Pacientai, kurie rekomenduoja Laima Dmukauskienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-02971, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-03-31, 11:58 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdus žvilgsnis, visą rūpestį naikinanti šypsena.
Profesionalumas paaiškinant kas, kaip ir kodėl. Visada atsako į pateiktus ir dar net neužduotus klausimus.
Procedūros, kurias seka nuolatinis dėmesys mūsų dukrelei Unei.
Pasitikime. Labai Mylime.
Rekomenduojame visiems šią nuostabią gydytoją Laimutę Dmukauskienę.
Patekus į jos rankas, ligos tiesiog dingsta akimirksniu.
Mūsų šeima linki Jums sveikatos ir Viešpaties palaimos.
Mama Diana Dargienė

2020-01-28, 12:58 | Registruotas lankytojas 1

Esam be galo patenkinti patekę pas šią nuostabią daktarę. Tokių daktarų kad kuo daugiau būtų! Labai maloniai ir gražiai bendravo su vaiku, į visus klausimus atsakė, iškart paskyrė tinkamą gydymą. Džiaugiamės kad atradom šią puikią daktarę. Tikimės kad susitiksim dar kartą! ????❤

2020-01-25, 23:36 | Registruotas lankytojas 5

Pati nuostabiausia gydytoja, kokią esame sutikę!!! Nuostabiai bendrauna su vaiku ir randa bendrą kalba. Skiria tikrai daug laiko, išklauso ir išsamiai, kantriai viską atsako i rūpimus klausimus. LABAI DŽIAUGIAMĖS ATRADĘ ŠIĄ DAKRATYRĘ IR REKOMENDUOJAM JĄ 1OO PROCENTŲ. AČIŪ JUMS KAD ESATE!!!

2020-01-23, 13:40 | Registruotas lankytojas 3

Labai dziaugiames atrade tokia nuostabia gydytoja!!! Geriausi atsiliepimai!!!labai patenkinti:)))

2020-01-15, 14:58 | Registruotas lankytojas 2

Esu labia dėkinga gydytojai už dukros gydymą. Jau nuo pat pirmo susitikimo ji visuomet skiria reikiamus tyrimus, kad išsiaiškinti tikslią diagnozę ir išbando įvairiausius būdus gydymui, kad pritaikyti patį efektyviausią. Visuomet išklauso, atsako į klausimus, niekada nebūna nesmagu ko nors paklausti ar kreiptis susirgus. Dukra labai mėgsta savo gydytoją ir labai noriai pas ją keliauja. Sunku pastarosiomis dienomis rasti tokią atsidavusią gydytoją, tad labai džiaugiamės šiuo atradimu! Ačiū jums, gydytoja!

2019-11-26, 13:15 | Registruotas lankytojas 2

Ši Gydytoja yra iš didžiosios raidės, ji nuostabi, visada padės ir atsakys į visus mums rūpimus klausimus, niekada nepaliks bėdoje. Apie šią Gydytoją tik geriausi atsiliepimai iš mūsų pusės. Puikiai randa bendrą kalbą su vaikais ir tėvais, nepalikdama neišsprestų problemų, visus tyrimus atlieka labai operatyviai ir greitai, kad kuo tiksliau įvertintų esamą situaciją ir parinktų kuo tikslesnį gydymą. Ačiū Jums labai!

2019-08-22, 12:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, kompetetinga daktarė. Skyrė savo laką, dėmesį, atsakė į visus klausimus. Ačiū, Daktare.

2019-07-30, 12:30 | Registruotas lankytojas 2

Esu dėkinga gydytojai už išsamią vaiko apžiūrą skubios pagalbos skyriuje. Atidi ir rūpestinga, pastebėjo daugiau sveikatos sutrikimų, nei šeimos gydytoja. Be to, labai maloniai bendraujanti - tikra profesonalė.

2019-02-01, 13:18 | Registruotas lankytojas 1

Labai ačiū daktarei už rūpestį mano sūnumi. Daktarė atsakinga ir gera specialistė. Tik geriausios rekomendacijos!

2019-01-26, 15:52 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja Laima Dmukauskienė yra nuostabus žmogus, kuris myli savo darbą ir žmones. Ši gydytoja puikiai sutaria su mažaisiais pacientais ir greitai su jais randa bendrą kalbą, kas tokiems ligoniukams yra labai svarbu ir palengvina, ir taip stresuojančių tėvelių laukimą nustatant diagnozę. Gydytoja atlieka visus įmanomus tyrimus, kad kuo tiksliau išspręstų mažylių negalavimo priežastis ir suteiktų skubų ir tinkamą gydymą. Nuoširdžiai domisi vaikų sveikata, bei suteikia daug naudingų patarimų, kad mažieji pacientai kuo greičiau pasveiktų. Ačiū Jums Gydytoja labai!

2018-07-30, 15:40 | Registruotas lankytojas 1

Esu sužavėta šios gydytojos profesionalumu, šiltu bendravimu (su šypsena) su darželinio amžiaus vaiku, mokėjimu nuraminti išsigandusią ir supanikavusią mama, kuomet kalba sukasi apie kraujo infekciją.. Jaučiausi kaip niekada saugi, mano vaikui buv suteikta pati geriausia pagalba, laiku tiksliai diagnozuota liga ir paskirtas gydymas. Ačiū Jums labai.

2018-07-23, 08:08 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja, maloni, demesinga, paslaugi. Labai smagu jog radome gera gydytoja. Rekomenduoju 100% .

2018-05-03, 16:09 | Registruotas lankytojas 2

Šioje ligoninėje lankėmės pirmą kartą dėl būtinosios pagalbos. Nustebino tai, kad gydytoja skyrė daug laiko situacijos įvertinimui, išsamiai apžiūrėjo dukrytę, davė daug patarimų - ir ne tik dėl pagrindinės problemos. Bendravo konstruktyviai, maloniai, dėmesingai. Patys geriausi įspūdžiai apie gydytoją ir paslaugų organizavimą priėmimo skyriuje. Dėkojame ir didžiausios Jums sėkmės.

2018-01-30, 21:25 | Registruotas lankytojas 1

Viskas vyko labai profisionaliai ir organizuotai.Maloni moteris ir puikus pasnekovas.Atlikti visi reikalingi tyrimai.Daugiau tokiu gydytoju.Aciu

2018-01-14, 00:58 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytoja iš didžiosios raidės. Profesionali, nuoširdi, rūpestinga ir niekuomet neatsisakanti padėti.
Ji galėtų būti daug kam tikro gydytojo pavyzdys. Labai džiaugiuosi ją sutikusi.