Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Rauba, %

Licencijos

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12988, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

58.3% Complete
2.9

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

76.4% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

74.6% Complete
3.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

75.7% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

72.5% Complete
3.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

54.5% Complete
2.7

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

57.5% Complete
2.9

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-05-09, 10:27 | 1

Niekada nevertinau čia gydytojų, tačiau labai apmaudu matyti, kai po Koronos viruso smuko šio specialisto reitingai. Prieš keletą mėnesių Utenoje teko apsilankyti dėl vienos problemėlės. Prieš tai teko pabuvoti pas kitus du specialistus, kurie lyg ir bandė taikyti, bet neužtaikė visai tiksliai, o šis gydytojas labai profesionaliai apžiūrėjo, greitai nustatė problemą, paskyrė tinkamą gydymą, viską profesionaliai paaiškino ir nuramino. Jeigu turite kokių nors problemų tikrai drąsiai galite kreiptis pas šį specialistą ir tikėtis geriausių rezultatų. Ačiū, Dariau, už Jūsų profesionalumą.
O dėl apsikrėtimo korona, tai daug kas tuo metu itin rimtai į tai dar nežiūrėjo ir kad apsikrėtė, tai nė kiek nesumenkina šio specialisto profesionalumo. Tai bus didelė pamoka ateičiai.
Linkiu, Dariau, vėl susigrąžinti turėtus reitingus ir toliau taip pat profesionaliai dirbti savo darbą. Sėkmės!

2020-04-12, 14:26 | 2

Kaip vertinti gydytojo elgesį, kai žinodamas apie padėtį dėl COVID-19 Europoje vis tiek keliavo pramogauti į šio viruso židinį ir po to dėl sveiku protu nesuprantamų priežasčių apie visą tai giriasi „Lietuvos ryto“ priedui "Gyvenimo būdas", kuriame 2020-04-11 išspausdintas straipsnis pavadinimu"Koronavirusą iš slidinėjimo parsivežęs garsus Vilniaus medikas: „Po kelionės juokai baigėsi“"? Straipsnyje be kita ko galima rasti ir tokių peliukų:
"Susirašinėdami prieš kelionę į slidininkų rojumi vadinamą Tirolio regioną medikai juokavo, kad įkurta grupė „Corona“, vykstanti į Austriją susigrumti su virusu ir netgi jį paskandinti stipriais gėrimais."
Toks elgesys, mano nuomone, nėra adekvatus eiliniam piliečiui. O kai taip elgiasi gydytojas ir dar medicinos mokslų daktaras, neberandu žodžių tai apibūdinti.

Rauba Darius atsakė

Atsiprašau! Daugiau taip nebejuokausiu ir nebegersiu - vistiek apsisaugoti nuo viruso nepadėjo!

2020-03-09, 21:47 | 1

Pas gydytoją Darių Raubą lankiausi prieš metus-priežastis siaubingas knarkimas. Gydytojas pasiūlė problemą spręsti operaciniu būdu (pagal naują metodiką-ne tiesiog pakirpti atsipalaidavusi liežuvėlį, o užlenkti jį ir prisiūti). Paskyrė nemokamos operacijos laiką (maždaug po 4 mėnesių). Operacijos dieną atvykau į ligoninę (gydytojui nusprendžiau "neatsidėkoti", neteikti "dovanų" ar "vokelio" nei prieš, nei po operacijos ir matyt veltui...). Po operacijos paaiškėjo, kad pagal jokią naują metodiką manęs neoperavo - Kodėl? To man paaiškinti niekas nesugebėjo. Rezultate - narkozė, operaciją, 2 savaitės pooperacinio košmaro ir... tas pats siaubingas knarkimas... Ačiū, Gydytojau!

Rauba Darius atsakė

Prajuokino komentaras:) Kas operuoja pagal naujausią metodiką, kai viskas nemokamai:)? O dabar labai rimtai: knarkimą gali sukelti bent 7 priežastys ir vibruoti gali bent kelios vietos. Dažniausiai tai atsitinka dėl minkštojo gomurio ir liežuvėlio sudribimo, išdidėjimo, todėl šita sritis dažniausiai operuojama, o operacijos sėkmingumas iki 70%. Nes jei žmogus stambus, nutukęs, siauri kvėpavimo takai, didelis liežuvis, tai tokios operacijos sėkmingumas mažiau 50%, bet ar žmogus gi ryšis keisti savo gyvenimą ir mitybą - pjaukit! Jei po pirmos operacijos žmogus toliau knarkia, ieškoma priežastis, kas dar gali sukelti šį simptomą ir ar galima jį chirurgiškai išspręsti. Tam atliekame miego endoskopiją, kai žmogų operacinėje primigdome ir specialiu lanksčiu fibroskopu per nosį tiriame, kai jis užmiega ir pradeda knarkti, kuri vieta kvėpavimo takuose vibruoja ir sukelia triukšmą. Taigi tiesiog reikėjo ateiti papildomai konsultacijai ir būtų galima toliau Jus tirti. Na, bet Jūs pasirinkote "moderniausią" šiuolaikinę ir nemokamą nuomonės ir pretenzijų reiškimo formą - viešą nepasitenkinimo išreiškimą. Tad gaila, kad vis dar knarkiate. Manau tikrai rasite, kas 100% ir be manęs iškart išspręs šią problemą. https://www.helpguide.org/articles/sleep/snoring-tips-to-help-you-and-your-partner-sleep-better.htm

2020-01-25, 19:51 | 1

Didelis dėkui gydytojui, po mėnesio rekomenduotų pratimų pradingo mažajam mano berniukui iš ausyčių būgnelių skystis. Dabar tikiuosi, su laiku, kad nereiks ir adenoidų operacijos. Sėkmės gydytojui darbuose, sveikatos Jums pačiam.

2019-10-15, 14:46 | 1

Gydytojas Darius turintis tikrą pašaukimą gydyti žmones :) tikras profesionalas savo srities ir ne tik :) Jis išgydė mane (tonzilių ir nosie problemom), išgydė mano sesę (nosies problema), tėvą (kurio sveikatos problema buvo labai rimta susijusi su augliu veido srityje). Neapsakyt žodžiais mūsų dėkingumą! Po budėjimų ligoninėje ir po rimtų, sunkių operacijų, jis priima žmones su šypsena ir humoro jausmu :) O jei ką ir pabara, tai už reikalą :)

2019-08-18, 00:07 | 2

Jei reikia gydytojo otolaringologo, tai atsakingai galiu pasakyt-jei radot Gyd. Darių Raubą, tai Jums pasisekė-tikras savo srities profesionalas. Visokeriopos sėkmės gydytojui.

2019-02-08, 15:53 | 1

Puikus daktaras vienintelis Lietuvoje neatsisakė padaryti mano nosies pertvaros operaciją. Jaučiuosi puikiai. Lukrecija.

2019-02-03, 23:10 | 1

Šis gydytojas mano mergaitei buvo dievo siųsta dovana. 3mėn.gydėmės ašarojančią vieną akį dėl galimos infekcijos, kol patekom pas akių profesorių Žukauską ir jis per 10min.nustate, kad tai ne infekcija, o latako nepraeinamumas. Nusimate dideles procedūros, zondavimas su narkoze ir galimas latako stentavimas. Lor buvo apžiūra, bet širdyje jaučiau, kad reikia dar apžiūros. Gyd. RAUBA apžiūrėjo su aparatūra, akivaizdžių problemų nerado, bet įtarė galimą kriauklės problemą, išlaužė vietoj ir kitą dieną stebuklas-asaros dingo. Mūsų dideles bedas diagnozavo ir issprende per pusę valandos. Jei ne gyd.profesionalumas ir ryztingumas, nežinau ką būtų tekę išgyventi. Ačiū jam.

2018-09-24, 19:38 | 4

Gydytojas, kuri rekomenduoju visiems draugams ir pazystamiems.
Lankemes 3 kartus del adenoidu. Malonus gydytojas, moka elgtis su vaikais. Apie issamiai paaiskinta diagnoze ir gydyma papasakojo iskart, niekur neskubejo, jautemes maloniai, nebaisiai. Apziura taip pat buvo labai svelni. Matosi, kad dirba ir pasaukimo. Dievinu tokius gydytojus ir susirgus tikrai kreipciausi vel, ir nesvarbu, kas mes is kito Lietuvos galo.
Ir p.s ne tik malonus, bet ir labai grazus! Aciu dar karta!!

2018-08-28, 11:23 | 1

Gyditojas turintis auksinės rankas, operavo nosies pervtvara, apnėja ir tonziles per viena kartą.
Pooperacinis periodas praejo be didelių nepatogumu (kartais po odontologo labiau skauda), nosim kviepoju, miegas superinis, knarkėjimas dingo. Jaučiuos kaip naujas žmogus. Daktaras nuo Dievo. Ačiū jums Dariau!!!

2018-03-23, 13:20 | 1

Labai nemalonus gydytojas. Dirbtine šypsena ir apsimestinis bendravimas tik mamytėm su vaikučiais. Sužvaigždėjęs - geras pasakymas. Praėjus metams operacijos teko kreiptis dėl neišnykusių nemalonių pojūčių gomuryje ir dėl nepašalintos knarkimo problemos. Pasiūlė užsiregistruoti jo duotu telefonu apžiūrai Santaros klinikose. Apsilankius papildomai nustatė, kad gal visa problema kreivoje nosies pertvaroje (kurios kažkodėl neapžiūrėjo prieš operaciją), paburnojo, kad sudėjimas mano labai blogas, storas kaklas ir pan. Šįkart pasinaudojo rimtesne technika išsamiai apžiūrai, ko nedarė prieš operaciją. Išeidamas sužinojau, kad šis vizitas man kainuos 115 eur, nors prieš tai niekas nieko neminėjo. Nepasimaukit, ne tik blogas daktaras, bet ir pasipelnyti mėgėjas.

Rauba Darius atsakė

Sveiki. Net geriausiu atveju operacijų dėl knarkimo sėkmė neviršija 80%.
https://www.snorenation.com/snoring-surgery-work/
Knarkimo priežasčių yra daug ir kai kurios iš jų operacijos sėkmės procentą labai sumažina. Ypač operacijos rezultatus blogina viršsvoris, siauri kvėpavimo takai dėl žmogaus anatomijos, didelis liežuvis ir kitos.
https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/snoring/symptoms-causes/syc-20377694
Apsunkintas kvėpavimas per nosį taip pat turi įtakos knarkimui ir atsakingas iki 20% atvejų. Operacijos apimtis priklauso nuo randamų pakitimų pirminės apžiūros metu. Visada pradedama operuoti nuo labiausiai pakitusios vietos, kuri gali sukelti knarkimą. O tai dažniausiai būna minkštasis gomurys ir liežuvėlis. Jei operacijos rezultatas netenkina ligonio, atliekami papildomi, detalesni diagnostikos tyrimai, kad išsiaiškinti kitas galimas audinių vibravimo vietas. Kartais norint surasti vibravimo vietą, pacientas net dirbtinai užmigdomas, jis pradeda knarkti ir lanksčiais fibroskopais ieškoma knarkimo vieta. Kaip suprantate, toks tyrimo metodas netaikomas pirminės apžiūros metu. Taigi nepadėjus minkštojo gomurio operacijai, minėtas pacientas ir buvo apžiūrėtas kitais, papildomais tyrimo metodais, ieškant kitos galimos knarkimo priežasties.
Gydytojas Darius Rauba dirba Santaros ligoninės ANG ligų skyriuje ir poliklinikoje nekonsultuoja, ten įdarbinti kiti patyrę ANG ligų gydytojai, kurie konsultuoja visus pacientus su siuntimais, todėl minėtam pacientui, jei jis nori patekti būtent pas šį gydytoją, buvo pasiūlyta konsultacija per oficialų mokamų paslaugų kabinetą įsikūrusį Santaros klinikose. Prieš atvesdamos pacientus mokamai konsultacijai to kabineto darbuotojos, visada duoda pasirašyti mokomų paslaugų sutikimo lapelį, tad pacientas pasirašė ir žinojo, kad konsultacija be siuntimo - mokama. Minėtą 115 eur sumą pacientas sumokėjo į mokamų paslaugų kasą, o ne gydytojui, kaip atrodo iš paciento laiško. Gydytojas už šią konsultaciją, gaus nedidelę dalį pinigų, kuri jam bus pervesta į jo sąskaitą. Kitą kartą norėdami gauti nemokamą paslaugą, kuri Jums priklauso, turite kreiptis su šeimos gydytojo siuntimu į VUL Santaros klinikų konsultacinę polikliniką, kur Jus apžiūrės ir paskirs tinkamą gydymą. Pagarbiai. Darius Rauba

2018-03-07, 07:32 | 4

Puikus gydytojas, tikras profesionalas! Didelis ačiū!!!

2018-01-14, 20:42 | 1

Teko operuotis pas gydytoja,labai demesingas,isaiskina visas problemas,nepaliks bedoje,nestokojantis jumoro,aciu jums,daktare Anyksciai

2017-10-25, 00:02 | 1

Cia tikras gydytojas ,rekomenduociau visiems ir galetu buti pavizdys daugumai gydytoju Lietuvoje ,kurie turi daug ko pasimokyti is sito daktaro , Ir zmoniskumo it profesionolumo.

2017-10-19, 20:03 | 1

Tai aukščiausios kvalifikacijos gydytojas. Išsamiai viską išaiškino ir kruopščiai atliko, kantriai rūpinosi po operacijos. Be to nuostabus žmogus, lengvai maloniai bendraujantis, sumanus ir protingas, paslaugus. Didžiausia pagarba ir begalinis dėkingumas. Sveikatos ir visokeriopos sėkmės Jums, daktare, iš visos širdies linkiu!
Pagarbiai Igno mama.