Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Oleshko, %

Registracija čia ir dabar
Uosto poliklinika

Išduota: 2013-06-29, Nr. MPL-18329, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
Uosto poliklinika
2022-10-06, 19:50 | Registruotas lankytojas 5

Nerekomenduoju! Pralenkit šią gydytoja, jeigu galima dar taip pavadinti ją. Nuėjus į polikliniką netgi sugeba pasipelnyti, dėl tyrimų kurie net nėra reikalinga. Kalba savo terminais kad neitu suprasti, kokius tyrimus daro. Atejus ne nuramina o dar daugiau streso. O ir gydymas nebuvo veiksmingas.

2022-08-19, 20:59 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju ,nori tik pinigu, jai ju neturi eik lauk ir problemos nespres, tik gali numarint tave

2022-07-10, 22:15 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju tokios gydytojos, Buvau birzelio 17d, pas ja, dare ekoskopa ,ale viskas gerai, atvaziavus liepos 8 d.nes kraujavau ,pasake kad mano vaisius mire, kaip taip gali buti, tai jis jau buvo zuves 2 sav, nes birzelio 17d buvo 7 sav ir 6d.atvaziavus liepos 8d.pasake ,kad yra tik 8 sav,nesuprantu kodel iki siol dirba jinai, gydytojos neatlaidumas ,per ja netekau savo vaiko.Ir taip kalbama apie gydytoja Elena Oleshko,dar pridurti ,kad mėgsta labai pinigus, apgauti norejo mane, tikrai rašysim skundą ir duosiu i teisma, nes tokie gydytojai dirbti nebeturi.

2022-01-21, 08:34 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šios gydytojos. Norėjo tik pinigų gauti sau, kai problemos neieškojo, pati ja nustatė, dar neprasidėjus apšiurai.
viskas prasidėjo nuo to, kad mane kankino pilvo skausmai, apsilankiau pas krūvą gydytojų, kol viska išsiaiškino teko apsilankyti ir pas ginekologą, kadangi mano gydytoja buvo atostogose, o laukti nebuvo laiko paskirta man buvo laikinai ši gydytoja,
Pirmasis susitikimas.
Papasakojau kas man yra, ji iškarto pradėjo kalbėti, kad dabar ims tepinėli, tada jeigu jis rodis bet kokį nukrypimą, reikės daryti brangesnį tyrimą (t.y. 30eur) jeigu jis rodys kokius nors pakeitimus reikės daryti po jo dar brangesnį tyrimą, jau už 130eur. prasidės gydymas skirtas man ir sutuoktiniui. ir čia kalba eina, kai dar nėra pradėjusi apžiūra, mes dar tik sėdim ir šnekam. gerai paima ji ta tepinėli, nenuostabu, neva randa, bet neaišku ką, nes tyrimas nerodo kas blogai, rodo tik kad yra blogai ir reikia dabar jau tų brangių tyrimų. nesutikau jų iškarto darytis, sakiau "pasitarsiu" su vyrų, bet visa tai man kėlė įtarimą, negali būti, kad ji man jau gali diagnozuoti kažkokį grybelį, dar net nesiaurėjusi manęs. užsiregistravau išėjusi iškarto pas savo nuotoline gydytoja, sakiau palauksiu ta nemesi ir nueisiu pas ja. Oleshko man dar skambino kita diena, aiškindama, kad čia jų labai reikia, kuo greičiau, daryti tuos tyrimus, nesidariau.
po mėnesio nuėjau pas savo gydytoja, ir ką jūs manote? tyrimai tobuli, nėra jokių uždegimų, jokio grybelio (čia ji mato tuos pačius tyrimus kuriuos man darė Oleshko)

2021-08-04, 12:10 | Registruotas lankytojas 1

Jau antrą kartą Lornoje lankiausi pas šią gydytoją, labai maloni, viską aiškiai paaiškino apie nėštumą, mielai atsakė į visus neraminančius klausimus. Ji tikra savo srities profesionalė, mylinti savo darbą. Nuoširdžiai rekomenduoju pas ją apsilankyti, o be to ir kainos tikrai nesikandžioja kaip kitose privačiose klinikose. Kuo daugiau tokių gydytojų kaip ji :)

2021-05-13, 13:26 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja savo darbe gal ir nusimano, bet pinigėlius labai mėgsta, mėgsta daryti kuo daugiau tyrimų nors mato, kad viskas gerai ir reikia siųsti pas kitą specialistą Už tyrimus muša ne į įmonės kasą, o ima grynais į rankas, būna nepatenkinta jei neturi grynųjų, nes tada jei teks išsiimti savo kreditinių kortelių aparatą, su kuriuo ji kol susigaudo sugaišta daug laiko.

2021-05-13, 12:25 | Registruotas lankytojas 4

Nuosirdi antirekomendacija, ipac lankantis nestumo klausimais.
Blogiausia tai, kad paskyre labai didele antibiotikiu doze bakterijos gydymui, bei atsisake kartoti tyrima del jos. Gydytoja pasitikejau ir nuejus i vaistine nusipirkti israsytu antibiotikiu vaistininke tiesiog liko nesupratus kas ir kodel tiek ju israse. Antibiotku nusprendziau nepirkti ir suabejojusi apsilankiau pas 2 kitas ginekologes, kurios patvirtino, kad jokiu antibiotiku gerti man net nereikia!!
Taip pat atlikus PRISCA tyrima gydytoja gydytoju terminais telefonu aiskino, jog kazkas yra negerai, paklausus gal galetu paaiskinti paprastais zodziais pareiske telefonu tikrai negalinti. Nusivezus mineta tyrima pas kita ginekologe privaciai suzinojau, kad tyrimas idealus.
Patirtis labai neigiama ir tikrai nerekomenduoju lankytis pas sia ginekologe.

2021-03-05, 23:42 | Registruotas lankytojas 1

Su gydytoja neįmanoma susikalbėti, naudoja medicininius terminus jų nepaaiškinus pacientui, taip pat iškilus bėdai ir užsiregistravus skubiam vizitui (skambučiui) nesulaukiau nei skambučio nei pavyko pačiai susisiekti tikrai nerekomenduočiau žmonėms kurie nori tikros pagalbos.

2020-12-22, 18:26 | Registruotas lankytojas 4

Pati baisiausia gydytoja kokia esu turejus, niekam nerekomenduoju, nes nusivilsit , visa vakarą praverkiau, rašysiu skundą del jos, tokie gydytojai iš vis neturėtų dirbti.. NEREKOMENDUOJU......!!!!

2020-09-08, 08:07 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi akušerė! Priėmė šiltai ir mandagiai, pirmą kartą ligoninėje pasijutau lyg namuose! Nuodugniai ištyrė mane kaip žmogų, o ne eilinį mechanizmą (kaip daugelis daktarų) labai domėjosi manimi ir mano sveikata! Gavau ne tik naudingų patarimų, bet ir šiltą lyg mamos pokalbį, kurio ypač trūksta gydymo įstaigose! REKOMENDUOJU! Kuo daugiau tokių specialistų, tuo pasaulis gražesnis! Ačiū jums daktare!

2020-07-06, 17:55 | Registruotas lankytojas 2

Labai puiki gydytoja, viska nuosekliai išklausonėja, padaro visus tyrimus kokių tik reikia. Rekomenduoju!

2020-03-02, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Esu be galo patenkinta gydytojos dėmesingumu, švelnumu ir gebėjimu pamatyti problemas, kurių iki šiol niekas nebuvo įvardinęs. Ačiū Jums! Rekomeduoju 100%.

2019-12-28, 18:45 | Registruotas lankytojas 2

Lankėsi mano žmona. Mano nuomonė paskirtas gydymas yra neveiksmingas ir pablogino žmonos savijautą. "Gydymo" padarinius jaučiame iki šiol. Šią gydytoją išbraukiau iš savo šeimos narių lankomų gydytojų ir kitiems lankytis ne rekomenduoju.

2019-07-30, 11:21 | Registruotas lankytojas 1

labai svelni,demesinga,maloni daktare. gerai viska isaiskina su kantrybe. jei visi gydytojai butu tokie,pacientu psichologinis nusiteikimas eit i poliklinikas butu ramesnis. l,aciu jai. visada eisiu tik pas ja.

2018-11-16, 14:18 | Registruotas lankytojas 4

PUIKI!!!

2017-09-28, 09:11 | IP: 82.135.141.116

Pažįstamų rekomendacijos kreiptis pas šią gydytoją pasiteisino 100 proc. Tai labai švelni, dėmesinga, maloni medikė. Džiaugiuosi, kad Kretingoje dirba tokia nuostabi gydytoja.

2016-03-03, 13:56 | IP: *.*.*.*

2015-05-26, 08:31 | IP: 82.135.247.244

Labai kompetetinga gydytoja.

2013-06-20, 20:53 | IP: 78.61.249.235

Šaunuolė...medali jai...

2013-05-24, 12:32 | IP: 78.61.249.235

Pagimdem per 40 min.Ačiū jums.