Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Kurtinaitienė, %

GK klinika
Konstitucijos klinika

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07057, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kurtinaitienė Rūta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kurtinaitienė Rūta?

GK klinika
Konstitucijos klinika
2024-02-06, 21:59 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir neprofesionaliai. Atėjus į kabinetą gydytoja nepatenkintai pasakė: "Nesuprantu, ko jūs čia išvis atėjote. E- sveikatoje nieko nematau". Paaiškinau, kad mano poliklinikos ginekologė atliko tyrimus, gavo rezultatus ir išdavė siuntimą. Gydytoja toliau bendravo nemandagiai, kibo prie mano žodžių. Parodžiau savo telefone e - sveikatos duomenis ir kai gavo reikiamą informaciją - likusį laiką bendravo šaltai ir dalykiškai. Bent padejėja seselė buvo maloni ir empatiška. Manau verta turėti kantrybės, neišsilieti ant pacientų ir atlikti svarbiausią pareigą - padėti žmonėms ir būti maloniu specialistu. Nerekomenduoju jautresniems žmonėms.

2023-08-11, 12:01 | Registruotas lankytojas 2

Puiki specialistė ir dalyko ekspertė! Į mane ištikusią situaciją reagavo greit ir labai rimtai. Papildomi tyrimai buvo atlikti neatidėliojant, o įvertinus situacijos rimtumą, aptarta ir su kitais gydytojais. Gydytoja Rūta tikrai įdėjo nemažai pastangų, kad man vietoje ir laiku būtų suteikta aukščiausio lygio pagalba.
Kur reikia, gydytoja gali deleguoti užduotis jaunesniems gydytojams, kas man visai patiko - automatiškai gauni kelias nuomones, įvairiapusę ir išsamią informaciją. Gydytoja bendrauja nuoširdžiai, nors gali ir per dantį patraukti. Informaciją pateikia pagrįstą ir tikrą, be jokių nereikalingų nepagrįstų hipotezių ar nukrypimo į lankas (kas galėtų sukelti nereikalingą stresą). Jei sako - vadinasi, taip ir yra.

Man jau gulint stacionare, gydytoja pati atėjo pasiteirauti kaip jaučiuosi po operacijos, įvertinti būklės, rodė asmeninį dėmesį.
Esu labai jai dėkinga už parodytą dėmesį, tiksliai įvertintą situaciją ir įdėtas pastangas, kad man būtų suteiktas tinkamas gydymas!

2023-06-11, 22:57 | Registruotas lankytojas 6

Grubi, nemandagi, nesuprasi ar juokauja ar tyčiojasi. Nerekomenduoju.

2023-04-29, 21:36 | Registruotas lankytojas 12

Labai tinkamas man sios gydytojos bendravinmo stilius. Ji tokia betarpiska ir is tiesu labai jautri asmenybe. Didelis dekui uz supratinguma, atjauta ir palaikyma sunkiu momentu. Aciu uz profesionalia pagalba! Jus nuostabi!

2023-03-28, 23:29 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi daktarę ir žmogus ! labai džiaugiuosi kad pakliuvau pas šita daktarę , labai paprasta bendrauti . Ačiū jums Rūta ❤️

2022-12-15, 22:17 | Registruotas lankytojas 1

Superinė gydytoja! Kompetencija! nuoširdumas, šypsena, humoras.

2022-12-06, 20:11 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoja gydytoja R.Kurtinaitiene.Konkreti,maloni,pozityvi.Esu labai dėkinga.

2022-05-11, 09:55 | Registruotas lankytojas 12

Negana to, kad teko ilgai laukti kol priims, bendravo kaip su už save prastesniu. Iš aukšto, arogantiškai. Turėjo tik apžiūrėti, bet kaip supratau ruošėsi IŠKART OPERUOTI, be jokios išankstinės apžiūros. Matosi, kad net neskaitė ligos išrašo dokumentų, nes operuoti su tokiais kaip mano krešėjimo rodikliais NEGALIMA!!!!! Reikia kuris laikas prieš procedūrą vartoti krešėjimą skatinančius vaistus. O man tokie paskirti nebuvo. Ačiū Dievui supratau, kad čia iš karto ruošiasi operuoti ir išėjau iš kabineto neleidus prie manęs nė prisiliesti!

2021-10-12, 21:57 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas šią gydytoją kelis mėnesius GK klinikoje. Taip pat ji Santariškėse atliko polipų šalinimo operaciją. Buvo maloni, pasitikėjau ja, nes visgi lankausi privačiai. Operacija praėjo gan sklandžiai. Išskyrus aptarnaujantį personalą operacinėje. Ten mane ištiko panikos ataka, atvežus ėmiau verkti ir drėbėti, iš anestozologės išgirdau "ko čia žliumbi, nenori važiuok namo". Sukandau dantis ir greit panirau į narkozę. Vėliau vėl lankiausi pas gydytoją. Stebėjo gimdos būklę. Rekomendavo įsidėti spiralę tam, kad greičiau gleivinė susitvarkytų. Sutikau. Įšovė. Skaudėjo labai labai, balsu staugiau. Negausiai kraujavau ~mėnesį. Tačiau kraujavimas nesiliovė, gausėjo, skaudėjo gimdą. Užsirašiau vizitui. Padarė echoskopą, pasakė, kad viskas gerai, o jei vargina kraujavimas gali išrašyt papildomai gert kontraceptines arba pakentėt, kol organizmas pripras. Nusprendžiau palaukti, praėjo 4 mėnesiai. Skausmas ir nereguliarus kraujavimas nesiliovė. Nuėjau pas savo ginekologę poliklinikoj. Apžiūrėjo, sako reik išimt, spiralė ne vietoj, gimdoj uždegimas. Dabar jį gydausi. Esu nusivylusi gydytoja Rūta. Vizitai atsiėjo ~1000eur. Liūdniaisia, kad negalėjo pripažinti savo klaidos, kad blogai įdėjo spiralę. Galėjo atvirai pasakyti, kad nepavyko. Blogai stovi. Reik pašalinti. Įdėsim vėliau vėl ar pan. Bet paleido. Ale viskas ok.

2021-07-13, 15:31 | Registruotas lankytojas 1

Papuoliau pas šią gydytoją priimamajame su 6sav. nėštumu ir kraujavimu. Net neapžiūrėjusi pasakė, kad man vyksta persileidimas. Tolesnę apžiūrą echoskopu atliko rezidentas, gimdoje nėštumo nematė. Tada gydytoja perėmė ir nėštumą pamatė - taip pat ir plakančią širdelę. Man tai pirmas nėštumas, pirmą kartą pamačiau tą plakančią širdelę ir susigraudinau. Išgirdau žodžius, kad nėra čia ko džiaugtis, nes man gręsia persileidimas. Išvažiavau namo su dar sunkesnėm emocijom negu atvykau, ateinančios savaitės buvo tarsi ant adatų, nes gydytoja nuteikė, kad nėštumo metu kraujo negali būti. Visgi po to apsilankius pas kitą gydytoją paaiškėjo, kad gimdoje buvo nedidelė hematoma, kuri sėkmingai išsivalė ir aš jau sėkmingai nešioju 26 savaitės. Man labai nemalonu prisiminti šią patirtį ir kiek man tai streso sukėlė, kai tuo metu stresas yra didžiausias priešas. Suprantu, kad kaip pirmą kartą besilaukianti buvau labai jautri, bet nors truputis pozityvumo, kad viskas gali būti gerai, būtų visai kitaip nuspalvinę situaciją.

2020-07-17, 22:11 | Registruotas lankytojas 9
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-02-24, 13:22 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-09-04, 11:44 | Registruotas lankytojas 3

Labai puiki gydytoja, kompetentinga ir profesionali. Nuoširdžiai atlieka savo darbą, išsamiai viską paaiškina, daugiau tokių gydytojų. Labai AČIŪ

2018-10-29, 12:51 | Registruotas lankytojas 21
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-10-11, 23:02 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja, viska paaiskina suprantama kalba, skiria pakankamai laiko ir demesio, maloni ir tikrai kompetentinga.

2018-08-04, 10:13 | Registruotas lankytojas 4

Tokia savotiška gydytoja, bet man patiko.Ir su jumoru ir tuo pačiu rimta. Man darė biopsiją, tai jaučiausi ramiai, tikėjau gydytojos profesionalumu. Ir seselė labai maloni, kuri kartu su ja dirbo.

2018-02-15, 09:55 | Registruotas lankytojas 1

Gyditoja labai maloni ir draugiška,rupestingai viska papasakojo,nuramino nuo mano pacios isgalvotu baimiu.Su puikiu humoro jausmu;)ačiū jums!

2018-01-15, 06:21 | Registruotas lankytojas 1

Pas šia gydytoją nuvykau pasiskaičius neigiamų atsiliepimų pincetas.lt, todėl buvau pasiruošusi, jog gali būti visko. Man gydytoja paliko labai gerą įspūdį, bendravo linksmai, taip išsklaidydama įtampą prieš ne itin malonią procedūrą (konizaciją), viską atliko švelniai, greitai bei mano suvokimu labai profesionaliai.

2017-11-28, 09:15 | IP: *.*.*.*

2017-10-13, 17:43 | IP: *.*.*.*

2017-09-23, 14:27 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-08-03, 18:47 | Registruotas lankytojas 6

Superine gydytoja!!!!

2017-06-06, 11:10 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja. Labai maloniai bendrauja, nežiūri iš aukšto. Tikrai rekomenduoju.

2017-04-17, 13:49 | IP: *.*.*.*

2017-03-09, 15:00 | IP: *.*.*.*

2016-10-11, 00:20 | IP: 89.117.137.165

Puiki gydytoja ir tikra asmenybe!sekmes ir kantrybes darbe

2016-05-23, 18:30 | IP: 5.20.178.215

Labai savita gydyyoja. Tai gydyyoja asmenybe. Bendrauja labai betarpiskai. Nesileidzia i dvejones ir smulkmenas. Savo srities zinove, tvirtai zinanti, ka daro, profesonale. Tikslas- ne glostyti ir guosti, bet geriausio rezulatato siekimas gydyme.

2016-03-01, 18:32 | IP: 78.56.174.179

Tik geriausi atsiliepimai.Greitai priėmė,viską paaiškino tiek prieš ,tiek po operacijos.Ačiū ir sekmes jai.

2015-07-03, 12:27 | IP: *.*.*.*

2015-05-18, 07:46 | IP: *.*.*.*

2015-01-20, 14:08 | IP: 212.93.55.35

Labai puiki gydytoja, mane irgi operavo. Linksma, maloniai bendrauja esant reikalui padeda bei pataria, žodžių į vatą nevinioja kaip sakoma konkrečiai viską pasako, savo sryties specialistė. Jeigu reiki į pagalbą pasitelkia kitus gydytojus arba parekomenduoja. Operuotis tik pas ją. Kiek mačiau pas ją privačiai ir neprivačiai pacientų pilna. Man jokių problemų nekilo aš pas ją lankausi jau kelis metus.

2014-12-27, 14:40 | IP: *.*.*.*

2014-06-16, 16:24 | IP: 78.56.65.235

Puiki spacialiste, daug metu turejau beda ir niekas konkreciai nepadedavo,kol man ja parekomendavo,po 2 vizitu jau buvo aiski diagnoze, isoperavo,po pusmecio laimingai pastojau (pasalinus beda).Griezta, bet konkreti.

2013-09-13, 15:07 | IP: 84.15.191.14

Tobula daktarė!

2013-07-27, 19:00 | IP: 212.122.69.118

Labai gera gydytoja, tikra savo srities (gimdos kaklelio pakitimų) specialiste. Esu jauna ir negimdžiusi, kai buvo aptikti žymūs pakitimai iškart buvo pasiūlyta daryti konizaciją ir ne be reikalo, buvo ikivėžinė stadija. Gydytoja tiesiog iš akies nustatė, kad neverta daryti biopsijos ir gaišti laiką. Beje, konizacija buvo atlikta labai labai kruopščiai, kad net apsilankius pas kitą gydytoją (nes Rūta atostogavo) jį nustebo, jog kaklelis toks gražus. Taip pat cistą šalino ji, po operacijos galėjau šokti, jokių didelių skausmų ar nepatogumų. Griežta, bet superinė gydytoja. Tikrai patariu kreiptis į ją.

2013-01-04, 12:24 | IP: 195.182.93.211

Profesionali, atsakinga, maloniai bendraujanti gydytoja. Labai džiaugiasi, jeigu gydymas sėkmingas ir pacientė sveiksta. Man labai patiko, kad esant reikalui, galima jos paprašyti, jog pasitartų ir dar su kitu gydytoju. Tai rodo, kad gydytoja yra atsakinga.

2012-12-27, 18:51 | IP: 78.56.149.202

Labai sauni, rupestinga!!!
Sauni daktare, labai dziaugiuosi atradusi ja.

2012-11-05, 09:18 | IP: 80.240.2.71

Apie šią gydytoją galiu atsiliepti tik teigiamai.. Rūpinasi manimi jau porą metų ir kol kas negaliu skųstis dėmesio trūkumu. Kadangi aš pas ją lankausi privačiai, tai galiu pasakyti tik vienintelį minusą - iškilus kokiam klausimui nelabai galiu kreiptis į ją telefonu. Bet iš esmės man ji vistiek liks superinė gydytoja. Ačiū

2012-10-08, 21:02 | IP: 82.135.247.187

nuoširdžiaii dėkinga už dukters gydymą