas. Visokeriopos sėkmės gydytojui.

2019-02-08, 15:53 | 1

Puikus daktaras vienintelis Lietuvoje neatsisakė padaryti mano nosies pertvaros operaciją. Jaučiuosi puikiai. Lukrecija.

2019-02-03, 23:10 | 1

Šis gydytojas mano mergaitei buvo dievo siųsta dovana. 3mėn.gydėmės ašarojančią vieną akį dėl galimos infekcijos, kol patekom pas akių profesorių Žukauską ir jis per 10min.nustate, kad tai ne infekcija, o latako nepraeinamumas. Nusimate dideles procedūros, zondavimas su narkoze ir galimas latako stentavimas. Lor buvo apžiūra, bet širdyje jaučiau, kad reikia dar apžiūros. Gyd. RAUBA apžiūrėjo su aparatūra, akivaizdžių problemų nerado, bet įtarė galimą kriauklės problemą, išlaužė vietoj ir kitą dieną stebuklas-asaros dingo. Mūsų dideles bedas diagnozavo ir issprende per pusę valandos. Jei ne gyd.profesionalumas ir ryztingumas, nežinau ką būtų tekę išgyventi. Ačiū jam.

2018-09-24, 19:38 | 4

Gydytojas, kuri rekomenduoju visiems draugams ir pazystamiems.
Lankemes 3 kartus del adenoidu. Malonus gydytojas, moka elgtis su vaikais. Apie issamiai paaiskinta diagnoze ir gydyma papasakojo iskart, niekur neskubejo, jautemes maloniai, nebaisiai. Apziura taip pat buvo labai svelni. Matosi, kad dirba ir pasaukimo. Dievinu tokius gydytojus ir susirgus tikrai kreipciausi vel, ir nesvarbu, kas mes is kito Lietuvos galo.
Ir p.s ne tik malonus, bet ir labai grazus! Aciu dar karta!!