Pacientai, kurie rekomenduoja Liudas Bazaras, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07077, Galiojanti

2019-08-28, 15:11 | 4

Prieš 2,5 metų turėjau sunkią traumą - lūžo šeivikaulis ir blauzdikaulis. Gydytojas L. Bazaras man atliko operaciją, o po 3 mėnesių jau pradėjau vaikščioti. Šiuo metu nejaučiu jokio diskomforto ir net pamirštu, kad kažkada buvo lūžusi koja, nors dvi titano plokštelės vis dar prisuktos prie kaulų. Esu labai dėkingas ir rekomenduoju šį gydytoją.

2019-04-25, 01:14 | 1

Aiškiai viskas ir profesonaliai

2018-09-26, 11:01 | 1

Neblogas bazaras žmogelio, belenkai bazarina

2018-08-10, 15:39 | 5

puikus traumatologas, išmanantis savo darbą, savo srities profesionalas. Atvykome iš kitos poliklinikos,kurioje pasakė, kad esu visiškai sveika. Šis gydytojas įtarė riešo disko plyšimą, kuris po MRT pasitvirtino. Atliko operaciją.Likau labai patenkinta,viskas trumpai, aiškiai, konkrečiai. Gydytojas turi puikų humorą jausmą. Rekomenduoju. Didelis ačiū, Gydytojau!

2018-06-17, 23:09 | 1

Manau, kad tai labai aukštos kvalifikacijos
Specialistas. Esu labai dėkingas

2018-06-10, 15:51 | 1

Tikrai puikus specialistas - profesionalus, savo darbą atliko be priekaištų!
Situacija trumpai - patyriau nežymią riešo traumą, kurios pasekmės pasirodo ne tokios ir menkos. Mano miesto gydytojai diagnozės nesugebėjo pasakyti net 1.5 metų. Kai galiausiau patekau pas Liudą - problemą nustatė iškart - trūkę riešo raiščiai. Paaiškino visas gydymo galimybes, bet galiausiai sutarėm dėl operacijos. Taip, jos teko laukti net pusę metų, bet tokia jau mūsų sveikatos sistema. Operacija pavyko puikiai, gydytojas po operacijos viską išsamiai paaiškino - kaip praėjo pati operacija, kas laukia po jos... Praėjo dar tik 2 mėn, bet ranką jau valdau geriau negu prieš operaciją. Žinoma, dabar liko atsakingiausia dalis - reabilitacija namuose - pratimai, mankštos, bet tai jau yra mano pačios atsakomybė...

2017-12-21, 15:17 | 1

Noriu pasakyti didelį AČIŪ gydytojui Liudui Bazarui už profesionalumą, žmogiškumą, konsultuojant bei atliekant kelio menisko operaciją.
Labai esu patenkintas šio gydytojo darbu bei požiūriu į pacientą.

2017-12-16, 19:08 | 1

Ačiū gerb. Daktarui Liudui Bazarui už idealiai atliktą tikrai labai sudėtingą operaciją. Surinkti puzzle iš kaulo trupinių kelio sanaryje - pats aukščiausias pilotažas! Manau tokio lygio traumatologų pasaulyje tikrai nedaug. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad man teko garbė būti operuotam tokio aukšto lygio specialisto!!! Iš visos širdies pats didžiausias AČIŪ.
Robertas Valkeris

2017-10-19, 23:21 | IP: 88.119.53.105

puiku

2017-07-16, 22:36 | IP: 145.133.157.33

Tiems kas kalba apie pinigus galiu pasakyti tik tiek, kad arba patys buvote neetiški gydytojo atžvilgiu ir draskėte akis, arba nežinojote ko iš jo norėjote. Gyd. Bazaras yra puikus daktaras, išmanantis savo darbą ir apie jokius pinigus kalbos net negalėjo su juo būti. Kalbant apie priėmimą, mane priėmė iš karto, prie mano akių, viską paaiškindamas žiūrėjo ir komentavo atliktas rentgeno nuotraukas, paaiškino kokias procedūras daryti namie reabilitacijos metu ir visiškai sugijau. Rekomenduoju šį specialistą ir pats jokio kito nesirinkčiau.