Pacientai, kurie rekomenduoja Kęstutis Jacikevičius, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07022, Galiojanti

Jacikevičius Kęstutis dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jacikevičius Kęstutis?

2019-05-11, 12:21 | 2

Mane tikslutėliai išoperavo kitas neurochirurgas, taip pat iš KUL ligoninės - pasiektas puikus rezultatas. Tuo tarpu labai pravertė ir Kęstučio Jacikevičiaus internete surašyta informacija apie tokias galvos auglių šalinimo operacijas. Man kaip smalsiam protui labai gerai pasitarnavo. Kas ir kaip buvo daroma bei ko buvo galima tikėtis. Ačiū labai! Už susistemintą informaciją :) Naudinga susiorientavimui. Juo labiau, kad daugiau mažiau įprastine kalba surašyta :)

Tegali džiaugtis, kad tokių talentų vis dar esama tarp mūsų.

2019-03-25, 10:51 | 1

Nuostabus gydytojas. Ne tik savo srities profesionalas, bet ir mokantis atrasti ryšį su pacientu. Prieš operaciją atidžiai ir atsakingai apžiūrėjo, po operacijos nekart nuoširdžiai rūpinosi, ar viskas gerai, kokia savijauta. Labai empatiškas, šiltas, taktiškas gydytojas. Be galo dėkinga už tokį malonų gydymą.

2019-02-23, 17:53 | 1

DEKOJU

2019-02-14, 14:09 | 1

Noreciau padekoti gyd. Jacikeviciui. Jis dirba is pasaukimo. As esu maloniai nustebinta, nes tikrai nesitikejau sutikti tokio NUOSIRDAUS, ATSIDAVUSIO, DEL PACIENTU GEROVES GYVENANCIO Gydytojo. Dar tikrai nebuvo teke sutikti. Labai Jums dekoju, kad atvykote po darbo valandu iskviestas, kad priemet ir negailejote savo brangaus laiko, rekomendaciju ir patarimu. Esu begalo Jums dekinga. Jus gydote net ir savo zodziais. Labai doras zmogus ir puikus savo srities profesionalas. Aciu Jums ir sekmes!

2018-12-24, 18:51 | 2

Dėkoju gerbiamam daktarui už sveikatos ir gyvenimo džiaugsmo sugrąžinimą. Po stuburo operacijos dar numatyta reabilitacija, bet džiaugiuosi jau dabar, galėdamas vaikščioti be skausmo. Ačiū, Daktare. K.T.

2018-07-02, 19:57 | 1

konsultavo mamą 85 metų,pirmas įspūdis super.Profesionalas,detali apžiūra ir malonus bendravimas.Rekomenduoju visiems.

2017-12-13, 09:57 | 3

Daktaras ypatingas. Didžiulį dėmesį skiria pacientui, jo problemos sprendimui. Visada maloniai konsultuoja. Kruopštus pasiruošimas operacijai. Po operacijos teikia išsamią informaciją tolimesniam gydymui. Profesionalus neurochirurgas, sąžiningas ir atsakingas, aukštos kultūros žmogus, atsidavęs mokslui ir darbui. Didelė laimė sutikti tokį Daktarą. Esame labai Jums dėkingi už sūnaus Tomo sveikatą.

2017-11-29, 13:33 | 1

Labai Ačiū gydytojui

2017-11-20, 13:18 | 2

Gyde mano mama Ona Bagdoniene.Nuostabus daktaras,bendraujantis,patariantis sunkioja situacijoje.Linkiu tik didziausios sekmes.Dukra Rosvita

2017-11-08, 00:25 | IP: 88.119.112.38

Labai malonus, dėmesingas, bendraujantis.