Pacientai, kurie rekomenduoja Aidanas Preikšaitis, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18417, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-03-09, 15:30 | Registruotas lankytojas 3

Aidanai, raśo, Alos Petrovos sunus, pati negali, jus zinot kodel, Jus, padaret, net nezinau kaip pasakyt.. Staigmena, ji, bijojo, Jus, daktare, jai buvot angelu! Deka jusu, ji turi nauja, grazu gyvenima! Atsidekoti uz mamos sveikata, as nesugebesiu iki gyvenimo pabaigos! As neturiu zodziu, vien asaros????jus stebukla padaret!!!!!! Didziausias AAAciu Jums, Aidanai!!!! mano mamyte, vadina Jus, Angelu????‍⚖️????aciu dar karta, didziausios sekmes Jums, artimiesiams!!!!!!! ACIU

2024-03-09, 15:30 | Registruotas lankytojas 3

2024-01-03, 10:57 | Registruotas lankytojas 2

2024-01-03, 10:57 | Registruotas lankytojas 2

2023-09-25, 08:37 | Registruotas lankytojas 2

Labai šaunus gydytojas. Prieš metus turėjau operaciją - viskas puikiai. Nei skausmą jaučiau nei diskomfortą. Viską gražiai susiuvo galvos srityje. Tikrai rekomenduoju.

2023-03-10, 16:24 | Registruotas lankytojas 5

Didelis AČIŪ gydytojui Dr. Aidanui Preikšaičiui už atliktą operaciją. Gydytojas labai aiškiai ir suprantamai paaiškino visą mano ligos situaciją. Dėkinga šiam neurochirurgui už žmogiškai šiltą bendravimą! Gydytojas labai pozityviai nuteikė ir prieš operaciją ir po operacijos, skyrė daug dėmesio bei atsakė į visus rūpimus klausimus. Man, kaip pacientei, tai labai svarbu buvo :) ! Linkiu sveikatos ir sėkmės! Su didžiausia pagarba! I.K

2022-09-12, 12:00 | Registruotas lankytojas 8

Saunus gydytojas. Rekomenduoju :)

2022-05-06, 01:05 | Registruotas lankytojas 2

Aidanas Preikšaitis mūsų šeimai yra tiesiog gyvenimo dovana. Jis ne tik dukart išgelbėjo mano mamą sėkmingai atlikęs operacijas 2017 ir 2022 metais, bet netiesiogiai ir išsekusį tėtį, kuris neatsitraukdamas slaugydavo ją 24/7. Esame neapsakomai dėkingi ir už tai, kad abi operacijos buvo suorganizuotos, galima sakyti, šviesos greičiu. Sunku atsistebėti, kaip tokiais didelių iššūkių kupinais laikais, dirbant tokį įtemptą ir atsakingą darbą, A.Preikšaitis turi jėgų pacientus pasitikti itin pakilios nuotaikos bei įkvėpti juos mąstyti pozityviau. Bendrauja konkrečiai, ir, regis, pernelyg nesureikšmina to, kad gelbėja žmonių gyvybes konvejerio tempu. :)
Ačiū Jums, Jūsų komandai ir nuostabioms Neurochirurgijos skyriaus slaugėms, padėjusioms savo naudingais patarimais. Visi jaučiamės puikiai!
M.Slavickaitės šeima

2022-03-26, 12:28 | Registruotas lankytojas 3

Aidanas Preikšaitis pirmą kartą mane operavo Lazdynų ligoninėje. Išėjęs jaučiausi puikiai. Tik nežinau kodėl , bet po trijų metų vėl atsirado galvos auglys. Jis labai greitai mane priėmė ir pasakė nuo kokios naujienos pradėti. Tai pasakiau nuo blogos , jis sako reikia operuoti. Po dviejų dienų jau gavau žinutę ir 2022.03.09 padarė operaciją. Po 5 dienų išleido namo. Na galiu pasakyti nuostabiausias neurochirurgas kurį teko man sutikti. Ačiū Jam ir jo visai komandai už puikiai atliktą operaciją. Duok dieve kad ilgai gyventų ir gelbėtų gyvybes kitiems.????????????????????

2021-09-27, 11:54 | Registruotas lankytojas 1

Puikus žmogus ir savo srities profesionalas. Dėkinga labai, kad išvadavo mane nuo nugaros skausmų. Ačiū už viską.

2021-06-26, 12:35 | Registruotas lankytojas 4

Labai profesionalus ir kompetentingas neurochirurgas, neabejingas paciento sveikatos problemoms. Dėkoju už profesionaliai atliktą galvos auglio operaciją, išsamius atsakymus į visus klausimus, priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu ir geranorišką bendravimą.
Dėkinga pacientė iš Šiaulių.

2020-08-19, 08:08 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus gydytojas. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių dėmesingų ir profesionalių gydytojų. Visuomet atsako į rūpimus klausimus, nuramina.
Džiugu, kad atėjus ir po kelerių metų gydytojas puikiai prisimena problemas, pasiteirauja apie sveikatą.

2020-03-30, 08:20 | Registruotas lankytojas 1

Labai norėčiau padėkoti šiam žmogui - nuostabiam Neurochirurgui - Aidanui Preikšaičiui. Viso pirmo, už išgelbėtą gyvybę! Už laiku ir  profesionaliai atliktą darbą, už padrąsinimą, už pozityvią nuotaiką kai jos labiausiai reikėjo.
Didžiuojuosi, kad Lietuvoje yra tokių talentingų Neurochirurgų!
Linkiu kuo daugiau išgelbėtų gyvybių!

2020-01-15, 00:17 | Registruotas lankytojas 1

Paliko labai gera įspūdį, skyrė operacija po savaitės nors nebuvo vietų (manau dirbo viršvalandžius), davė savo asmeninį numeri , pats paskambino priminė kada ir kur ateiti.
Nežinau is kur jis toks atsirado, bet po 4 metų skausmo ir šimto daktarų net nesitikejau kad taip greitai ir žmogiškai kas gali padėti.
Daktaras 100% ačiū.
Mano močiutė kiekvieną vakarą už jį meldžiasi.

2019-11-19, 18:48 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas. Labai gerai padarė galvos auglio operaciją. Kiekvieną dieną domėjosi mano savijauta.

2019-11-19, 18:48 | Registruotas lankytojas 3

2019-07-26, 13:24 | Registruotas lankytojas 4

Tiek nuoširdus ir atidus gydytojas. Po susitikimo su juo, pirmiausiai išėjusi pagalvojau, kad: va, čia tai žmogus! O tik po to vertinau kaip gydytoją. Daugiau tokių. Tik geriausi prisiminimai.

2019-04-05, 11:56 | Registruotas lankytojas 1

Nerealus gydytojas! Tik gydytojo dėka brolis gyvas! Nors aš nebuvau ligoninėje po operacijos paskambino telefonu ir viską paaiškino, labai rūpestingas. Didžiausios sėkmės puikiam daktarui

2019-01-25, 18:29 | Registruotas lankytojas 5

Antrą dieną po operacijos broliui šoktelėjo temperatūra. Pasak gydytojo A. Preikšaičio - tai visiems būna. Sakau jis serga epilepsija, netinka *kaip visiems *. Pasakiau, kad seselė pamatavo temperatūrą jutiminiu termometru ir 38,2 pasirodė 'nuo šiltos palatos'. Gyvsidabrio termometrą iš med posto atsinešiau pati. Rodė tuos pat 38,2. Minėtas gydytojas paliko tik slogų įspūdį. Arogantiškas, nemandagus. Kas bus, kai brolį ištiks priepuolis ? Gydytojas man pasiūlė išeiti...

2018-04-23, 08:34 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš didžiosios raidės. Esu labai dėkinga likimui, kad mane suvedė su daktaru Aidanu Preikšaičiu. 2017 08 mėn. man operavo smegenų auglį. Operacija pavyko puikiai. Po gero pusmečio daktaras dar padėjo man sutvarkyti veidą (plastinė operacija). Dėkoju už nuoširdumą, vidinę šilumą ir linkiu visokeriopos sėkmės nelengvame darbe.

2018-01-31, 06:22 | Registruotas lankytojas 7

ačiū Gydytojau, kad išgelbėjote mūsų mamos gyvybę ir sveikatą. Jaunas, kompetetingas, dėmesingas, aiškiai dėstantis mintis Gydytojas, parodantis tinkamą dėmesį sunkaus ligonio artimiesiems (bei, aišku, ligoniui). Keliantis pasitikėjimą, atsakantis į bet kokį klausimą net ne darbo metu. Esame dėkingi ir labai laimingi, kad tokie Gydytojai lieka Lietuvoje. geriausi linkėjimai ir sėkmės didžiausios, mielas Gydytojau! Dalios H. artimieji

2018-01-10, 11:25 | Registruotas lankytojas 2

Noriu padėkoti gydytojui Aidanui Preikšaičiui už nuoširduma, malonu priėmima, sugebėjima padėti bet kokioje situacijoje, sažininguma, atsakinguma savo darbe su ligoniais.

Su pagarba: S. T. Smoliak Vilnius

2017-12-14, 09:18 | Registruotas lankytojas 2

Labai noriu padėkoti nuostabiam neurochirurgui gydytojui Aidanui Preikšaičiui, kuris atliko 2 sudėtingas galvos operacijas mano vyrui ( lapkričio 1 d. ir gruodžio 7 d.). Jam buvo diagnozuotos dvi gan didelės aneurizmos. Galima teigti, kad jis išgelbėjo mano vyrui gyvybę. Visada po operacijos sulaukėme kompetetingos priežiūros, palaikymo, patarimo. Linkime Jam sėkmės, kantrybės šiame sunkiame, atsakingame darbe. Tuo pačiu dėkoju visam neurochirurgijos personalui.

2017-10-20, 20:53 | IP: 78.56.97.230

Labai geras gydytojas,nesitikėjau kas tokių dar būna. Supratingas. Išmanantis savo darba, aiškiai paaiškinantis situacija. Išgelbėjo gyvybę, už tai esame labai dėkingi.

2017-09-06, 23:04 | Registruotas lankytojas 1

Labai dekingas!
Jus isgelbejot mano gyvybe!Nuosirdi visos mano sieimos padeka jums uz atiduma,profesionaluma,efektyvu gydyma,Daktaras nebijantis sunkiu,mazai vilties turincius pacientus.
Arturas Miskinis.

2016-12-06, 20:02 | Registruotas lankytojas 1

super daktaras

2016-10-06, 11:37 | IP: 78.60.255.121

Vos pradėjus vardinti simptomus gydytojas iškart pasakė žinąs mano ligą ir už mane vardyjo,kuo galiu skųstis.
Dar operuotis nepasirizaus,bet tikiuosi viskas baigsis gerai. Esu labai seki dekinga ne tik už profesionaluma ,bet ur emocinį palaikymą.

2016-07-08, 12:46 | IP: 78.60.236.158

Tai patikimas, atidus, profesionalus, rūpestingas, Daktaras. Linkiu Jums stiprybės ir sveikatos šiame sunkiame, bet garbingame darbe. Aš didžiuojuosi Jumis!
Daiva Jankauskienė

2016-05-12, 12:37 | IP: 188.69.223.76

Tai gydytojas neturintis darbo valandų, net ir po 11 val. trunkančios operacijos dar apeinantis kitus savo pacientus pasiteirauti kaip jų sveikata. Įsiklausantis į simptomus ir jaučiantis kaip kalbėti su pacientais, labai profesionalus, rūpestingas ir etiškas!
Džiaugiuosi, kad po autoavarijos papuoliau ant operacinio stalo būtent pas Jį. Stebuklas, kad tokių gerų gydytojų dar yra Lietuvoje! Kuo didžiausios sėkmės. J.Tumaitė

2016-04-02, 20:33 | IP: 5.20.102.203

Labai geras gydytojas,išklausantis,iškart priėmė operuotis.

2015-08-13, 11:17 | IP: 195.14.171.238

Labai malonus,rupestingas, nuosirdus ir profesionalus gydytojas. Gydo ne tik mediciniskai, bet ir geromis emocijomis, kas yra labai svarbu ligoniui.

2015-06-29, 12:49 | IP: 86.38.220.169

Labai dėkingas,kad išgelbėjo gyvybę!
Tomas

2015-06-17, 10:17 | IP: 5.20.161.172

Pats nuostabiausias gydytojas, kurį teko sutikti! Atsidavęs, visada rūpestingas, siekiantis tik geriausio savo pacientams. Tai gydytojas - angelas ypač sunkiems ir mažai vilties turintiems pacientams.

Pagarbiai Merkienė

2015-05-01, 17:43 | IP: 79.132.176.66

Pats nuostabiausias gydytojas, kurį teko sutikti! Atsidavęs savo pacientams, visada rūpestingas, nepraeinantis pro šalį, siekiantis tik geriausio savo pacientams. Atrasdavo laiko, net tada kai skubėdavo. Daugiau tokių gydytojų - daugiau gyvybių bus išsaugota.

2015-01-28, 17:34 | IP: 78.62.160.27

Šaunuolis :) Kad visi tokie butu kaip Aidanas ! :) Lenkiu žemai galvą. Tai supratingas, geras, nuoširdus, nesugadintas gydytojas , kuris supranta kas yra skausmas bei bando padėti :) Ačiū :)

2014-12-12, 21:34 | IP: 66.249.81.194

Kad visi gydytojai butu tokie kaip jis..dideles sirdies savininkas

2014-09-23, 18:11 | IP: 78.56.111.69

Puikus gydytojas, savo srities specialistas

2013-06-04, 18:36 | IP: 78.60.181.16

Nerealus gydytojas! Nors ir jaunas, labai profesionalus, matosi, kad išmano savo specialybę. Po operacijos nors ir aišku, kad visur skuba, labai buvo rūpestingas ir viską paaiškino. Didžiausios sėkmės puikiam daktarui