Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Beata Lukošaitienė, %

Registracija čia ir dabar
Akių priežiūros ir gydymo centras „Rega“
Licencijos

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18052, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

79.1% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

80.6% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

66.5% Complete
3.3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

74.5% Complete
3.7

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

75.1% Complete
3.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

46.2% Complete
2.3

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

96.1% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Akių priežiūros ir gydymo centras „Rega“
Pacientų atsiliepimai
2023-08-11, 06:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera gydytoja.Viskas patiko ir man ,ir vaikui.Moloniai bendrauja ,duoda patarymus.išeinant net saldainiu vaikas buvo pavaišintas :-)Rekomenduoju .Ačiū.

2023-08-03, 18:00 | Registruotas lankytojas 1

Vaikams nerekomenduoju. Tik suaugusiems.

2023-08-01, 13:18 | Registruotas lankytojas 9

Lankėmės jau antrą kartą, paskutinį kartą su beveik 2 m. vaiku. Gydytoja maloni, konkreti, išsamiai atsako į visus klausimus. Su žaisliukais sudomina ir vaiką, kad galėtų įvertinti regos būklę. Geriausios rekomendacijos!

2023-05-31, 12:22 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai nerekomenduoju tėvams su mažais vaikais. Jokio kontakto su vaiku, daug arogancijos, labai netaktiška gydytoja. Oftamologė daugiau suaugusiems. 3 metų dukra praverkė visą laiką, po pusės metų eilės nieko nesugebėta patikrinti. Gydytoja pikta, tikrai nesistengė ir dar mane gėdino. Paliko skaudžius prisiminimus tiek man tiek vaikui. Mamos, patariu apeiti šią gydytoją.

2023-05-05, 22:55 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai nerekomenduoju! Vaikų oftalmologas, bet su vaikais nemoka ir net nebando rasti bendros kalbos. Kalba pakeltu tonu. Iš karto puola ir kaltina tėvus - nors atėjome profilaktiškai pagal programą pasitikrinti.
Vaikas 1.5m kaltas, kad neprisileidžia jai, o kad vaikas tiesiog jos bijo dėl bendravimo pakeltu tonu.
Žodžių, net nebandė nieko daryt, svarbu pasakyt, registruokitės pakartotinam vizitui…. O kad mes laukėm vizito 8 mėn tai čia nieko tokio, čia tokios eilės atseit.
Trumprai tariant, neverta laukt tiek laiko ir eit pas žmogų, kuris net su suagusiai bendraut nemoka….
Labai nepatiko.

2023-01-28, 23:06 | Registruotas lankytojas 9

Maloni, konkreti, labai korektiška gydytoja. Su vaiku bendravo gražiai, draugiškai.

2022-11-16, 19:10 | Registruotas lankytojas 1

Lankėmės pas šią gydytoją dėl rekomendacijos. Vaiką apžiūrėjo, visos procedūros atliktos, tačiau pasigedome etiško bendravimo su vaiku. Įėjus į kabinetą buvo pasisveikinta, tačiau pajutome aroganciją iš gydytojos, lyg būtume labai sutrukdę ir atėję ne laiku. Vaikui nebuvo nei paaiškinta ką dabar darysime, nei kodėl. Prieš lašinant vyzdžius platinančius lašiukus buvo garsiai pasakyta - "lašinsime lašiukus, jie griauš", vaikas pradėjo verkti, dengti akis. Tada išgirdome frazę -" greičiau, už durų laukia kiti vaikai". Vaiką raminau pati ir per prievartą teko įlašint. Po procedūros buvo pasakyta, kad vaikas puikiai mato ir ar turim dar kokių klausimų. Nebučiau paklausius, tai matyt per visą vizitą būtų pasakyta ne daugiau nei 30 žodžių. Gal ši gydytoja ir yra savo srities specialiatė, tačiau pasimokyti bendravimo su vaikais dar reikėtų. Po šio vizito vaikas bijos tikrintis regėjimo. Tokį aptarnavimą gavome už mokamą procedūrą. Kabinete buvusiai seselei priekaištų neturime.

2022-09-07, 23:44 | Registruotas lankytojas 4

Labai profesionali ir maloni gydytoja. Rami ir švelni, sugeba viską suprantamai paaiškinti. Rūpestinga, skiria pakankamai laiko pacientui. Kabinete dirbanti slaugytoja taip pat labai paslaugi.

2022-09-06, 09:24 | Registruotas lankytojas 9

Pas šią gydytoją buvome jau tris vizitus. Dukrai aiškiai, ramiai paaiškino kaip atliks procedūras. Jokios baimės vaikui. Labai noriai 8 m. vaikas eina pas šią gydytoją.
Apie mūsų ligą paaiškino detaliai, išaiškino ką kiekvienas tyrimas pasako ir kodėl jis yra skiriamas.
Ačiū.

2021-11-15, 11:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai netaktiška, arogantiška ir grubi gydytoja. Nemoka bendrauti su vaikais. Po jos pasakymo "jokio telefono ar planšetės" dukra vos nepradėjo verkti. Kalba yra ne apie tai ką sakai, bet kaip sakai. Vaikui galima ir taktiškiau pasakyti.

2021-08-31, 20:51 | Registruotas lankytojas 10

Viena iš labiausiai nuviliančių patirčių bendraujant su gydytojais. Lankėmės su 1 metukų amžiaus dukra. Pasakėme, kad įtariame, jog dukra retkarčiais žvairuoja. B. Lukošaitienė iš mūsų pastebėjimų tiesiog išsityčiojo: pasakė, kad ji dabar nemato jokio žvairavimo, o mums patartų mažiau jaudintis, tuomet bus geriau ir mums, ir vaikui; kai turėsime du vaikus, išmoksime auginti. Po tokio „pamokymo“ pradėjome abejoti, kad pastebime ligos požymius, nedrįsome kreiptis į kitą gydytoją, nes žvairavimo momentus buvo sunku pastebėti, negalėjome įrodyti, kad dukra retkarčiais žvairuoja. Po metų požymiai pasidarė akivaizdūs, atsitiktinai pavyko nufotografuoti žvairavimo momentą. Tada kreipėmės į kitą gydytoją. Tuomet mūsų „paranojikais“ niekas nebeišvadino. Nustatyta diagnozė – protarpinė egzotropija (liga, kai vaikas kartais žvairuoja), prireikė akinių, akyčių dengimo, o vėliau ir abiejų akių operacijos. Suprantu, kad B. Lukošaitienė negalėjo pastebėti žvairumo (juk pati liga tokia, kad vaikas ne nuolat žvairuoja), tačiau vietoje išsityčiojimo ir paskatinimo ignoruoti ligos požymius buvo galima pasakyti, kad egzistuoja tokia liga, paaiškinti, kaip stebėti vaiką, kad išsiaiškintume, ar matome šios ligos požymius, ar tik nepagrįstai nerimaujame. Dabar turime ir antrą vaiką, pasak B. Lukošaitienės, jau turėjome išmokti auginti. Taip, tiesa, išmokome, tik išmokome ne ignoruoti ligų požymius, o nevesti savo vaiko pas tokią „gydytoją“ – registravomės pas kitą akių gydytoją, laukėme neįtikėtinai ilgoje eilėje, nors pas B. Lukošaitienę galėjome patekti daug greičiau.

2020-07-14, 06:22 | Registruotas lankytojas 13

Labai maloni gydytoja ir sesutė. Keturmeciui apsilankymas buvo kaip žaidimas, labai džiaugėsi ir sakė, kad norėtų vėl nuvažiuot. Lankėmės du kartus - kai buvo 1.5 metų ir 4 - abu kartus apsilankymu likom labai patenkinti!

2020-06-30, 19:08 | Registruotas lankytojas 5

Lanekemes pas sia gydytoja 5 metus, ateidavome, patikrindavo, pasakydavo lauksime ateinant po metu iki
Galvojom viskas gerai, taciau, kai nuejome 5 metu patirai ir pasake, kad rudeni uzdes akinius, nes situacija negereja, tai buvo lengvas sokas, nes iki tol nieko apie astagmatizma neminejo

2020-02-03, 10:21 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja išsamiai paaiškino situaciją, ją stebėjo, pritaikė gydymą. Nesant pakankamam pagerėjimui išrašė siuntimą ir pati užregistravo pas kitą gydytoją į Santariškes. Bendravimas normalus, iš kur tiek neigiamų komentarų?

2019-09-20, 15:38 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-09, 10:05 | Registruotas lankytojas 4

Maloni gydytoja, gražiai bendravo su 1m.8mėn. mažyliu, viską išsamiai paaiškino, vizitu likome patenkinti. Drąsiai galiu rekomenduoti tėveliams su mažais vaikučiais.

2019-02-06, 17:24 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2018-12-06, 07:54 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2018-03-27, 16:15 | Registruotas lankytojas 11

Tiek gydytoja, tiek seselė paliko labai gerą įspūdį. Buvau su 5 mėn sūneliu ir Jos abi puikiai bendravo tiek su manimi, tiek su vaiku. Atliko visus tyrimus išsamiai, atsakė į visus klausimus. Neturiu priekaištų. Tikrai rekomenduočiau ir kitiems.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2018-03-21, 09:30 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Paskaičiusi tiek daug neigiamų atsiliepimų tikrai nežinojau, ko tikėtis. Nuėjome pirmą kartą patikrinti akytes 1,7m sūnui - ramiu balsu kalbėjo, paprastai, vaikas ramiausiai išbuvo visas procedūras. Labai konkrečiai ir aiškiai paaiškino tyrimų rezultatus ir tolimesnius veiksmus. Sesutė sulašino vaistus labai ooeratyviai, ašarų pavyko išvengt :) taigi profesionali, normali daktarė, ramaus būdo ir superinis specialistas!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2018-01-13, 19:21 | Registruotas lankytojas 1

Dalykiška ir profesionali akių gydytoja.

Galvosūkis Jums:
kas iš žemiau esančių komentarų pasikartoja čia ir tas pats pas gyd. Iloną Aleksiūnienę??

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2017-11-29, 07:17 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2017-10-20, 11:28 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2017-09-11, 11:14 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2017-05-27, 21:13 | Registruotas lankytojas 3

Visų pirma, labai dėkoju su gydytoja dirbančiai sesutei- maloni, šilta moteris. Buvo malonu ir patogu, kol ji mane apžiūrinėjo. O pati gydytoja siaubingai piktas ir nemalonus žmogus. Šalta, susiraukusi, bendraujanti iš aukšto. Tai pirmas atsiliepimas, kurį palieku apie gydytoją, bet norisi įspėti visus bėgti nuo jos kuo toliau. Čia buvo pirmas kartas per mano visą gyvenimą, kai aš, nusiųsta savo šeimos gydytojos, po vizito išėjusi pasitikslinau gydytojos pavardę- paprastai nekreipiu dėmesio. O čia pasistengiau ją įsidėmėt- kad pačiai daugiau netektų pakliūt ir kitus perspėt galėčiau.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2016-10-18, 20:32 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2016-10-18, 11:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2016-06-03, 20:34 | IP: 78.60.97.14

Gydytoja šiltai bendraujanti ir profesionali. Mano dukrelei apsilankymas labai patiko. Ačiū:)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2016-05-04, 07:35 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2016-02-25, 09:26 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2016-02-04, 21:07 | IP: 89.116.166.181

Nuostabi gydytoja, dėkoju už kruopštumą, rūpestingumą, profesionalumą, atidumą. Sėkmės sudėtingame bei didžiulio pasišventimo reikalaujančiame darbe.

AČIŪ!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2015-06-17, 08:29 | IP: 84.15.183.254

Konsultacija praejo sklandziai, ejau su 3 vaikais, vyriausia pirmoke. Lankisimes toliau.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2015-01-08, 12:45 | IP: 82.135.204.26

Konsultacija labai patiko, nes vaikas, kuris labai nemėgsta gydytojų, jautėsi gerai konsultacijos metu. Teko lankytis akytes tikrintis tarybinių moterėlių kompanijoje Santariškių vaikų poliklinikoje- tai kaip diena ir naktis. Ačiū gydytojai už mokėjimą bendrauti su vaikais.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2014-07-10, 08:29 | IP: 82.135.241.99

Nuostabi gydytoja. Pataria, padeda ir norisi vis pas ją sugrįžti...

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?
2013-07-09, 11:51 | IP: 158.129.207.151

Labai teigiama gydytoja. Puikiai bendrauja, gerai išaiškina tėvams problemas, bei išsamiai išdėsto tolimesnius veiksmus.
Vaikai noriai eina pas šią gydytoją.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Beata Lukošaitienė?