Pacientai, kurie rekomenduoja Jurijus Klebanovas, %

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12939, Galiojanti

2.2

2018-11-09, 11:28 | 1

Visiškai nesutvertas dirbti su vaikais!!! Reakcija nulinė įėjus pacientams į kabineta, akiu nepakėlė praktiškai nuo kompiuterio. Med.sesuo daug malonesnė nei pats gydytojas. Vaikams tinkamai nepaaiškina ka daryti, kaip atsistoti, kaip pasilenkti ir ttt.. Burbėjo kažka po nosimi. Niekad niekam nerekomenduočiau patekti pas toki specialista.

2018-10-03, 16:01 | 1

Keista skaityti gerus komentarus apie šį gydytoją... man jis pasirodė ne tik neprofesionalus, bet ir nemalonus. Piktas ir negebantis bendrauti su pacientais.

2018-04-12, 17:04 | 1

Kaip specialistas gana geras, bet labai nekalbus, nieko nepaaiškina. Aš patyriau sunkią plaštakos traumą, nieko negaliu sakyti, užgydė pilnai, bet net realibitacijos nesugebėjo paskirti, nors ji yra būtina. Turbūt norėjo daugiau pinigų. Beto labai pesimistiškas, iš karto pradėjo sakyti kad nevaldysiu piršto, nors jis net nedalyvavo operacijos metu.

2018-01-14, 16:59 | 1

Nustatė klubų sąnario gūžduobės displaziją ir paskyrė gydymą freiko pagalvėle. Tačiau atlikus tyrimus pas kitus du ortppedus-traumatologus nebuvo aptikta jokių displazijos užuomazgų (buvo atlikti du echoskopijos tyrimai, kas neparodė, kad kūdikiui galėtų būt ši diagnozė). Tad mano nuomone tai tik bandymas įsiūlyti įsigyti ortopedinį įtaisą, kuris nėra nei reikalingas nei būtinas.

2018-01-12, 09:42 | 2

Visiška tragedija, atėjome su 1m. 5 mėn. vaikučiu, kuriam lūžęs rankos stipinkaulis, jau buvo uždėtas gipsinis įtvaras, peršvietė nuėjus pas gydytoją paklausėm, kaip gyja lūžis, pasakė, kad per gipsą vieno nesimato, eiti, kad uždėtų langetę. Viskas. Tik iš kolegų sužinojau, kad per gipsą viskas matosi (prieš tai neturėjome jokių traumų, tai tiksliai nežinojau kaip ten kas matosi), tai skambinau seselei, nes gydytojo jau darbe nebuvo, paskaitė rentgenologo išvadą "fragmentų padėtis teisinga", net šito nesugebėjo pasakyti. SIAUBAS!!! Kauno klinikos turėtų pasidaryti išvadas dėl tokio gydytojo, kenkia visos įstaigos įvaizdžiui.

2017-07-14, 00:46 | IP: *.*.*.*
2017-05-18, 16:23 | IP: *.*.*.*
2017-05-17, 20:01 | IP: *.*.*.*
2017-04-10, 13:55 | IP: 78.62.147.22

tikrai malonus nes jis dare mano vaikui operacija ir tikrai po sios operacijos man isaiskino via operacijos eiga ir galimas pasekmes

2017-03-21, 18:19 | IP: *.*.*.*