Pacientai, kurie rekomenduoja Salomėja Ignotienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14245, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-12-18, 07:56 | Registruotas lankytojas 6

Vizitas pas šią gydytoją paliko tik gerus atsiliepimus. Gydytoja mokėjo bendrauti su vaiku, jį prikalbinti apžiūrai. Atliko visus reikalingus patikrinimus ir mus išleido namo be akinukų, kai poliklinikoje buvo pasakyta, kad mūsų dukrytei, kuriai yra 2 metukai reiks nešioti akinius. Tikrai rekomenduoju šią gydytoją kaip gerą vaikų specialistę. Mažiesiems svarbiausia gražus bendravimas, mokėjimas prie vaikų prieiti, tada jie leidžiasi apžiūrai.

2019-11-21, 13:14 | Registruotas lankytojas 1

Vaikui buvo atlikta operacija, Superinė gydytoja, begalo rūpestinga, dėmesinga, šilta. Gydytoja kurį myli savo darbą, ir kuriai rūpi kiekvienas pacientas. Nuoširdų Ačiū tariu , ir didžiausios sėkmės ir stiprios sveikatos linkiu Jums ❤️

2019-10-08, 18:36 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, atsakė į visus rūpimus klausimus, labai gražiai moka bendrauti su vaikais, net pavaišino šokoladu sūnų :) apžiūra praėjo sklandžiai, vaikas laimingas grįžo namo, nebuvo sutraumuotas ir manau mielai lankysis oftalmologo kabinete ir kitą kartą.

2019-05-25, 07:15 | Registruotas lankytojas 7

labai gera specialistė, puikus, nuoširdus žmogus! jokių piniginių atlygių ir panašių nesąmonių!

2017-11-08, 10:24 | IP: 195.182.86.155

Paprašius paaiškinti ligą - 3 kartus atsakymas "jūs nesuprasite". Paklausus ar yra tikimybė pasveikti, atsakymas - jei nešios akinius. Recepto tiems akiniams reikėjo prašyti 3 kartus. Nenorą rašyti receptą paaiškino : "vis tiek nenešios, tai kam tas akinių išrašymas". Pasijutau labai pažeminta, nuvertinta, net nurašyta.

2017-02-12, 21:43 | Registruotas lankytojas 1

Maloni, konkreti gydytoja, išmananti savo darbą. Vos pamačius vaiką nustatė problemą. Teko operuoti, operacija praėjo sklandžiai, po operacijos ne kartą užsuko pasidomėti kaip jaučiasi vaikas. Tiksliai atsakė į visus klausimus, patarė kaip prižiūrėti akis po operacijos namie, kaip tolisu elgtis, kad problema nepasikartotų. Rekomenduoju.

2017-01-12, 12:54 | IP: 62.80.253.65

Gydytoja puiki.Matosi, kad puiki specialiste, atliko mums reikiama paslauga ir dar savo nuoziura nuodugniau apziurejo ù.Viska puikiai isaiskino.Likome labai patenkinti bendravimu ir su ja kartu dirbanciu personalu.Toks personalas turetu buti visose skyriuose, o ypac dirbant su vaikais.

2013-05-24, 12:01 | IP: 78.62.7.105

Puiki gydytoja. Man labai pasisekė, kad dukrą ji operavo. Dabar mano mergina net pamiršo, kokia buvo žvairiukė. Tikra gražuolė. Jokių dovanų gydytoja nepriėmė. Man, iš Kauno, tai buvo lengvas šokas - juk mes į savo klinikas bėgam pilnom kišenėm ir nesam tikri, kad bus gana :). Linkiu gydytojai geriausios kloties. Su didžiausia pagarba.

Esate Salomėja Ignotienė?