Pacientai, kurie rekomenduoja Vytenis Adomaitis, %

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09315, Galiojanti

2019-10-30, 19:09 | 3

Mano atvieju šis daktaras nebuvo įsigilinęs į mano situaciją. Po operacijos praktiškai neišėjo susisiekti su juo susisiekti. Pirmąjį kartą susiskambinome ir kitus penkis kartus ragelio nepakėlė.
Taip pat man priklausė nemokama reabilitacija, tačiau jos daktaras man neišrašė.

2019-02-01, 10:10 | 1

Dėmesio skyrė minimaliai, diagnozė buvo apytikslė, akivaizdžiai stengėsi kuo trumpiau užtrukti, nesigilindamas į problemą.

2018-10-26, 15:13 | 1

Nuostabus gydytojas, kuris iš karto nustatė lygą, kurios puse metu niekas negalėjo išsiaiškinti. Skire tikslinga gydymą, maloniai bendrauja, viska tiksliai išaiškina.

2017-09-08, 01:18 | IP: 78.60.252.36

Puikus daktaras, nepriekaištingai atliko operaciją, viskas sugijo labai gražiai. Maloniai bendraujantis ir gerbiantis pacientus. Rekomenduoju!

2017-07-14, 13:09 | IP: *.*.*.*
2017-06-26, 00:04 | 1

Pats blogiausias gydytojas kokį teko sutikti per visą laiką.Gavau invalidumą šio "gydytojo" dėka.Jei laiku nebūčiau pakeitęs į kitą gydytoją,pasekmės būtų dar liūdnesnės.Bėkite nuo jo kuo toliau...