Pacientai, kurie rekomenduoja Liudas Bazaras, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07077, Galiojanti

2017-10-19, 23:21 | IP: 88.119.53.105

puiku

2017-09-12, 22:46 | 9

Erogantiškas, tik ir laukia kada i kišene idės

2017-07-16, 22:36 | IP: 145.133.157.33

Tiems kas kalba apie pinigus galiu pasakyti tik tiek, kad arba patys buvote neetiški gydytojo atžvilgiu ir draskėte akis, arba nežinojote ko iš jo norėjote. Gyd. Bazaras yra puikus daktaras, išmanantis savo darbą ir apie jokius pinigus kalbos net negalėjo su juo būti. Kalbant apie priėmimą, mane priėmė iš karto, prie mano akių, viską paaiškindamas žiūrėjo ir komentavo atliktas rentgeno nuotraukas, paaiškino kokias procedūras daryti namie reabilitacijos metu ir visiškai sugijau. Rekomenduoju šį specialistą ir pats jokio kito nesirinkčiau.

2017-06-10, 20:43 | IP: *.*.*.*
2017-05-16, 14:54 | IP: 195.14.164.178

su paugliu (14m) sportininku vaiku del ciurnos skausmu is kryziaus nukreipti i klinikas. uztrukom tris savaites bet Rengenas, echoskopas, magnetas nieko neatsake analizavusiem gydytojam.
Susimokejom ir apsilankem pas Gyd Bazara. Zmogus apziurejas pasake savo diagnoze. Pasikele atsinestus tyrimus, tada padare keleta skambuciu kolegom pasitarti ir patvirtino diagnoze. Vaiko problema ispresta be xirurginio isikisimo. Isiaiskinta per 30 minuciu. Kietas specialistas. aicu ir sekmes.

2017-05-16, 01:41 | 1

geras gydytojas daugiau tokiu butu suprantantis savo darba aciu jam

2017-05-10, 01:41 | IP: 195.12.163.160

Kaip sakoma, tyliai klausykis visų, bet daryk savo. Taigi, mano verdiktas šio gydytojo atžvilgiu, visų pirma tai siūlymas visiems piktiems komentatoriams pasižiūrėti į veidrodį ir neišsigąsti patiems savęs. Patikslinu, kad konsultacijai buvom registruoti jau po 18 val. Atvykome laiku ir laukimas prie kabineto užtruko ilgiausiai 10 minučių. Gydytojas puikios formos, jokių nuovargio požymių, geros nuotaikos ir dar pajuokavom. Pilnai susikaupęs ir apžiūra pilnai kruopšti įsigilinant į paciento judesius, būklę. Atliekant judesius tiksliai diagnozuota problema. Atsivežtus dokumentus išanalizavo atidžiai perskaitęs. Davė puikių patarimų ir nepuolė iš karto skirti operacijos datos. Pirma pasiūlė gydymą reabilitacija, o tik paskui , jei nepadės tik tada spręsim klausimą apie operaciją. O problema jau didelė. Abiejų pečių. Gresiantis protezavimas. ( čia kam neaišku)
Jokio kyšio! ir neišsigalvokit nesąmonių!

2017-03-10, 06:08 | 20
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-03-07, 23:17 | 6

Nutr0kus,dešinės rankos peties sausgyslėms išoperavo, paskyrė reabilitaciją. Dabar ranka tokia pat sveika kaip ikit. Ačių gydytojui.

2016-11-15, 19:34 | IP: 78.62.173.99

Man labai patiko. LAbai geras gydytojas,konkretus, profesionalus,rupestingas ir grazus:)

2016-11-15, 19:26 | IP: *.*.*.*
2016-10-31, 01:38 | IP: 86.100.70.82

Dėkinga gydytojui, kad mane priėmė, nors buvo pavargęs po operacijos išklausė ir apžiūrėjo mane ir paskyrė operaciją, nors Klaipėdoje beldžiausi pas visus gydytojus su savo bėda niekas nematė problemos,bet greičiausiai nenorėjo po kito gydytojo atliktos operacijos gilintis ir operuoti, tad Ačiū gyd.L.Bazarui, kuris atliko tą darbą ir aš vėl galiu normaliai vaikščioti

2016-09-27, 22:54 | 1

Lankiausi pirma karta, labai konkretus gydytojas, kas man patinka.

2016-07-13, 20:34 | IP: 77.219.227.85

Tikrai geras daktaras ismanantis savo darba,makantis tiksliai paaiskinti situacija. Tikrai rekomenduoju Kreiptis pas sita daktara ????????????????didelis aciu Bazarui????

2016-04-29, 13:01 | IP: 158.129.25.27

Puikus daktaras. Operavo žastikaulio dalį prie alkūnės sąnario. Operacija ne iš lengvųjų, bet daktaro patirtis padarė savo. Rekomenduoju (y)