Pacientai, kurie rekomenduoja Regina Davulienė, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2005-05-20, Nr. MPL-06823, Galiojanti

Davulienė Regina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Davulienė Regina?

1.1

Nepavyko diagnozuoti problemos

0.6

Nesidomėjo

2017-08-29, 18:05 | IP: *.*.*.*
2017-06-21, 11:43 | IP: *.*.*.*
2017-05-18, 02:32 | IP: 5.20.226.51

Priėmė, nors buvo jau ir po darbo valandų, suorganizavo, kad būtų nemokamas priėmimas, nes nors ir turėjau siuntimą, neapsiziurejus registravausi internetu (taip registruojantis, vietos pasirodo mokamos). Suprato problemą, nors per daug ir nesigilino, bendravo maloniai, reikėjo kinezeterapeuto artimiausiomis dienomis, o pagal grafiką jie buvo visi užimti, bet susiskambino ir suorganizavo spec priėmimą. Żodžiu viskas labai tvarkoj

2017-05-13, 15:10 | IP: 213.164.127.220

Dirba formaliai, turi nemazu bendravimo problemu, zemos emocines kulturos.

2017-03-16, 15:10 | IP: *.*.*.*
2017-02-15, 21:45 | IP: 217.147.37.156

Praėjo jau 5 metai nuo mano užleistos čiurnos traumos išgydymo. Todėl atsakingai galiu pasakyti, kad tai labai profesionali Gydytoja. Statistiškai Vakarų Europoje mano užleistas atvejis yra gydomas iki 24 mėnesių. Pagrindinis gydymas - fizioterapija. Dėka Daktarės profesionalumo, aš jau po 11 mėnesių pradėjau vaikščioti.

Nesuprantu susireikšminusių žmonių, rašančių neigiamus atsiliepimus apie būtent šią gydytoją. Per daug mėnesių prisižiūrėjau į tuščius koridorius prie procedūrinių kabinetų, panašu, kad pacientai nevertina ambulatorinės reabilitacijos ( išskyrus masažą), tuo pačiu ir gydytoja jiems neįtinka. Reabilitacijoje reikia ir pačiam dirbti, stengtis pasveikti.

Daktarė nuoširdžiausiai padeda tikrai norinčiam pasveikti. Aš nesu šios poliklinikos pacientė, buvau "komercinė "pacientė, Daktarė man pritaikydavo SAM leistinose ribose nemokamų procedūrų, tačiau niekada nebuvo jokios užuominos, kad turėčiau gydytis savo poliklinikoje ( kurią pasiekti labai nepatogu nevaikščiojančiai pacientei) ar kaip nors atsilyginti. Beje, slaugytojos labai profesionaliai atlikdavo procedūras! Kurios tikrai nebuvo malonios.

Jei įdomu ar atsilyginau kaip nors Daktarei - NE. Praėjus daug metų, mintyse vis dėkoju Daktarei už profesionalumą ir rūpestingumą. Man pasisekė žymiai labiau, negu statistiniam Vakarų Europos pacientui su tokia pat trauma.

Stiprios Jums, Daktare, sveikatos ir laimės

2016-07-11, 22:44 | IP: *.*.*.*
2016-04-25, 11:14 | IP: 95.173.35.18

Musu gydytoja tikrai rupestinga,atsakinga,mokanti bendrauti su vaiku.Skiria demesio vizitui niekur neskubedama .Is karaliniskiu perejome pas ja i centro pol-ka.

2016-04-13, 16:18 | IP: 84.55.49.210

Nežinau ko kitiems reikia lankantis pas gydytojus, tačiau man reikalingas konkretumas ir operatyvumas. Visą tai ir gavau. Šauni ir netuščiažodžiaujanti gydytoja.

2015-08-23, 13:09 | IP: *.*.*.*