Pacientai, kurie rekomenduoja Aidanas Preikšaitis, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18417, Galiojanti

Išduota: 2008-07-09, Nr. MPL-11266, Galiojanti

2019-11-19, 20:48 | 2

Nuostabus gydytojas. Labai gerai padarė galvos auglio operaciją. Kiekvieną dieną domėjosi mano savijauta.

2019-11-19, 20:48 | 2

2019-07-26, 16:24 | 3

Tiek nuoširdus ir atidus gydytojas. Po susitikimo su juo, pirmiausiai išėjusi pagalvojau, kad: va, čia tai žmogus! O tik po to vertinau kaip gydytoją. Daugiau tokių. Tik geriausi prisiminimai.

2019-04-05, 14:56 | 1

Nerealus gydytojas! Tik gydytojo dėka brolis gyvas! Nors aš nebuvau ligoninėje po operacijos paskambino telefonu ir viską paaiškino, labai rūpestingas. Didžiausios sėkmės puikiam daktarui

2019-01-25, 20:29 | 3

Antrą dieną po operacijos broliui šoktelėjo temperatūra. Pasak gydytojo A. Preikšaičio - tai visiems būna. Sakau jis serga epilepsija, netinka *kaip visiems *. Pasakiau, kad seselė pamatavo temperatūrą jutiminiu termometru ir 38,2 pasirodė 'nuo šiltos palatos'. Gyvsidabrio termometrą iš med posto atsinešiau pati. Rodė tuos pat 38,2. Minėtas gydytojas paliko tik slogų įspūdį. Arogantiškas, nemandagus. Kas bus, kai brolį ištiks priepuolis ? Gydytojas man pasiūlė išeiti...