Pacientai, kurie rekomenduoja Liudas Bazaras, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07077, Galiojanti

2019-08-28, 15:11 | 4

Prieš 2,5 metų turėjau sunkią traumą - lūžo šeivikaulis ir blauzdikaulis. Gydytojas L. Bazaras man atliko operaciją, o po 3 mėnesių jau pradėjau vaikščioti. Šiuo metu nejaučiu jokio diskomforto ir net pamirštu, kad kažkada buvo lūžusi koja, nors dvi titano plokštelės vis dar prisuktos prie kaulų. Esu labai dėkingas ir rekomenduoju šį gydytoją.

2019-04-25, 01:14 | 1

Aiškiai viskas ir profesonaliai

2018-09-26, 11:01 | 1

Neblogas bazaras žmogelio, belenkai bazarina

2018-08-10, 15:39 | 5

puikus traumatologas, išmanantis savo darbą, savo srities profesionalas. Atvykome iš kitos poliklinikos,kurioje pasakė, kad esu visiškai sveika. Šis gydytojas įtarė riešo disko plyšimą, kuris po MRT pasitvirtino. Atliko operaciją.Likau labai patenkinta,viskas trumpai, aiškiai, konkrečiai. Gydytojas turi puikų humorą jausmą. Rekomenduoju. Didelis ačiū, Gydytojau!

2018-06-17, 23:09 | 1

Manau, kad tai labai aukštos kvalifikacijos
Specialistas. Esu labai dėkingas

2018-06-10, 15:51 | 1

Tikrai puikus specialistas - profesionalus, savo darbą atliko be priekaištų!
Situacija trumpai - patyriau nežymią riešo traumą, kurios pasekmės pasirodo ne tokios ir menkos. Mano miesto gydytojai diagnozės nesugebėjo pasakyti net 1.5 metų. Kai galiausiau patekau pas Liudą - problemą nustatė iškart - trūkę riešo raiščiai. Paaiškino visas gydymo galimybes, bet galiausiai sutarėm dėl operacijos. Taip, jos teko laukti net pusę metų, bet tokia jau mūsų sveikatos sistema. Operacija pavyko puikiai, gydytojas po operacijos viską išsamiai paaiškino - kaip praėjo pati operacija, kas laukia po jos... Praėjo dar tik 2 mėn, bet ranką jau valdau geriau negu prieš operaciją. Žinoma, dabar liko atsakingiausia dalis - reabilitacija namuose - pratimai, mankštos, bet tai jau yra mano pačios atsakomybė...

2018-04-11, 14:34 | 1

mano nuomone Visiskas nekorektiskas gydytojas. Apziura truko 5sekundes . nusiunte nuo saves pas kita gydytoja, ten niekas neprieme. sugaistos 3 valandos kliniku koridoriuose ir veltui pinigu ismetem

2018-03-31, 19:07 | 1

Gailiuosi, kad nepasidomėjau apie gydytoją prieš vizitą. Kreipiausi dėl konsultacijos po traumos į A.Kildos kliniką Kaune pas L. Bazarą. Konsultacija už kurią sumokėjau 50 Eur truko apie 5 minutes. Neatlikus jokių tyrimų iškart užsiregistravo paskyrė laiką menisko operacijai. Joks gydymas nepaskirtas.
Būklė vis blogėjo. Kreipiausi pas kitą gydytoją. Atlikti išsamūs tyrimai (echoskopija, MRT). Diagnozė visai kita. MENISKO OPERUOTI NEREIKIA. KĄ BŪTŲ OPERAVĘS L.BAZARAS???
Dėl netinkamos diagnozės, laiku neskirto gydymo yra komplikacijų.

2018-01-06, 01:23 | 1

visiškas abejingumas, priėmimo metu buvo sprendžiamos ir rūpinamasi kito paciento reikalais, tyrimo išvadų atsineštų net neperžiūrėjo, tiesiogine žodžio prasme atsikratė paciento net neperžvelgęs kortelės.

2017-12-21, 15:17 | 1

Noriu pasakyti didelį AČIŪ gydytojui Liudui Bazarui už profesionalumą, žmogiškumą, konsultuojant bei atliekant kelio menisko operaciją.
Labai esu patenkintas šio gydytojo darbu bei požiūriu į pacientą.