Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Kastienė, %

Išduota: 2007-09-19, Nr. MPL-09974, Galiojanti

2019-04-27, 09:12 | 2

Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai Editai Kastienei – buvau sužavėta kvalifikuotu ir maloniu aptarnavimu. Sklandus gimdymas ir priežiūra prieš ir po jo. Mano angelas!!!

2018-10-28, 17:47 | 1

Labai rūpestinga, dėmesinga, profesionali, konkreti gydytoja iš didžiosios raidės :)

2018-06-16, 18:07 | 1

Labai kompetentinga, rūpestinga gydytoja. Atsako į visus rūpimus klausimus. Prižiūrėjo beveik viso nėštumo metu, kol neišsikėlėme į kitą miestą. Teko gulėti ligoninėje dėl su nėštumu susijusių pakitimų, tai tik pamatydavo koridoriuje - visada pasiteiraudavo, kaip jaučiuosi, kaip ligos eiga, nors už gydymą buvo atsakingi ligoninės kiti gydytojai.

2018-05-14, 14:41 | 1

Gydytoja konkreti, atsakė į visus rūpimus klausimus, nedelsiant ėmėsi gydymo, likau labai patenkinta ir rekomenduočiau kitiems! Ačiū!

2018-02-01, 20:48 | 3

Nuostabi gydytoja. Prižiūrėjo visą mano nėštumą (kuris buvo labai komplikuotas), nors nedalyvavo gimdyme (nes taip sutarėme), labai rūpinosi. Užsuko ir gimdymo pradžioje ir kitą dieną vos atėjusi į darbą, ir kelis kart po gimdymo. Visuomet buvo pasiekiama. Susitikimų su ja kartu su vyru labai laukdavome, mums tai buvo kaip didelė šventė. Labai dalykiška, rūpestinga, visuomet atsakanti, patarianti ir informuojanti. Žinau, jog kito nėštumo metu tikrai vėl lankysimės pas šią gydytoją. Mums labai patiko jos konkretumas, bei tai, jog ji kartais nekalba per daug, bet viską padaro veiksmais. Kai paskambindavau, jog blogai jaučiuosi ir greitai atvažiuodavau į priimamąjį - ten visi jau būdavo informuoti apie situaciją. Taip pat gydytoja visuomet atsižvelgdavo į mūsų pageidavimus, tardavosi su kolegomis. Esame labai dėkingi. Tokiais gydytojais turime didžiuotis.

2018-01-02, 11:15 | 1

Maloni, paslaugi. Rekomenduoju!

2017-06-25, 23:29 | 1

Labai puiki gydytoja. tiek pries nestuma puikiai priziurejo, tiek nestumo metu. pas ja ir gimdziau, sutiko likti iki pat galo ir be galo esu dekinga tiek moraliskai, tiek fiziskai gavusi pilnaverte pagalba. tiek zmogus, tiek gydytoja labai super!

2017-06-06, 13:25 | 2

Gydytoja is didziosios raides, daugiau tokiu gydytoju. Gimdziau pas sia gydytoja, viska atliko labai profesionaliai:) aciuuu

2017-05-08, 14:18 | IP: 90.137.11.205

Nuostabi, dėmesinga, puikiai savo sritį išmananti gydytoja.

2016-12-26, 17:31 | IP: 78.56.212.80

Labai profesionali gydytoja, maloniai bendrauja