Pacientai, kurie rekomenduoja Egidijus Jakiūnas, %

Išduota: 2006-09-11, Nr. MPL-08617, Galiojanti

Jakiūnas Egidijus dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Jakiūnas Egidijus?

2017-02-27, 13:16 | 1

Labai geras gydytojas! Tikras profesionalas! 2017-02-23 prieme gimdima mano žmonai! Viskas praejo labai, labai gerai! Ačiu Jums!

2016-12-09, 19:40 | 1

Nuostabus gydytojas, tikras profesionalas, nebuvome dar sutikę tokio gydytojo. Didžiausios rekomendacijos! Prisidedame prie visu kitu teigiamu čia parašiusiuju atsiliepimu. Ačiū Jums, gydytojau. Šeima iš Druskininku.

2016-10-10, 21:19 | IP: 84.15.191.241

Nuostabus gydytojas. Lankiausi pas ji pries gimdyma. Jo deka dabar esu gyva ir turiu gyva kudyki. Mano slapime rado baltymo ir skubiai paruose operacine, negalima buvo laukti nei minutes. Aciu Jums uz Jusu profesionaluma, rupesti, ir atsidavima savo darbui. Jei kada gimdyciau dar tai tik pas si gydytoja!

2016-07-25, 22:00 | 2

Nuostabus gydytojas, ačiū už sklandų gimdymą, palaikymą bei psichologinę pagalbą. Dukrytė gimė vasario 16d. 02;07 Ačiū, ačiū, ačiū. Jūsų dėka gimdymas nebuvo kažkoks košmaras, o tik gera nuotaiką ir susikaupimas laukiant mažylės. Tai gi vaikų dar norėčiau, o gimdyčiau tik pas Jus. AČIŪ gerb. Egidijau. nuoširdus apkabinimas nuo mūsų šeimos. ( Ignaliniečiai)

2016-07-18, 19:50 | IP: 78.56.48.53

Rekomenduoju šį gydytoją, puikus specialistas.