Pacientai, kurie rekomenduoja Neringa Burokienė, %

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16946, Galiojanti

2019-11-08, 16:54 | 2

Rekomenduoju visiems į JĄ kreiptis. Puikus specialistas ir žmogus. Ačiū Jums gydytoja

2018-07-01, 04:43 | 2

Jau seniai esu prirašytas prie N.Burokienės. Deja... Visos neigiamos nuomonės yra tikslios. Gydytoja linkusi neigti nusiskundimus, į viską žvelgia paviršutiniškai, net ironiškai. Tyrimų ir siuntimų tenka prašyti ir jaustis lyg darant nusikaltimą, kad kažko prašai, nes gydytoja manosi išmananti visas ligas. Liga užleista. Diagnozė buvo net ne į tą pusę, kurią nustatė specialistas, pas kurį kreipėmės privačiai be siuntimo.

2018-05-12, 17:41 | 1

Apsilankiau pas gydytoją, kai pasireiškė aiškūs simtpomai: ištino pausys/skruostas, skausmas, temperatūra. Gavau siuntimą į echoskopiją, kurios metu gydytoja iškart klausė, ar neesu sirgęs kiaulyte, iškart leido ją įtarti. Grįžus pas gyd. Burokienę tris kartus perklausiau ar tikrai čia negali būti kiaulytė(epideminis parotitas). Atsakymas - kiaulyte sirgti aš negaliu, nes turėčiau būti skiepytas, be to būtų ištinę abu skruostai(nors internete pilna informacijos, kad dažniausiai ir būna jog pradžioje vienoje pusėje ištinsta vėliau kitoje). Kol galiausiai jau išėjo nemaloni situacija, ir buvo pasakyta "nebijoti tos kiaulytės". Gavau siuntimą pas burnos chirurgus, nes problemą galėjo sukelti krūminiai dantys. Chirurgai aišku nieko nerado, dantys tvarkingi jokių problemų nėra. Antrą kartą apsilankius pas gydytoją(jaučiausi geriau) dar perklausiau kas gali sukelti tokią ligą jei su dantimis viskas gerai, atsakymas taip ir nebuvo aiškus (neva kažkas pateko į seilių lataką, bet buvo patinę kelios liaukos), viso sumokėta 130eu nes lankiausi privačioje klinikoje. Kadangi aiškaus atsakymo nebuvo, apsilankiau pas kitą gydytoją, kur iškart buvo paskirtas virusologinis tyrimas kuris patvirtinu parotito(kiaulytės diagnozę).
Specifinio gydymo nėra, todėl nieko padėti man ir negalėjo. Tačiau jei lankausi pas gydytoją privačiai ir moku pinigus, keista kai neigiama akivaizdi diagnozė ar bent jau neskiriamas tyrimas(palyginti su vizitu pas gydytoją pigus) kuris gali paneigti ar patvirtinti diagnozę.

2018-01-04, 16:12 | 1

net nezinau kaip vertinti. Gydytoja ji gal ir profesionali, bet zmogiskumo ir atsakingumo nelabai yra. siandien man jau sprogo bomba, dvi pilnas jos darbo dienas is eiles bandziau prisiskambinti ir nulis (kazkas buvo pakeles rageli bet numete). skambinau, kad vaikui vaistu trukstamu israsytu el budu. nepavyko... o kai pries 3 dienas kalbejom, zadejo israsyti. tai jau ne pirmas kartas. buvo atveju, kai sutarem kad ateisim su serganciu vaiku kuria diena, o ji jau yra atostoguose. cia vieni pavyzdziai, ju tikrai ir dar buvo. kazkaip liudna... nors ir pati esu medike.

2017-03-02, 13:32 | 1

Profesionali gydytoja, gydanti visą mano šeimą. Mane stebėjo ir nėštumo metu, domėjosi, skambino, klausė.
Atsakinga ir rūpestinga medikė. Pasitikiu ja.