Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Oleshko, %

Uosto poliklinika

Išduota: 2013-06-29, Nr. MPL-18329, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Uosto poliklinika
2023-11-08, 22:15 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, viską išsamiai papasakoja, atsako į rūpimus klausimus. Rekomenduoju

2023-05-03, 13:21 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduočiau niekam šios “specialistės”. Nesigilina į esamas problemas ir vietoje sprendimo išrašo kontraceptines tabletes. Toks šios gydytojos “gydymas”. Paprastam žmogui neišaiškina diagnozės, turi būti baiges aukštąjį kad suprastum apie ką kalbama. Gailiuosi pasirinkusi šią gydytoją.

2023-03-04, 17:26 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, maloni, informaciją pateikė aiškiai, Jaučiausi komfortiškai apžiūros metu. Rekomenduoju

2023-02-25, 22:11 | Registruotas lankytojas 1

Labai kvalifikuota gydytoja, vienintelė nustatė tikslią diagnozę ir nedelsiant pradėjo gydymą, be kita ko, sėkmingą. Be to, bendravo labai šiltai ir maloniai.
Ne vieną kartą jau lankiausi ir lankysiuos, nusiskundimų jokių neturiu dėl jos kompetencijos.
Tik geriausia patirtis, tikrai rekomenduoju!
Net keista skaityti blogus atsiliepimus..

2023-02-25, 21:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja.

2023-01-26, 11:00 | Registruotas lankytojas 1

Turėjau labai aiškią problemą su kuria atėjau, tačiau į tai buvo neatkreiptas dėmesys. Atėjau su siuntimu, gydytojos tikslas buvo tik įpiršti mokamus tyrimus. Paėmus tepinėlio mėginį man buvo pasakyta, kad yra kažkoks uždegimas, koks jis buvo niekam ne aišku nei man, nei mano šeimos gydytojui, todėl, kad esveikatoje gydytoja nenurodė. Bendravimas buvo malonus, tačiau kiša pacientui į galvą tokius nereikalingus ir nesuprantamus dalykus. Gydytojai linkėčiau atsižvelgti į pacientų nuomones ir nebekišti milijonus tyrimų už kosmines kainas.
Reziume: nuėjau pas gydytoja, negavau aiškios diagnozės, negavau gydymo plano, iš rekomendacijų tik tiek, kad gerti vitaminą D, na manau vitaminas D mano uždegimo neišgydys!
Mielos moterys apeikite šią gydytoją, nors ir skubus atvejis tikrai neverta gaišti laiko!

2022-10-06, 19:50 | Registruotas lankytojas 5

Nerekomenduoju! Pralenkit šią gydytoja, jeigu galima dar taip pavadinti ją. Nuėjus į polikliniką netgi sugeba pasipelnyti, dėl tyrimų kurie net nėra reikalinga. Kalba savo terminais kad neitu suprasti, kokius tyrimus daro. Atejus ne nuramina o dar daugiau streso. O ir gydymas nebuvo veiksmingas.

2022-08-19, 20:59 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju ,nori tik pinigu, jai ju neturi eik lauk ir problemos nespres, tik gali numarint tave

2022-07-10, 22:15 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju tokios gydytojos, Buvau birzelio 17d, pas ja, dare ekoskopa ,ale viskas gerai, atvaziavus liepos 8 d.nes kraujavau ,pasake kad mano vaisius mire, kaip taip gali buti, tai jis jau buvo zuves 2 sav, nes birzelio 17d buvo 7 sav ir 6d.atvaziavus liepos 8d.pasake ,kad yra tik 8 sav,nesuprantu kodel iki siol dirba jinai, gydytojos neatlaidumas ,per ja netekau savo vaiko.Ir taip kalbama apie gydytoja Elena Oleshko,dar pridurti ,kad mėgsta labai pinigus, apgauti norejo mane, tikrai rašysim skundą ir duosiu i teisma, nes tokie gydytojai dirbti nebeturi.

2022-01-21, 08:34 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šios gydytojos. Norėjo tik pinigų gauti sau, kai problemos neieškojo, pati ja nustatė, dar neprasidėjus apšiurai.
viskas prasidėjo nuo to, kad mane kankino pilvo skausmai, apsilankiau pas krūvą gydytojų, kol viska išsiaiškino teko apsilankyti ir pas ginekologą, kadangi mano gydytoja buvo atostogose, o laukti nebuvo laiko paskirta man buvo laikinai ši gydytoja,
Pirmasis susitikimas.
Papasakojau kas man yra, ji iškarto pradėjo kalbėti, kad dabar ims tepinėli, tada jeigu jis rodis bet kokį nukrypimą, reikės daryti brangesnį tyrimą (t.y. 30eur) jeigu jis rodys kokius nors pakeitimus reikės daryti po jo dar brangesnį tyrimą, jau už 130eur. prasidės gydymas skirtas man ir sutuoktiniui. ir čia kalba eina, kai dar nėra pradėjusi apžiūra, mes dar tik sėdim ir šnekam. gerai paima ji ta tepinėli, nenuostabu, neva randa, bet neaišku ką, nes tyrimas nerodo kas blogai, rodo tik kad yra blogai ir reikia dabar jau tų brangių tyrimų. nesutikau jų iškarto darytis, sakiau "pasitarsiu" su vyrų, bet visa tai man kėlė įtarimą, negali būti, kad ji man jau gali diagnozuoti kažkokį grybelį, dar net nesiaurėjusi manęs. užsiregistravau išėjusi iškarto pas savo nuotoline gydytoja, sakiau palauksiu ta nemesi ir nueisiu pas ja. Oleshko man dar skambino kita diena, aiškindama, kad čia jų labai reikia, kuo greičiau, daryti tuos tyrimus, nesidariau.
po mėnesio nuėjau pas savo gydytoja, ir ką jūs manote? tyrimai tobuli, nėra jokių uždegimų, jokio grybelio (čia ji mato tuos pačius tyrimus kuriuos man darė Oleshko)

2021-08-04, 12:10 | Registruotas lankytojas 1

Jau antrą kartą Lornoje lankiausi pas šią gydytoją, labai maloni, viską aiškiai paaiškino apie nėštumą, mielai atsakė į visus neraminančius klausimus. Ji tikra savo srities profesionalė, mylinti savo darbą. Nuoširdžiai rekomenduoju pas ją apsilankyti, o be to ir kainos tikrai nesikandžioja kaip kitose privačiose klinikose. Kuo daugiau tokių gydytojų kaip ji :)

2021-05-13, 13:26 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja savo darbe gal ir nusimano, bet pinigėlius labai mėgsta, mėgsta daryti kuo daugiau tyrimų nors mato, kad viskas gerai ir reikia siųsti pas kitą specialistą Už tyrimus muša ne į įmonės kasą, o ima grynais į rankas, būna nepatenkinta jei neturi grynųjų, nes tada jei teks išsiimti savo kreditinių kortelių aparatą, su kuriuo ji kol susigaudo sugaišta daug laiko.

2021-05-13, 12:25 | Registruotas lankytojas 4

Nuosirdi antirekomendacija, ipac lankantis nestumo klausimais.
Blogiausia tai, kad paskyre labai didele antibiotikiu doze bakterijos gydymui, bei atsisake kartoti tyrima del jos. Gydytoja pasitikejau ir nuejus i vaistine nusipirkti israsytu antibiotikiu vaistininke tiesiog liko nesupratus kas ir kodel tiek ju israse. Antibiotku nusprendziau nepirkti ir suabejojusi apsilankiau pas 2 kitas ginekologes, kurios patvirtino, kad jokiu antibiotiku gerti man net nereikia!!
Taip pat atlikus PRISCA tyrima gydytoja gydytoju terminais telefonu aiskino, jog kazkas yra negerai, paklausus gal galetu paaiskinti paprastais zodziais pareiske telefonu tikrai negalinti. Nusivezus mineta tyrima pas kita ginekologe privaciai suzinojau, kad tyrimas idealus.
Patirtis labai neigiama ir tikrai nerekomenduoju lankytis pas sia ginekologe.

2021-03-05, 23:42 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-12-22, 18:26 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-09-08, 08:07 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi akušerė! Priėmė šiltai ir mandagiai, pirmą kartą ligoninėje pasijutau lyg namuose! Nuodugniai ištyrė mane kaip žmogų, o ne eilinį mechanizmą (kaip daugelis daktarų) labai domėjosi manimi ir mano sveikata! Gavau ne tik naudingų patarimų, bet ir šiltą lyg mamos pokalbį, kurio ypač trūksta gydymo įstaigose! REKOMENDUOJU! Kuo daugiau tokių specialistų, tuo pasaulis gražesnis! Ačiū jums daktare!

2020-07-06, 17:55 | Registruotas lankytojas 2

Labai puiki gydytoja, viska nuosekliai išklausonėja, padaro visus tyrimus kokių tik reikia. Rekomenduoju!

2020-03-02, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Esu be galo patenkinta gydytojos dėmesingumu, švelnumu ir gebėjimu pamatyti problemas, kurių iki šiol niekas nebuvo įvardinęs. Ačiū Jums! Rekomeduoju 100%.

2019-12-28, 18:45 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-30, 11:21 | Registruotas lankytojas 1

labai svelni,demesinga,maloni daktare. gerai viska isaiskina su kantrybe. jei visi gydytojai butu tokie,pacientu psichologinis nusiteikimas eit i poliklinikas butu ramesnis. l,aciu jai. visada eisiu tik pas ja.

2018-11-16, 14:18 | Registruotas lankytojas 4

PUIKI!!!

2017-09-28, 09:11 | IP: 82.135.141.116

Pažįstamų rekomendacijos kreiptis pas šią gydytoją pasiteisino 100 proc. Tai labai švelni, dėmesinga, maloni medikė. Džiaugiuosi, kad Kretingoje dirba tokia nuostabi gydytoja.

2016-03-03, 13:56 | IP: *.*.*.*

2015-05-26, 08:31 | IP: 82.135.247.244

Labai kompetetinga gydytoja.

2013-06-20, 20:53 | IP: 78.61.249.235

Šaunuolė...medali jai...

2013-05-24, 12:32 | IP: 78.61.249.235

Pagimdem per 40 min.Ačiū jums.