Pacientai, kurie rekomenduoja Artūras Rožukas, %

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-03041, Galiojanti

2019-04-03, 23:33 | 2

Tikrai arogantiškas....

2018-01-19, 18:45 | 1

Nevertas gydytojo vardo, laukti teko dvi valandas ir net nesigilino į problemą. Arogancija viršina visas įmanomas ribas. Dar apšaukė priėmimo sesutes, kad atsiuntė pas jį, nors buvau patyrusi galvos traumą.

2017-10-18, 20:31 | IP: 78.56.210.76

Nors ir teko palaukti, bet vertėjo. Gydytojas iš pradžių nepasirodė labai malonus, bet jo profesionalumas nugalėjo. Jis tikrai puikiai išmano savo darbą. Tikrai rekomenduoju šį gydytoja.

2017-09-23, 11:58 | 2

Gydytojas issityciojo neisigilines i diagnozes. Gasdino netgi televizijos iskvietimu, dar ir slaugytoja prisidejo.

2017-05-09, 12:12 | 2

Pirma karta susiduriau su tokiu arogantisku, nemaloniu, neatsakingu gydytoju. Atejusi savo laiku, laukiau 15 min.kol su sesele atsigers kavos, kol issikikens abu ir tada tik pakviete, nors uz duru nebuvo nei vieno zmogaus.
Neturejau nuotrauku, tik aprasyma stuburo, tai to aprasymo net neskaite ir nesigilino. Man, pasake reikalingos nuotraukos ir vietoi to , kad siustu magnetiniui ar kompiuteriui pasidaryti, jis parase atsakyma vel mano gydytojai (manes net nekonsultaves ir mano nusiskundimu net neklauses). Pagal ji mano gydytoja turi duoti siuntima neurologui, neurologas turi pasiusti pasidaryti nuotraukas , o po to su siuntimu grizti pas pona pasirodyti-jis tipo ivertins. Sugaisau tik laika, juk pas visus gydytojus reikia laukti eileje po 1 men. ir net daugiau. Tai kol taip vaiksciosi is vieno prie kito, praeis ir puse metu, o gal ir visai nebereiks gydytojo pagalbos.
Pasibaisejau tokio gydytojo elgesiu, nesuprantu, kaip toks gydytojas is vis dar dirba poliklinikoje, kaip ji laiko ? Isejau nei zodzio neistarusi, as likau soke ir pas toki gydytoja niekada jau negrisiu ir kitiems nesiulau.