Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Čiurlionienė, %

Išduota: 2005-01-21, Nr. MPL-06091, Galiojanti

Čiurlionienė Rasa dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Čiurlionienė Rasa?

2.1

2019-08-23, 20:15 | 1

Puiki ir kompetetinga daktarė. Nors retkarčiais šiek tiek pakelia balso toną, tai suprantama dėl krūvio, kuris tenka šių laikų medikams. Ji tiksliai diagnozavo mano ligą ir paskyrė tikslingą gydymą.

2019-01-23, 16:04 | 1

Čia ne gydytoja žmogus isterikas reksnys,ateini gyditis bet lieki kaltas kad sergi nesugeba net padaryti tyrimu,rėkia taip kad visas kolidorius dreba nuo riksmu,kaip toks žmogus gali rupintis kitu sveikata ne vieta jai tarp žmoniu.

2019-01-20, 20:41 | 1

Siaubas, o ne gydytoja! Visu pirma sedi kabinete susiraukus, nepatenkinta. Man nustate gripa ( be jokiu tyrimu), sakiau, jog skauda gerkle, bet jos net neapziurejo. Israse vaistus nuo gripo, Tamifu, pradejau gert, isgerus pora tableciu, labai pykino, vemiau, nutraukiau kursa. kiekviena diena man tik blogejo. Temperatura kyldavo po 4-5 kartus per para iki 40! Numust pavykdavo tik iki 38-38.5. Po keliu baisiu dienu, ir kai gerkle jau nepakenciamai skaudejo, kad net ir i ausis skausmas perejo, nuvykau pas budinti gydytoja(sekmadienis), padare tyrimus, o pasirodo jokio gripo - puliuojanti angina, didelis uzdegimas kraujyje. Tas dienas net valgyt negalejau del tokios aukstos temperaturos, pykinimo nuo vaistu, ir gerkles skausmo. Baisiai pikta, kad tokie zmones sedi poliklinikoje! Jiems negalima gydyt zmoniu! Tik pakenkt gali. Kam dirbt toki darba, kurio taip nemegsti. Kai uzeini i kabineta - jautiesi kaltas, jog atejai.

2018-06-27, 16:04 | 1

Niekuomet nesu buvusi pas tokią nekompetetingą gydytoją. Ji kone apkaltino mane, kad esu serganti, turėjau jai pasakyti kokių tyrimų NORIU, nes nesugebėjo pasakyti kokių REIKIA. Nesuprantu, kaip tokia poliklinika gali neatleisti tokios siaubingos, gydytojos profesijos nevertos moters... Net tik kad neišsigydžiau, bet sveikata dar ir pablogėjo. Baisu!

2018-03-06, 18:07 | 4

Gydytojai trūksta pasitikėjimo savimi, išsako, kad nežino, pas kurį specialistą siųsti tolesnei apžiūrai. Nepatinka kai kada konfliktiškas elgesys su seselėmis.

2018-01-03, 19:15 | 1

Gydytoja buvo nedėmėsinga, grubi, arogantiška, nekvalifikuota ir visiškai nebendraujanti(atskiros grubios frazės nėra bendravimas). Per pirmą vizito minutę pasijutau lyg bučiau kaltas vien dėl to kad atėjau pas daktarą. Vizito metu neuždavė nei vieno logiško klausimo susijusio su simptomais.
Aš nors ir nesu gydytojas, bet žmogaus anatomija išmanau gerai ir atskirti patalogiją galiu. Vietoj bazinės diagnostikos(prieš siunčiant pas specialistą) pritaikė "naujovišką" metodiką, t.y. ką ji tikrino ir kam, visiškai neaišku. Pasidarė sau išvadas per mažiau negu minutę. Visas vizitas trūko mažiau negu 10 min. Nors man ir neteko mokėt už apsilankymą pas daktarą, neičiau pas ją jeigu mokėtų man už vizitą pas daktarą.
Jeigu Jums yra svarbus Jūsų laikas ir sveikata - susiraskite kitą daktarą.

2017-12-13, 18:50 | 1

Arogantiška, nemaloniai bendraujanti su pacientu, šaukianti ant savo slaugės net pacientų akivaizdoje, tranko kabineto duris priesais pacientus. Atrodo, kad nekencia to ka daro ir jautiesi kaltas, kad atejai del sveikatos problemu. Jokio problemos sprendimo nepasiule, del jos zodziais "baisiai atrodancios gerkles", pasiule tik gerti vaistus nuo skausmo ir pasidaryti bendra krauja, pas reikiamus specialistus nenukreipe. Paklausus ka daryti, tik pasake, kad galima kviestis greitaja ir vykti i ligonine, nes ten dirba budintis loras arba jei galiu sau leisti - eiti pas privaciai dirbancius specialustus.

2015-07-16, 17:13 | IP: *.*.*.*
2015-07-10, 16:53 | IP: *.*.*.*