Pacientai, kurie rekomenduoja Laima Dmukauskienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-02971, Galiojanti

2019-08-22, 12:03 | 1

Labai maloni, kompetetinga daktarė. Skyrė savo laką, dėmesį, atsakė į visus klausimus. Ačiū, Daktare.

2019-07-30, 12:30 | 2

Esu dėkinga gydytojai už išsamią vaiko apžiūrą skubios pagalbos skyriuje. Atidi ir rūpestinga, pastebėjo daugiau sveikatos sutrikimų, nei šeimos gydytoja. Be to, labai maloniai bendraujanti - tikra profesonalė.

2019-02-01, 13:18 | 1

Labai ačiū daktarei už rūpestį mano sūnumi. Daktarė atsakinga ir gera specialistė. Tik geriausios rekomendacijos!

2019-01-26, 15:52 | 1

Gydytoja Laima Dmukauskienė yra nuostabus žmogus, kuris myli savo darbą ir žmones. Ši gydytoja puikiai sutaria su mažaisiais pacientais ir greitai su jais randa bendrą kalbą, kas tokiems ligoniukams yra labai svarbu ir palengvina, ir taip stresuojančių tėvelių laukimą nustatant diagnozę. Gydytoja atlieka visus įmanomus tyrimus, kad kuo tiksliau išspręstų mažylių negalavimo priežastis ir suteiktų skubų ir tinkamą gydymą. Nuoširdžiai domisi vaikų sveikata, bei suteikia daug naudingų patarimų, kad mažieji pacientai kuo greičiau pasveiktų. Ačiū Jums Gydytoja labai!

2018-07-30, 15:40 | 1

Esu sužavėta šios gydytojos profesionalumu, šiltu bendravimu (su šypsena) su darželinio amžiaus vaiku, mokėjimu nuraminti išsigandusią ir supanikavusią mama, kuomet kalba sukasi apie kraujo infekciją.. Jaučiausi kaip niekada saugi, mano vaikui buv suteikta pati geriausia pagalba, laiku tiksliai diagnozuota liga ir paskirtas gydymas. Ačiū Jums labai.