Išduota: 2006-06-16, Nr. MPL-08196, Galiojanti

Dokšienė Palmira dirba šiose gydymo įstaigose

2017-11-22, 17:16 | IP: 185.127.1.84 Kas parašė?

Tai gydytoja, paliekanti dvilypį įspūdį. Susidūrus kokį vieną kartą, gali pagalvoti, kad rūpestinga, atidi ir pan. Tačiau kai susidurti tenka ne kartą, greitai paaiškėja tikrasis paveikslas. Man reikėjo pažymos, tiksliau ją reikėjo perrašyti, tai buvau su didele pagieža aprėkta buvau, ir su pasimėgavimu ši veikėja man pareiškė, kad turėsiu laukti tiek, kiek priklauso - 10 d. ir ne mažiau! Nors aš jai absoliučiai jokių pretenzijų nereiškiau, tai buvo tiesiog jos protrūkis. Gydytojas turėtų mokėti bendrauti su žmonėmis, tačiau ji yra kažkokia keista. Iš vienos pusės lyg ir pareiginga, tačiau matyt dėl rutinos nesuvaldanti savo jausmų ir galinti aprėkti. Buvo labai nemalonu. Tikiuosi, kad daugiau neteks susitikti...
NEREKOMENDUOJU niekam eiti pas šitą gydytoją.

2017-11-20, 12:14 | IP: 185.127.1.84 Kas parašė?

Labai,labai gaila, kad nėra profesionali, nebando užbėgti įvykiams už akių ir neskiria jokių papildomų tyrimų. O jos sesutė grubesnė, šaltoka, bjauri kaip žmogus ir mėgstanti paburbėti. Ne visada maloni būna. Antibiotikus išrašinėja į kairią ir dešinę, reikia nereikia, net būdama neįsitikinus ar tos rūšies antibiotikai tikrai padės, iš akies daro eksperimentus;) Niekada nebando įsitikinti ar liga atsitraukė, ar tikrai padėjo antibiotikai. Nelabai aiškiai papasakoja apie tyrimų rezultatus ir net nesistengia skirti daugiau tyrimų jog išsiaiškintų tiksliau, neturi jokio noro patikrinti ir įsitikini ar tikrai nėra rimtesnių problemų. Teko pačiai gilintis į mediciną ir pati sau skyriau tyrimus ir atlikau privačiai visus, kad išsiaiškinčiau kas man yra ir kokia užslėpta liga manyje tūno. Esu nusivylus šitą gydytoja kaip ji galėjo duoti Hipokrato priesaiką. Niekam iš žmonių nerekomenduoju eiti pas šitą gydytoją tik nusivilsite ir yra geresnių specialistų.:((((((((((((

2017-11-17, 11:43 | IP: 185.127.1.84 Kas parašė?

Labai,labai gaila, kad nėra profesionali, nebando užbėgti įvykiams už akių ir neskiria papildomų tyrimų. O jos sesutė grubesnė, šaltoka, kaip žmogus ir mėgstanti paburbėti. Antibiotikus išrašinėja į kairią ir dešinę, reikia nereikia, net būdama neįsitikinus ar tos rūšies antibiotikai tikrai padės, iš akies daro eksperimentus;) Niekada nebando įsitikinti ar liga atsitraukė, ar tikrai padėjo antibiotikai. Nelabai aiškiai papasakoja apie tyrimų rezultatus ir net nesistengia skirti daugiau tyrimų jog išsiaiškintų tiksliau, neturi jokio noro patikrinti ir įsitikini ar tikrai nėra rimtesnių problemų. Teko pačiai gilintis į mediciną ir pati sau skyriau tyrimus ir atlikau privačiai visus, kad išsiaiškinčiau kas man yra ir kokia užslėpta liga manyje tūno. Esu nusivylus šitą gydytoja kaip ji galėjo duoti Hipokrato priesaiką.
Niekam iš žmonių nerekomenduoju eiti pas šitą gydytoją tik nusivilsite.:((((((((((((

2017-11-14, 21:40 | registruotas lankytojas

Nuostabi, demesinga, kompetentinga gydytoja!
Aciu, Jums, gerb. Gydytoja uz Jusu geruma ir rupesti!
Geros kloties Jusu sunkiame, bet labai kilniame darbe!
Irena Vincenta Ambrazeviciene

2017-10-24, 12:04 | IP: 185.127.1.84 Kas parašė?

Ar ji vieną kartą išmoks normaliai dirbti ar ne? Pastovios eilės prie kabineto durų. Nors net nematyti kur tą laiką jinai praleidžia su pacientais. Mažiau šnekėtų nesąmones, o daugiau susikauptų ir dirbtų savo darbą. Kodėl prie kitų kabinetų durų nėra tokių eilių. Ir užeini pas gydytoją, tai junti kad pas gydytoją, o pas šarlataną kuris pamiršta ką norėjo daryti, ką skirti. Kitaip jau nebegalima ir pavadinti.

Na aišku , kuris gerai įdeda į kišenę, tai tiems visada gera, bet kuris neįdeda, tai jau aišku.
Bet kodėl mes turime dėti jai į kišenę. Ji juk dirba valdišką darbą ir jai už tai yra sumokama. Nieks mums irgi neatneša ir neįdeda į kišenę.
Taigi pirmiau tegul išmoksta normaliai bendrauti su žmonėmis ir normaliau apžiūri pacientus, o tegul nenustatinėja diagnozių pažiūrėjusi į akis. nerekomenduoju

2017-03-02, 16:17 | IP: 195.182.65.63 Kas parašė?

Šeimos gydytoja gera tol, kol nėra rimtesnių problemų. Kreipiantis profilaktiškai - ji paslaugi, jei prašai - pasiųs pas specialistus, tyrimams. Bet jeigu iškyla rimtesnių sveikatos problemų - atsargiai, kartais tai gali būti net labai pavojinga. Nors gydytoja kaip ir stengiasi, bet nustatydama diagnozę šaudo žiauriai pro šalį, pagal jos diagnozavimą galite "gydyti" visai ne tai, kuo sergate. Ši charakteristika ne iš subjektyvaus pamąstymo, bet realios asmeninės patirties.

2016-12-15, 14:59 | registruotas lankytojas

Šeimos gydytoja P. Dokšienė kompetentinga, aukštos kultūros, labai rūpinasi pacientais. Dėmesingai išklauso pacientą. Tiksliai nustato diagnozę. Reikalui esant, skiria siuntimą pas reikiamus specialistus. Visada priima punktualiai, nustatytu laiku. Džiaugiuosi turėdama tokią nuostabią šeimos gydytoją. Esu jai labai dėkinga už gydymą, patarimus, rūpestį. Linkiu gerbiamai gydytojai P. Dokšienei geros kloties.
Pagarbiai
Audronė Babonienė

2015-03-23, 15:05 | IP: 78.60.167.119 Kas parašė?

Nuostabi gydytoja, kuri gydo nuo mažų dienų. Dažnai nustato ligą, jei tai nepavyksta siunčia pas profesionalus. Nebijo parekomenduoti tikrai profesionalius gydytojus, kad ir tektų palaukti jo konsultacijos. Visada priima susitarus laiku. Visada pasiklausia apie pacientą, emocinę būklę ir pan.

2013-10-15, 20:16 | IP: 78.60.84.89 Kas parašė?

Ji mano bendrosios praktikos gydytoja nuo pat kūdikystės - neturiu jai jokių priekaištų: jei kas negerai - teiks siuntimą pas patikimus, kompetentingus kolegas. Gal iš šalies ir atrodo šaltoka, bet tikrai visada labai maloni, pasiteiraus ne tik apie fizinę sveikatą, bet ir emocinę savijautą. Niekad net nekilo mintis persirašyti pas kitą šeimos gydytoją.