Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Kurtinaitienė, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07057, Galiojanti

Kurtinaitienė Rūta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kurtinaitienė Rūta?

2018-10-29, 14:51 | 21

Abejinga,nemaloni,šaltakraujiška.Priverte pasijusti kaltu,kad atvykai į ligoninę.Daugiau pas šita gydytoja niekada negrįščiau.

2018-10-12, 02:02 | 1

Nuostabi gydytoja, viska paaiskina suprantama kalba, skiria pakankamai laiko ir demesio, maloni ir tikrai kompetentinga.

2018-08-04, 13:13 | 4

Tokia savotiška gydytoja, bet man patiko.Ir su jumoru ir tuo pačiu rimta. Man darė biopsiją, tai jaučiausi ramiai, tikėjau gydytojos profesionalumu. Ir seselė labai maloni, kuri kartu su ja dirbo.

2018-02-15, 11:55 | 1

Gyditoja labai maloni ir draugiška,rupestingai viska papasakojo,nuramino nuo mano pacios isgalvotu baimiu.Su puikiu humoro jausmu;)ačiū jums!

2018-01-15, 08:21 | 1

Pas šia gydytoją nuvykau pasiskaičius neigiamų atsiliepimų pincetas.lt, todėl buvau pasiruošusi, jog gali būti visko. Man gydytoja paliko labai gerą įspūdį, bendravo linksmai, taip išsklaidydama įtampą prieš ne itin malonią procedūrą (konizaciją), viską atliko švelniai, greitai bei mano suvokimu labai profesionaliai.

2017-11-28, 11:15 | IP: *.*.*.*
2017-10-13, 20:43 | IP: *.*.*.*
2017-09-23, 17:27 | 1

Gydytoja gal ir profesionali, bet jau visa kita.. grubi, stačiokiška, nemaloni, leidžianti sau per daug. Atvykus dėl skausmų, turi pasijusti kalta, ko čia atvykai ir sutrukdei jos ramybę, mat ginekologinių bėdų ji nemato. Galima pagalvoti iš neturėjimo ką veikti žmonės bastosi po ligonines.

2017-08-03, 21:47 | 4

Superine gydytoja!!!!

2017-06-06, 14:10 | 1

Puiki gydytoja. Labai maloniai bendrauja, nežiūri iš aukšto. Tikrai rekomenduoju.