Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Kurtinaitienė, %

Išduota: 2005-07-03, Nr. MPL-07057, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-19)

Kurtinaitienė Rūta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kurtinaitienė Rūta?

2020-07-18, 01:11 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja paliko man blogą įspūdi, bendravo itin nemaloniai, atsainiai ir grubiai, į mane ir mano nusiskundimus nekreipė dėmesio, viską davė daryti rezidentei net nepakeldama akių, vizito metu išgirdau porą į mano pusę pasakytų nemalonių replikų. Iš esmės gydytojos darbo kokybės net negaliu įvertinti, nes tyrimus atliko ne ji, tačiau žmogus dirbantis su nesčiosiomis turėtų rimtai pagalvoti apie specializacijos keitimą, jei leidžia sau šitaip bendrauti su stresuojančia ir be galo išsigandusia jauna mergina, kuri jai nepasakė nei vieno blogo žodžio ir nieko iš jos nereikalavo, o tiesiog tikėjosi būti patikrinta. Bendravimo etiketas išlieka itin svarbus dirbant su pacientais, juk bloga patirtis ligoninėje kelia dideli stresą. Su gydytojais per gyvenimą esu susidurusi tikrai ne kartą, tai buvo pirmas kartas, kai iš kabineto išėjau verkdama dėl gydytojos elgesio.

2020-02-24, 15:22 | Registruotas lankytojas 1

Net nežinau, ar tas pacientų priėmimas konvejerio metodu kaltas...ar tiesiog žmogiškumo stoka. Operaciją atliko, o net neužėjo pasiteiraut kaip jaučiuos, apžiūtos metu irgi kažkai pro akinių kamputį atsainiai žiūrėjo...su manim bendravo tik rezidentė...kažkaip likau apšalus

2019-09-04, 14:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki gydytoja, kompetentinga ir profesionali. Nuoširdžiai atlieka savo darbą, išsamiai viską paaiškina, daugiau tokių gydytojų. Labai AČIŪ

2018-10-29, 14:51 | Registruotas lankytojas 21

Abejinga,nemaloni,šaltakraujiška.Priverte pasijusti kaltu,kad atvykai į ligoninę.Daugiau pas šita gydytoja niekada negrįščiau.

2018-10-12, 02:02 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja, viska paaiskina suprantama kalba, skiria pakankamai laiko ir demesio, maloni ir tikrai kompetentinga.

2018-08-04, 13:13 | Registruotas lankytojas 4

Tokia savotiška gydytoja, bet man patiko.Ir su jumoru ir tuo pačiu rimta. Man darė biopsiją, tai jaučiausi ramiai, tikėjau gydytojos profesionalumu. Ir seselė labai maloni, kuri kartu su ja dirbo.

2018-02-15, 11:55 | Registruotas lankytojas 1

Gyditoja labai maloni ir draugiška,rupestingai viska papasakojo,nuramino nuo mano pacios isgalvotu baimiu.Su puikiu humoro jausmu;)ačiū jums!

2018-01-15, 08:21 | Registruotas lankytojas 1

Pas šia gydytoją nuvykau pasiskaičius neigiamų atsiliepimų pincetas.lt, todėl buvau pasiruošusi, jog gali būti visko. Man gydytoja paliko labai gerą įspūdį, bendravo linksmai, taip išsklaidydama įtampą prieš ne itin malonią procedūrą (konizaciją), viską atliko švelniai, greitai bei mano suvokimu labai profesionaliai.

2017-11-28, 11:15 | IP: *.*.*.*
2017-10-13, 20:43 | IP: *.*.*.*
2017-09-23, 17:27 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja gal ir profesionali, bet jau visa kita.. grubi, stačiokiška, nemaloni, leidžianti sau per daug. Atvykus dėl skausmų, turi pasijusti kalta, ko čia atvykai ir sutrukdei jos ramybę, mat ginekologinių bėdų ji nemato. Galima pagalvoti iš neturėjimo ką veikti žmonės bastosi po ligonines.

2017-08-03, 21:47 | Registruotas lankytojas 4

Superine gydytoja!!!!

2017-06-06, 14:10 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Labai maloniai bendrauja, nežiūri iš aukšto. Tikrai rekomenduoju.

2017-04-17, 16:49 | IP: *.*.*.*
2017-03-09, 17:00 | IP: *.*.*.*