Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Kurtinaitienė, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07057, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kurtinaitienė Rūta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kurtinaitienė Rūta?

2020-07-17, 22:11 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja paliko man blogą įspūdi, bendravo itin nemaloniai, atsainiai ir grubiai, į mane ir mano nusiskundimus nekreipė dėmesio, viską davė daryti rezidentei net nepakeldama akių, vizito metu išgirdau porą į mano pusę pasakytų nemalonių replikų. Iš esmės gydytojos darbo kokybės net negaliu įvertinti, nes tyrimus atliko ne ji, tačiau žmogus dirbantis su nesčiosiomis turėtų rimtai pagalvoti apie specializacijos keitimą, jei leidžia sau šitaip bendrauti su stresuojančia ir be galo išsigandusia jauna mergina, kuri jai nepasakė nei vieno blogo žodžio ir nieko iš jos nereikalavo, o tiesiog tikėjosi būti patikrinta. Bendravimo etiketas išlieka itin svarbus dirbant su pacientais, juk bloga patirtis ligoninėje kelia dideli stresą. Su gydytojais per gyvenimą esu susidurusi tikrai ne kartą, tai buvo pirmas kartas, kai iš kabineto išėjau verkdama dėl gydytojos elgesio.

2020-02-24, 13:22 | Registruotas lankytojas 1

Net nežinau, ar tas pacientų priėmimas konvejerio metodu kaltas...ar tiesiog žmogiškumo stoka. Operaciją atliko, o net neužėjo pasiteiraut kaip jaučiuos, apžiūtos metu irgi kažkai pro akinių kamputį atsainiai žiūrėjo...su manim bendravo tik rezidentė...kažkaip likau apšalus

2019-09-04, 11:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki gydytoja, kompetentinga ir profesionali. Nuoširdžiai atlieka savo darbą, išsamiai viską paaiškina, daugiau tokių gydytojų. Labai AČIŪ

2018-10-29, 12:51 | Registruotas lankytojas 21

Abejinga,nemaloni,šaltakraujiška.Priverte pasijusti kaltu,kad atvykai į ligoninę.Daugiau pas šita gydytoja niekada negrįščiau.

2018-10-11, 23:02 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja, viska paaiskina suprantama kalba, skiria pakankamai laiko ir demesio, maloni ir tikrai kompetentinga.

2018-08-04, 10:13 | Registruotas lankytojas 4

Tokia savotiška gydytoja, bet man patiko.Ir su jumoru ir tuo pačiu rimta. Man darė biopsiją, tai jaučiausi ramiai, tikėjau gydytojos profesionalumu. Ir seselė labai maloni, kuri kartu su ja dirbo.

2018-02-15, 09:55 | Registruotas lankytojas 1

Gyditoja labai maloni ir draugiška,rupestingai viska papasakojo,nuramino nuo mano pacios isgalvotu baimiu.Su puikiu humoro jausmu;)ačiū jums!

2018-01-15, 06:21 | Registruotas lankytojas 1

Pas šia gydytoją nuvykau pasiskaičius neigiamų atsiliepimų pincetas.lt, todėl buvau pasiruošusi, jog gali būti visko. Man gydytoja paliko labai gerą įspūdį, bendravo linksmai, taip išsklaidydama įtampą prieš ne itin malonią procedūrą (konizaciją), viską atliko švelniai, greitai bei mano suvokimu labai profesionaliai.

2017-11-28, 09:15 | IP: *.*.*.*
2017-10-13, 17:43 | IP: *.*.*.*
2017-09-23, 14:27 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-08-03, 18:47 | Registruotas lankytojas 4

Superine gydytoja!!!!

2017-06-06, 11:10 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja. Labai maloniai bendrauja, nežiūri iš aukšto. Tikrai rekomenduoju.

2017-04-17, 13:49 | IP: *.*.*.*
2017-03-09, 15:00 | IP: *.*.*.*
2016-10-11, 00:20 | IP: 89.117.137.165

Puiki gydytoja ir tikra asmenybe!sekmes ir kantrybes darbe

2016-05-23, 18:30 | IP: 5.20.178.215

Labai savita gydyyoja. Tai gydyyoja asmenybe. Bendrauja labai betarpiskai. Nesileidzia i dvejones ir smulkmenas. Savo srities zinove, tvirtai zinanti, ka daro, profesonale. Tikslas- ne glostyti ir guosti, bet geriausio rezulatato siekimas gydyme.

2016-03-01, 18:32 | IP: 78.56.174.179

Tik geriausi atsiliepimai.Greitai priėmė,viską paaiškino tiek prieš ,tiek po operacijos.Ačiū ir sekmes jai.

2015-07-03, 12:27 | IP: *.*.*.*

2015-05-18, 07:46 | IP: *.*.*.*

2015-01-20, 14:08 | IP: 212.93.55.35

Labai puiki gydytoja, mane irgi operavo. Linksma, maloniai bendrauja esant reikalui padeda bei pataria, žodžių į vatą nevinioja kaip sakoma konkrečiai viską pasako, savo sryties specialistė. Jeigu reiki į pagalbą pasitelkia kitus gydytojus arba parekomenduoja. Operuotis tik pas ją. Kiek mačiau pas ją privačiai ir neprivačiai pacientų pilna. Man jokių problemų nekilo aš pas ją lankausi jau kelis metus.

2014-12-27, 14:40 | IP: *.*.*.*

2014-06-16, 16:24 | IP: 78.56.65.235

Puiki spacialiste, daug metu turejau beda ir niekas konkreciai nepadedavo,kol man ja parekomendavo,po 2 vizitu jau buvo aiski diagnoze, isoperavo,po pusmecio laimingai pastojau (pasalinus beda).Griezta, bet konkreti.

2013-09-13, 15:07 | IP: 84.15.191.14

Tobula daktarė!

2013-07-27, 19:00 | IP: 212.122.69.118

Labai gera gydytoja, tikra savo srities (gimdos kaklelio pakitimų) specialiste. Esu jauna ir negimdžiusi, kai buvo aptikti žymūs pakitimai iškart buvo pasiūlyta daryti konizaciją ir ne be reikalo, buvo ikivėžinė stadija. Gydytoja tiesiog iš akies nustatė, kad neverta daryti biopsijos ir gaišti laiką. Beje, konizacija buvo atlikta labai labai kruopščiai, kad net apsilankius pas kitą gydytoją (nes Rūta atostogavo) jį nustebo, jog kaklelis toks gražus. Taip pat cistą šalino ji, po operacijos galėjau šokti, jokių didelių skausmų ar nepatogumų. Griežta, bet superinė gydytoja. Tikrai patariu kreiptis į ją.

2013-01-04, 12:24 | IP: 195.182.93.211

Profesionali, atsakinga, maloniai bendraujanti gydytoja. Labai džiaugiasi, jeigu gydymas sėkmingas ir pacientė sveiksta. Man labai patiko, kad esant reikalui, galima jos paprašyti, jog pasitartų ir dar su kitu gydytoju. Tai rodo, kad gydytoja yra atsakinga.

2012-12-27, 18:51 | IP: 78.56.149.202

Labai sauni, rupestinga!!!
Sauni daktare, labai dziaugiuosi atradusi ja.

2012-11-05, 09:18 | IP: 80.240.2.71

Apie šią gydytoją galiu atsiliepti tik teigiamai.. Rūpinasi manimi jau porą metų ir kol kas negaliu skųstis dėmesio trūkumu. Kadangi aš pas ją lankausi privačiai, tai galiu pasakyti tik vienintelį minusą - iškilus kokiam klausimui nelabai galiu kreiptis į ją telefonu. Bet iš esmės man ji vistiek liks superinė gydytoja. Ačiū

2012-10-08, 21:02 | IP: 82.135.247.187

nuoširdžiaii dėkinga už dukters gydymą