Pacientai, kurie rekomenduoja Raimundas Petrauskas, %

Išduota: 2008-10-17, Nr. MPL-11704, Galiojanti

2019-06-21, 08:51 | 5

Labai profesionalus gydytojas, užimtas žmogus, tačiau pasirūpina, įsitikina ar tikrai viskas gerai ir atsako į kiekvieną klausimą.

2019-04-03, 04:38 | 3

Ačiū Jums!

2017-03-08, 08:56 | IP: 84.15.185.166

Ne veltui tiek daug geru atsiliepimu, rekomendaciju ir zodziu apie si Gyd.R.Petrauka. paciai teko ir siaip lankytis ir gimdyti prie jo. Nors atrode kad mirsiu, bet buvau gerose rankose, aciu kad padejot mano stebuklui ateiti i si pasauli.
Tik pacios geriausios rekomendacijos ir pats didziausias ACIU!!!

2016-08-17, 01:44 | IP: 85.206.214.200

Į ligoninę atvažiavau jau žinodama, kad pilvelyje esančios mano princesės širdelė nebeplaka... Šis gydytojas iškart priėmė, ramino... Būnant gimdykloje nuolat ateidavo pažiūrėti, pasiteirauti ar nereikia raminamųjų... Vėliau viską kuo išsamiausiai paaiškino. Skyrė mums su vyrų atskirą palatą. Ačiū jam, kad jau kitą dieną išleido namo, nes atrodė kad išprotėsiu girdėdama vaikų veikimą. Labai supratingas, rūpestingas gydytojas. Visą tą laiką, kol gimdžiau ramino ne tik mus su vyrų, bet ir mūsų artimuosius, atsakė į visus jų klausimus kuo išsamiausiai. Aplamai visiems tada buvusiems specialistams norėčiau ištarti nuoširdžiausias padėkos... Už paguodą, apkabinimus ir jų darbą...

2016-03-29, 11:58 | IP: *.*.*.*