Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Egidijus Jakiūnas, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2006-09-10, Nr. MPL-08617, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2006-09-10, Nr. MPL-08617, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Jakiūnas Egidijus dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Jakiūnas Egidijus?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

86.7% Complete
4.3

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

92.8% Complete
4.6

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

94.1% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

93.9% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

94.3% Complete
4.7

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

82.3% Complete
4.1

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-11-28, 10:06 | Registruotas lankytojas 4

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką 1-ojo gimdymo skyriaus vedėjui Egidijui Jakiūnui ir komandai už sklandžiai ir profesionaliai priimtą gimdymą 2020-11-09. Šią dieną pasaulį išvydo mūsų sūnelis. Ačiū už nuoširdų, malonų, palaikantį ir padrąsinantį bendravimą.
Pagarbiai,
Ingrida.

2020-11-09, 21:13 | Registruotas lankytojas 12

Rekomendavo Nipt atlikti Synlab laboratorijoje, patikino, kad yra nesusijęs, o paaiškėjo, kad direktorė - jo žmona. Nesureikšminau, nors jau sukėlė abejonių. Vis gi baisiausia, kad nepastebėjo placentos pirmeigos, nors prižiūrėjo visą nėštumą. 32 savaitę patyriau visišką šoką, kai vidury nakties teko gausiai kraujuojančiai vykti iš sodybos į Santariškių priimamajį. Net ir po šio įvykio pasitikėjau ir tęsiau vizitus. Kartu priėmėme sprendimą laukti natūralios pradžios. Susitarėme, kad priims gimdymą ar, reikalui esant, operuos. Po termino pradėjus negausiai kraujuoti vėl, skambinau ir paaiškėjo, kad gydytojas išvykęs. To nepaminėjo paskutinio vizito metu.. Su nerimu laukiau prasidedančio gimdymo, nežinojau, ar bus gydytojas ar ne. Naktį prasidėjus sąrėmiams ir itin gausiai pasipylus kraujui, laukiau greitosios. Nors skambinau, gydytojas jau buvo Vilniuje, bet neatvyko į operacinę.. Po šio įvykio gulėjau gyd. Jakiūno skyriuje 5 paras ir nors budėjo, vizitavo visas gimdyves, pas mus neužėjo.. Akušerės vis sakydavo, kad tuoj ateis "skyriaus vedėjas, pakomentuos jūsų būklę".. Iki šiol nesuprantu, kaip taip įvyko viskas. Galbūt bijojo, kad reputacija sugadintų nesėkmingas gimdymas?.. Su vyru likome šokiruoti ir išgyvenome labai didelį stresą. Man reikėjo didelių vidinių resursų atsigauti po tokio sukrėtimo, kai taip betarpiškai pasitikėjau šiuo mediku. Kai nėstumas be komplikacijų, tada gražios manieros ir ramus tonas sukuria gero mediko įvaizdį. Bet vis gi turi medikas būti ir geras žmogus.

2020-10-18, 21:34 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas. Dėmesingas, taktiškas, išsamiai atsako į visus klausimus. Įsiklauso į menkiausias smulkmenas. Nėštumo priežiūra tobula, CP atliktas nepriekaištingai. Šio gydytojo dėka su vyru vaikelio laukimą, gimimą atsiminsime kaip didžiulę šventę. Ačiū už viską. Laura ir Nerijus. Rokiškis

2020-09-18, 09:55 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabiausias gydytojas! Lankausi jau daugelį metų, taip pat prižiūrėjo nėštumo eigą ir priėmė gimdymą - kompetentingas, pasitikintis, taktiškas, skleidžiantis ramybę, gydytojo dėka jaučiausi visiškai saugi. Po gimdymo domėjosi savijauta, suteikė visapusę informaciją. Geresnio gydytojo neįsivaizduočiau. Tūkstantį kartų ačiū Jums, Gydytojau, ir sėkmės!

2020-09-13, 09:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad būtent šis gydytojas rugsėjo pradžioje priėmė antrojo vaikelio gimimą. Viskas vyko sklandžiai, apie visus veiksmus būdavau informuota iš anksto. Jaučiausi rami, vyras gimdymo metu buvo užtikrintas, kad viskas vyks pagal planą, pats gimdymas irgi praėjo sėkmingai. Tariu didelį ačiū šiam gydytojui, labai džiugu, kad atrado laiko man ir sutiko priimti gimdymą. Gydytojo asmeninės savybės taip pat yra puikios: labai ramus, taktiškas, nuraminantis, visada su gera nuotaika. Linkiu didžiausios sėkmės, kantrybės ir gerų emocijų darbe!
Alina

2020-09-01, 14:45 | Registruotas lankytojas 1

Pats nuostabiausias gydytojas koks tik galėtų būti! Didžiausia pagarba ir dėkingumas, būsiu dėkinga iki gyvenimo galo už priimtą gimdymą. Atidumas, profesionalumas, malonus ir šiltas bendravimas, galėčiau vardinti be pabaigos. Visi gydytojai turėtų lygiuotis į gerbiamą Jakiūną. Linkėjimai jam! Eglė ir dukra Mila

2020-08-04, 20:23 | Registruotas lankytojas 4

Jautrus, visada taktiškas ir mandagus, pastabus, puikus specialistas. Apžiūros buvo ypač švelnios. Pas šį gydytoją gimė mano sūnus, gimdymas buvo būtent toks, apie kokį visuomet svajojau - viskas praėjo sklandžiai, be didelių intervencijų, gydytojas spinduliavo ramybe ir pasitikėjimu. Esu nepaprastai dėkinga ir laiminga atradusi šį gydytoją. Jis taip pat prižiūrėjo ir mano nėštumą, visuomet atsiliepdavo į skambučius asmeniniu telefonu, atrašydavo net į kvailus klausimus, priimdavo vizitams dėl mane neraminančių dalykų. Visuomet buvo malonus ir geros nuotaikos. Labai rekomenduoju šį gydytoją ir linkiu jam kuo didžiausios sėkmės! Ačiū už viską! Jūsų pacientė Gabrielė B.

2020-07-10, 17:17 | Registruotas lankytojas 1

Su dukryte norėtume padėkoti už paskirtą laiką, už vizitus, už sklandų gimdymą. Jei reikėtų antrą kartą tikrai rinkčiausi tik šį gydytoją. Didžiausios rekomendacijos!
Laura ir Danielė

2020-03-26, 15:54 | Registruotas lankytojas 9

Gimdžiau jau antrą vaikutį pas šį gydytoja - kaip ir pirma karta pasitikejau 100%. Viskas praėjo labai sklandžiai - ramybė, užtikrintumas, nuoseklumas ir aišku, nenuginčijamas profesionalumas. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Nuoširdus ačiū! :)

2020-02-24, 11:01 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas, labai ramus, savo srities žinovas. Ačiū jam už pagalbą per mano dukros gimimą. Nei akimirkos neabejojau ir nebijojau nieko, nors esu jautruolė. Ačiū iš visos širdies
Elzes mama

2020-02-09, 13:16 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas E. Jakiūnas yra tikras ramybės, geranoriškumo, supratingumo ir kompetencijos derinys viename. Su juo bendraujant net gimdymas neatrodė baisus, jis toooks ramus, kad net mane nuramina vien buvimas šalia, nors esu gan jautri. Pasakiau jam tai! Nuostabus gydytojas, kuris, jei pažada priimti gimdymus, atvyksta net šeštadienio naktį, o jam skambinti, kilus klausimams, galima apskritai bet kada. Gydytojau, tepadeda Jums Dievas!

2019-11-09, 22:07 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas. Lankiausi pas jį nuo nėštumo pradžios. Gydytojas spinduliuoja ramybe, išsamiai atsako į klausimus, skiria daug dėmesio pacientui.

2019-11-04, 20:55 | Registruotas lankytojas 1

Vienas geriausiu gydytoju. Svelnus, paslaugus savo srities profesionalas! Aciu uz sunu ❤️

2019-09-24, 18:46 | Registruotas lankytojas 5

Geriausias sutiktas Gydytojas! Ačiū Jums!

2019-09-08, 10:36 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas! Priėmė ankstukus dvynukus :)

2019-03-15, 18:24 | Registruotas lankytojas 4

Su gydytoju susitikime, kai nėštumo testas pasirodė teigiamas, bet labai skaudėjo pilvą ir bijojau laukti poliklinikoje mėnesį laiko. Ir, kai daktaras ramiu veidu padakė pažiūrėti į ekraną ir jame pamačiau dvynukus, supratau, kad daktaro tikrwi nekeisiu. Kiekviena apžiūra būdavo išsami, atsakoma į visus klausimus, nuraminama. Labai tiksliai gydytojas nustatė gimdymo laiką, ir esant 35 savaitėms pasakė, jog liko max 10 dienų (pagimdžiau po 8 :)). Prasidėjus gimdymui greit atvyko, gimdymo metu be galo padėjo. Daktare, jei ne Jūs, šiandien savo dukrelių mes nesūpuotume, nes dingo sąrėmiai... Ačiū iš visos širdies.

2018-12-10, 11:13 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytojas profesionalas! Šio gydytojo ir viso kartu dirbančio superinio kolektyvo dėka gimdymas buvo labai sklandus. Pirmomis gimdymo valandomis supratau, kad esu labai gerose rankose! Priežiūra po gimdymo 1-ojo gimdyml skyriaus personalo dėka buvo taip pat labai naudinga ir savalaikė. Ačiū! E.K.

2018-04-30, 13:36 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabiausias gydytojas ginekologas kokių Lietuvoje tikriausiai jau tokių nebėra. Profesionalus, šiltas, atidus, išsamiai atsakė į visus klausimus, nuramino stresuojančią nėščiąją. Po operacijos atvyko pasiteirauti dėl savijautos net kelis kartus. Nuostabus Gydytojas iš didžiosios raidės. Taip pat puikus chirurgas, gerai atlikęs cezario pjūvį ir profesionaliai "pataisęs" kito gydytojo paliktus randus. Tikrai rekomenduojame mieloms mamytėms - ypač toms kurių laukia cezaris. Švara, tvarka, atidumas, profesionalumas, šiltas ir malonus bendravimas, - savybės kurių daugumai gydytojų trūksta šiais laikais. Ačiū didžiausias Jums daktare. Sėkmė ir Dievo palaima telydi Jus visur ir visada! K.K.

2018-03-23, 15:45 | Registruotas lankytojas 1

Norime padėkoti gydytojui Egidijui už nuostabią dukrytę Mišelę. Jis profesionaliai įvertino susiklosčiusią situaciją ir padėjo ateiti į šį pasaulį mūsų angeliukui. Vien geriausi atsiliepimai. Santurus, profesionalus, atsakingas, labai maloniai bendraujantis. Tiksliai paaiškina situaciją ir visą procesą, teikia ramumo pojūtį. Jo dėka mes su dukryte esame sveikos, o po Cezario neliko nei skausmo, nei kitų žymių. Tikrai rekomenduojame Antakalnio gimdymo namų skyriaus vedėją Egidijų Jakiūną visoms besilaukiančioms mamytėms, kurioms dėl komplikacijų neštumo metu nustatytas planinis Cezario pjūvis, o gydytojui linkime sekmės ir tariame -Iki pasimatymo!

Marta ir Sergej

2018-03-21, 19:43 | Registruotas lankytojas 1

Puikus profesionalas, rūpestingas, supratingas.Puikiai rūpinosi gimdymo metu, gydytojo dėka esame sveiki abu ir dabar gerai augame. DIDELIS AČIŪ, GYDYTOJAU!

2018-02-13, 18:24 | Registruotas lankytojas 9

Nuostabus daktaras. Visada ramus, aiskus,konkretus. Esu nestuke del to ypatingai i tai kreipiu demesi. Tik pas ji gimdysiu. Net nera kitu klausimu ir nebuvo pas ka..
Aciu Jum uz viska!!!!!!! A.S

2018-01-31, 06:58 | Registruotas lankytojas 1

Jau daugiau kaip 10 metų lankausi pas šį gydytoją. Neteko nei karto nusivilti. Visuomet taktiškas, dėmesingas, ramus, profesionalus. Visi gimdymai gydytojo dėka praėjo sklandžiai. Tikras profesionalas. Labai rekomenduoju

2017-12-21, 14:41 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, lankiausi visą nėštumo laikotarpį, visad atsakydavo į mano klausimus ramiai ir išsamiai, paaiškindavo kas buvo daroma kiekvieno vizito metu ir kas bus daroma kito vizito metu, ramiai paaiškindavo apie galimas nėštumo grėsmes ir kaip geriausia jų būtų išvengti ar kaip jas išpręsti. Lapkričio pabaigoje priėmė ir gimdymą, kadangi gimdyti pačiai buvo didelė rizika, atliko cezario pjūvio operaciją, viskas praėjo sklandžiai. Jei lauksiuosi antrą kartą vėl lankysiuos pas šį gydytoją. Nėštumo metu, ypač laukiantis pirmą kartą kyla labai daug klausimų ir įvairių baimių ir kiekviena nėščioji nori jaustis saugiai, žinoti, kad yra prižiūrima kompetetingo ir atsakingo gydytojo.

2017-09-30, 16:25 | Registruotas lankytojas 2

Tai Zmogus ir Gydytojas is Didziosios raides mylintis savo darba. Deka sio gydytojo gimdymas praejo ramiai, lengvai ir greitai.

2017-08-04, 11:45 | IP: 212.122.88.112

Ačiū už du vaikelius, prireikė neplaninio cezario pjūvio. Viskas labai gerai. Dar kartą ačiū

2017-07-01, 12:14 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas isgelbejes tiek mano, tiek mano naujagimes gyvybe. Tuom viskas ir pasakyta.

2017-06-08, 13:29 | Registruotas lankytojas 1

Pas tokį gydytoją tik gimdyti ir gimdyti. Vaikelis buvo labai didelis, tačiau gydytojo profesionalumo dėka gimdymas buvo natūralus ir greitas. Rekomenduoju!

2017-05-08, 12:51 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdus ir labai geras speciaslistas

2017-04-25, 21:58 | IP: 78.60.176.27

Maloniai bendraujantis, inteligentiškas, ypač gerbiantis pacientę, profesionalus, taktiškas ir tt.

Gydytojau, jeigu skaitote šiuos atsiliepimus - Jūs nuostabus! :)

2017-03-05, 16:40 | IP: 5.20.145.19

Puikus,nuoširdus ir kompetentingas gydytojas! Jo dėka,turime nuostabią dukrelę!

2017-03-03, 22:59 | IP: 84.240.30.164

Nuostabus, labai dekinga, didziausia pagarba!

2017-02-27, 11:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas! Tikras profesionalas! 2017-02-23 prieme gimdima mano žmonai! Viskas praejo labai, labai gerai! Ačiu Jums!

2016-12-09, 17:40 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, tikras profesionalas, nebuvome dar sutikę tokio gydytojo. Didžiausios rekomendacijos! Prisidedame prie visu kitu teigiamu čia parašiusiuju atsiliepimu. Ačiū Jums, gydytojau. Šeima iš Druskininku.

2016-10-10, 18:19 | IP: 84.15.191.241

Nuostabus gydytojas. Lankiausi pas ji pries gimdyma. Jo deka dabar esu gyva ir turiu gyva kudyki. Mano slapime rado baltymo ir skubiai paruose operacine, negalima buvo laukti nei minutes. Aciu Jums uz Jusu profesionaluma, rupesti, ir atsidavima savo darbui. Jei kada gimdyciau dar tai tik pas si gydytoja!

2016-07-25, 19:00 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, ačiū už sklandų gimdymą, palaikymą bei psichologinę pagalbą. Dukrytė gimė vasario 16d. 02;07 Ačiū, ačiū, ačiū. Jūsų dėka gimdymas nebuvo kažkoks košmaras, o tik gera nuotaiką ir susikaupimas laukiant mažylės. Tai gi vaikų dar norėčiau, o gimdyčiau tik pas Jus. AČIŪ gerb. Egidijau. nuoširdus apkabinimas nuo mūsų šeimos. ( Ignaliniečiai)

2016-07-18, 16:50 | IP: 78.56.48.53

Rekomenduoju šį gydytoją, puikus specialistas.

2016-04-12, 12:22 | IP: 78.56.148.245

Labai malonus, savo srities specialistas. Nedaugžodžiauja, tačiau atsako į visus rūpimus klausimus.

2016-04-02, 12:16 | IP: 90.140.193.145

Nuostabus!

2016-04-01, 09:08 | IP: 84.240.42.74

Nuostabus gydytojas. Prieš 8 metus gydytojas padėjo ateiti į pasaulį mano dukrytei. Labai ačiū

2016-03-22, 15:37 | IP: 79.133.230.248

Nuostabus gydytojas. Prižiūrėjo nėštumą, visada sugebėdavo nuraminti. Jeigu lankytis - tai tik pas jį!

2016-01-29, 12:01 | IP: 84.15.190.119

Nuostabus gydytojas, išgelbėjęs mano sūnelį. Būsiu dėkinga iki gyvenimo galo!

2016-01-22, 13:32 | IP: 212.122.72.135

Sis gydytojas prieme mano gimdyma sausio 8 d 2016m. Tai auksciausio profesionalumo lygio gydytojas, labai taktiskas, ramus, rupestingas. Geriausios rekomendacijos!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Egidijus Jakiūnas?
2016-01-20, 09:49 | IP: 78.56.109.204

Tik geriausi zodziai ir didziulis Aciu siam gydytojui, kuris prieme musu mazyli - gimdymas buvo gan komplikuotas bet gydytojo deka isvengem cezario ir mazylis atejo i pasauli sveikas ir stiprus. Savo srities profesionalas, negaliu nerekomenduoti. O ir bendravimas su juo labai malonus - viska paaiskina, i klausimus atsake kantriai, demesingas ir zmogiskas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Egidijus Jakiūnas?
2015-07-14, 07:44 | IP: 213.159.54.3

Gydytojas atliko planini CP - viskas praejo labai sklandziai, pries ir po operacijos buvo atsakyta i visus klausimus ir svarbiausia - buvome su vyru visiskai ramus, kad viskas bus gerai.
Gydytojo ramybe ir profesionalumas yra butent tai, ko reikia besilaukianciai seimai. Antra naujagimi planuosime tik su sio gydytojo pagalba.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Egidijus Jakiūnas?
2015-05-31, 08:41 | IP: 5.20.218.36

E. Jakiūnas prižiūrėjo mane viso nėštumo metu bei priėmė mano gimdymą. Tik geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją! Atsakingas, rūpestingas, kompetentingas gydytojas, ramus, inteligentiškas žmogus. Visiškai pasitikiu šiuo gydytoju, todėl kito nėštumo metu kreipsiuosi tik į jį. Ačiū Jums, gydytojau! Ir sėkmės Jums!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Egidijus Jakiūnas?
2015-03-02, 19:53 | IP: 95.173.38.126

Puikus gydytojas. Gydytojas iš didžiosios raidės. Pakantus, paslaugus, rūpestingas, išmanantis savo darbą. Retai tokių tenka sutikti. Bet džiaugiuosi, kad tokių yra, ir turėjau garbės būti paciente.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Egidijus Jakiūnas?
2015-01-31, 20:49 | IP: 82.140.180.177

Nuostabus gydytojas! Vertas vien geru zodziu. Labai kompetetingas, svelnus, skleidziantis ramybe ir pasitikejima. Atliko man cp operacija, kurios rezultatu esu lb patenkinta. Turime sveika vaikeli, o randas graziai gyja. Tik geriausios rekomendacijos siam gydytojui!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Egidijus Jakiūnas?
2014-12-06, 08:47 | IP: 84.46.170.116

Geriausias gydytojas, koki teko pazinti. Savo srities profesionalas,puikiai ismanantis zmoniu psichologija! Bendravimas auksciausiam lygy!pasitikejimas tuo,ka daro gydytojas,uztikrino sklandu gimdyma ir puikia nuotaika!:) Esu be galo dekinga siam gydytojui ir linkiu dideles sekmes!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Egidijus Jakiūnas?
2014-08-02, 15:11 | IP: 78.56.18.28

Gydytojas vertas vien tik geriausiu zodziu. Rupestingas, atsakingas, mylintis savo darba ir nekeliantis streso pacientem ir ju vyram. Taip pat paprastas ir zmogiskas. Aciu!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Egidijus Jakiūnas?
2014-07-31, 19:50 | IP: 78.56.117.115

Geriausias ginekologas, pas kokį teko lankytis. Visada profesionaliai įvertina būklę, išklauso, pataria. Lankiausi privačiai, tačiau ir gimdžiau šiam gydytojui prižiūrint. Esu labai labai patenkinta jį pasirinkusi. Jeigu Jums svarbu, kad būtumėte tikrai prižiūrėtos - šis gydytojas būtent toks. Ačiū Jam!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Egidijus Jakiūnas?