Pacientai, kurie rekomenduoja Aidanas Preikšaitis, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18417, Galiojanti

Išduota: 2008-07-09, Nr. MPL-11266, Galiojanti

2019-07-26, 16:24 | 3

Tiek nuoširdus ir atidus gydytojas. Po susitikimo su juo, pirmiausiai išėjusi pagalvojau, kad: va, čia tai žmogus! O tik po to vertinau kaip gydytoją. Daugiau tokių. Tik geriausi prisiminimai.

2019-04-05, 14:56 | 1

Nerealus gydytojas! Tik gydytojo dėka brolis gyvas! Nors aš nebuvau ligoninėje po operacijos paskambino telefonu ir viską paaiškino, labai rūpestingas. Didžiausios sėkmės puikiam daktarui

2019-01-25, 20:29 | 3

Antrą dieną po operacijos broliui šoktelėjo temperatūra. Pasak gydytojo A. Preikšaičio - tai visiems būna. Sakau jis serga epilepsija, netinka *kaip visiems *. Pasakiau, kad seselė pamatavo temperatūrą jutiminiu termometru ir 38,2 pasirodė 'nuo šiltos palatos'. Gyvsidabrio termometrą iš med posto atsinešiau pati. Rodė tuos pat 38,2. Minėtas gydytojas paliko tik slogų įspūdį. Arogantiškas, nemandagus. Kas bus, kai brolį ištiks priepuolis ? Gydytojas man pasiūlė išeiti...

2018-04-23, 11:34 | 1

Gydytojas iš didžiosios raidės. Esu labai dėkinga likimui, kad mane suvedė su daktaru Aidanu Preikšaičiu. 2017 08 mėn. man operavo smegenų auglį. Operacija pavyko puikiai. Po gero pusmečio daktaras dar padėjo man sutvarkyti veidą (plastinė operacija). Dėkoju už nuoširdumą, vidinę šilumą ir linkiu visokeriopos sėkmės nelengvame darbe.

2018-01-31, 08:22 | 7

ačiū Gydytojau, kad išgelbėjote mūsų mamos gyvybę ir sveikatą. Jaunas, kompetetingas, dėmesingas, aiškiai dėstantis mintis Gydytojas, parodantis tinkamą dėmesį sunkaus ligonio artimiesiems (bei, aišku, ligoniui). Keliantis pasitikėjimą, atsakantis į bet kokį klausimą net ne darbo metu. Esame dėkingi ir labai laimingi, kad tokie Gydytojai lieka Lietuvoje. geriausi linkėjimai ir sėkmės didžiausios, mielas Gydytojau! Dalios H. artimieji

2018-01-10, 13:25 | 1

Noriu padėkoti gydytojui Aidanui Preikšaičiui už nuoširduma, malonu priėmima, sugebėjima padėti bet kokioje situacijoje, sažininguma, atsakinguma savo darbe su ligoniais.

Su pagarba: S. T. Smoliak Vilnius

2017-12-14, 11:18 | 2

Labai noriu padėkoti nuostabiam neurochirurgui gydytojui Aidanui Preikšaičiui, kuris atliko 2 sudėtingas galvos operacijas mano vyrui ( lapkričio 1 d. ir gruodžio 7 d.). Jam buvo diagnozuotos dvi gan didelės aneurizmos. Galima teigti, kad jis išgelbėjo mano vyrui gyvybę. Visada po operacijos sulaukėme kompetetingos priežiūros, palaikymo, patarimo. Linkime Jam sėkmės, kantrybės šiame sunkiame, atsakingame darbe. Tuo pačiu dėkoju visam neurochirurgijos personalui.

2017-10-20, 23:53 | IP: 78.56.97.230

Labai geras gydytojas,nesitikėjau kas tokių dar būna. Supratingas. Išmanantis savo darba, aiškiai paaiškinantis situacija. Išgelbėjo gyvybę, už tai esame labai dėkingi.

2017-09-07, 02:04 | 1

Labai dekingas!
Jus isgelbejot mano gyvybe!Nuosirdi visos mano sieimos padeka jums uz atiduma,profesionaluma,efektyvu gydyma,Daktaras nebijantis sunkiu,mazai vilties turincius pacientus.
Arturas Miskinis.

2016-12-06, 22:02 | 1