Pacientai, kurie rekomenduoja Aurelija Krasauskienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2007-08-24, Nr. MPL-09845, Galiojanti

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12942, Galiojanti

Krasauskienė Aurelija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Krasauskienė Aurelija?

2019-01-18, 07:11 | 6

Iš šios gydytojos mokintis visiems, be galo demesinga, išsamiai išdėstė apie mano galimas sveikatos problemas. Žemai lenkiu galvą prieš šią specialistę.

2018-12-17, 19:09 | 2

Gydytoja Krasauskienė sužavėjo labai žmogišku požiūriu į pacientą (mano mamą šiuo atveju:)) Skyrė tiek laiko, kiek reikėjo paaiškinti būklę, simptomus ir būsimas procedūras. Įsigilino į ligos istoriją, įsiklausė į nusiskundimus ir juos paaiškino. Toks profesionalumas ir pagarba nuteikia optimistiškai, išsklaido baimes. Suvoki, kad pasisekė pataikyti į labai patikimas rankas:) Linkiu mums visiems kuo daugiau tokių nuostabių gydytojų!! Ačiū Jums, miela Gydytoja! Viktorija D.

2018-11-30, 20:32 | 5

Pas šią gydytoją lankiausi privačiai ir taip pat Kauno klinikose. Labai žmogiška ir šilta, maloni, tiesiog motiniška gydytoja, nuteikia optimistiškai. Iš esmės nesu susidūrusi su daug gydytojų, bet matyt man pasiseka pataikyti ant gerų žmonių ir specialistų. Drąsiai rekomenduoju šią gydytoją visiems, kurie klausia kokį endokrinologą rinktis.

2017-11-20, 18:57 | IP: 78.58.209.215

Per 53 savo gyvenimo metus lankiausi pas daugeli ivairiu sriciu gydytoju. Taciau tokios profesianalios,nuosirdzios,paprastos,demesingos kokia yra doc.dr A.Krasauskiene daugiau neteko sutikti. Aciu,kad Jus esate ir rupinates mumis????

2017-11-11, 01:22 | 1

Kadangi sergu skydliaukės sutrikimais jau daugelį metų. Tai galiu palyginti ne vieną sutiktą gydytoją - endokrinologą. Tai manau, man pasisekė sutikti šią kompetetingą , profesionalią gydytoją, kuri mato, išklauso, tiesiog jaučia pacientą. Jos profesionalumas, sukaupta patirtis, patarimai, atlikti reikiami tyrimai, leido koreguoti vartojamų vaistų dozę. Sveikata pagerėjo. Tai gydytoja iš Didžiosios raidės. Didelis AČIŪ JUMS!!!Su pagarba Erika Liaukonienė

2016-10-01, 10:49 | 2

Esu labai dėkinga gydytojai, už pagalbą,supratingumą,paprastumą. Nėra žodžių pasakyti,kaip Jūs padedate pacientams, ir tikrai ne aš viena tokia esu. Taip pat Jūsų seselė(nežinau pavardės),kaip ir Jūs esate nuostabios. Dar kartą didelis ačiū!!! Su pagarba,Laima Vargonė

2016-09-27, 20:07 | IP: 94.204.159.77

Labai rekomenduoju sia gydytoja: supratinga, isklausanti, viska issaiskinanti. Dziaugiuosi, kad gydausi pas sia gydytoja.

2016-08-03, 16:45 | IP: 88.119.142.179

Likau maloniai suvažėta gydytojos profesionalumu, kruopštumu. Daug klausinėjo, domėjosi, atsakė į visus kilusius klausimus, išsamiai paaiškino ligą. Tikrai rekomenduoju, patiko bendravimas ir paslaugos kokybė.

2016-03-14, 13:57 | IP: 88.222.225.87

Labai profesionali gydytoja. Rūpestinga ir malo. Negaili savo laiko ir pastangų viską išsiaiškinti ir pasigilinti į problemą.

2015-08-02, 21:10 | IP: *.*.*.*