Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Čiurlionienė, %

Išduota: 2005-01-21, Nr. MPL-06091, Galiojanti

Čiurlionienė Rasa dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Čiurlionienė Rasa?

2.1

1.9

2.1

1.9

2019-11-08, 19:26 | 1

Nemalni gydytoja, kalba pakeltu tonu, toks jausmas jog esi kaltas jog ten atėjai. Nepaskyrė jokio gydymo ir jokių rekomendacijų.

2019-08-23, 20:15 | 1

Puiki ir kompetetinga daktarė. Nors retkarčiais šiek tiek pakelia balso toną, tai suprantama dėl krūvio, kuris tenka šių laikų medikams. Ji tiksliai diagnozavo mano ligą ir paskyrė tikslingą gydymą.

2019-01-23, 16:04 | 1

Čia ne gydytoja žmogus isterikas reksnys,ateini gyditis bet lieki kaltas kad sergi nesugeba net padaryti tyrimu,rėkia taip kad visas kolidorius dreba nuo riksmu,kaip toks žmogus gali rupintis kitu sveikata ne vieta jai tarp žmoniu.

2019-01-20, 20:41 | 1

Siaubas, o ne gydytoja! Visu pirma sedi kabinete susiraukus, nepatenkinta. Man nustate gripa ( be jokiu tyrimu), sakiau, jog skauda gerkle, bet jos net neapziurejo. Israse vaistus nuo gripo, Tamifu, pradejau gert, isgerus pora tableciu, labai pykino, vemiau, nutraukiau kursa. kiekviena diena man tik blogejo. Temperatura kyldavo po 4-5 kartus per para iki 40! Numust pavykdavo tik iki 38-38.5. Po keliu baisiu dienu, ir kai gerkle jau nepakenciamai skaudejo, kad net ir i ausis skausmas perejo, nuvykau pas budinti gydytoja(sekmadienis), padare tyrimus, o pasirodo jokio gripo - puliuojanti angina, didelis uzdegimas kraujyje. Tas dienas net valgyt negalejau del tokios aukstos temperaturos, pykinimo nuo vaistu, ir gerkles skausmo. Baisiai pikta, kad tokie zmones sedi poliklinikoje! Jiems negalima gydyt zmoniu! Tik pakenkt gali. Kam dirbt toki darba, kurio taip nemegsti. Kai uzeini i kabineta - jautiesi kaltas, jog atejai.

2018-06-27, 16:04 | 1

Niekuomet nesu buvusi pas tokią nekompetetingą gydytoją. Ji kone apkaltino mane, kad esu serganti, turėjau jai pasakyti kokių tyrimų NORIU, nes nesugebėjo pasakyti kokių REIKIA. Nesuprantu, kaip tokia poliklinika gali neatleisti tokios siaubingos, gydytojos profesijos nevertos moters... Net tik kad neišsigydžiau, bet sveikata dar ir pablogėjo. Baisu!