Pacientai, kurie rekomenduoja Jurijus Klebanovas, %

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12939, Galiojanti

2.2

2019-08-23, 10:07 | 3

Labai grubus, nemalonus, piktas gydytojas. Vengia atsakinėti į klausimus, reikėjo gaudyti ir traukti po žodį.
Atsisakius operacinio gydymo (žaizda sugijo puikiai, vos matosi, kad kažkas buvo), pradėjo gasdinti, kad liks baisus randas ir iš vis neaišku kaip žaizda gis.
Įdėjus į kišenę smulkiai paaiškino problemos esmę, tolesnio gydymo būdus. Net šypseną sugebėjo išspausti...

2018-11-09, 11:28 | 1

Visiškai nesutvertas dirbti su vaikais!!! Reakcija nulinė įėjus pacientams į kabineta, akiu nepakėlė praktiškai nuo kompiuterio. Med.sesuo daug malonesnė nei pats gydytojas. Vaikams tinkamai nepaaiškina ka daryti, kaip atsistoti, kaip pasilenkti ir ttt.. Burbėjo kažka po nosimi. Niekad niekam nerekomenduočiau patekti pas toki specialista.

2018-10-03, 16:01 | 1

Keista skaityti gerus komentarus apie šį gydytoją... man jis pasirodė ne tik neprofesionalus, bet ir nemalonus. Piktas ir negebantis bendrauti su pacientais.

2018-04-12, 17:04 | 1

Kaip specialistas gana geras, bet labai nekalbus, nieko nepaaiškina. Aš patyriau sunkią plaštakos traumą, nieko negaliu sakyti, užgydė pilnai, bet net realibitacijos nesugebėjo paskirti, nors ji yra būtina. Turbūt norėjo daugiau pinigų. Beto labai pesimistiškas, iš karto pradėjo sakyti kad nevaldysiu piršto, nors jis net nedalyvavo operacijos metu.

2018-01-14, 16:59 | 1

Nustatė klubų sąnario gūžduobės displaziją ir paskyrė gydymą freiko pagalvėle. Tačiau atlikus tyrimus pas kitus du ortppedus-traumatologus nebuvo aptikta jokių displazijos užuomazgų (buvo atlikti du echoskopijos tyrimai, kas neparodė, kad kūdikiui galėtų būt ši diagnozė). Tad mano nuomone tai tik bandymas įsiūlyti įsigyti ortopedinį įtaisą, kuris nėra nei reikalingas nei būtinas.