Pacientai, kurie rekomenduoja Dileta Vaitkuvienė, %

Išduota: 2009-02-27, Nr. MPL-12626, Galiojanti

Vaitkuvienė Dileta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vaitkuvienė Dileta?

2020-02-24, 20:17 | 1

Labai dekoju gerb gytojai kabutese, kad mano vyrui , neisrase siuntimu pas pasirinkta specialista. Ar cia su siuntimo israsymu is jusu klinikos iseina pinigai? Kaip galetumet paaiskint? I priemimo sk nuvykus gydytojai kl kur jus buvot, kodel nepraset siuntimu, prasem ejom keleta kart bet gerb gydytoja neisraso, motyvuodama, kad su tokiais tyrimu atsakymais nera ko eit pasikonsultuot. Sia diena mano vyras guli ligoninej pageltes su istrigusiu akmeniu tulzies puslej. Labai Aciu! Noreciau dar ir gyvai padekot.

2018-12-16, 18:29 | 1

Net pasakius rimtos ligos simtomus, matomus plika akimi,visiskai nesuregavo i tai.

2018-12-16, 00:57 | 2

Gauti siuntima neimanoma. Problemu neranda. Turi atejes zinoti kas tau, ka reikia padaryti. Isgirsti galima tik tai kiek daug darbu ir popieriu turi. Pabegau neatsisukdama is sios gydytojos ir klinikos.

2017-04-23, 14:54 | 1

Nuostabi, švelni, nepaprastai profesionali gydytoja.

2017-04-18, 21:11 | 6

Ne veltui laukiamajame matyti dideli pacientų srautai pas šią Gydytoją. Tai GYDYTOJA iš didžiųjų raidžių ir pašaukimo. Kai sergi, blogai jautiesi ir nenumanai, kas tau yra - eilė prie durų įrodo, kad nesi vienas, o pasitikinčių Gydytoja nepaprastai daug. Daugybės pacientų (šeimos, kitų besigydančių BMP) vardu galiu pareikšti dėkingumą Gydytojai už tikslią diagnozę, už reikalingą griežtesnį žodį, už fenomenalią ankstesnių nusiskundimų, diagnozių atmintį, dėmesingumą, šypseną. Patikėjom Gydytojai vaikus, save, senukus tėvelius ir dėkojame jai, BMP, kad YRA JI - MŪSŲ DILETA VAITKUVIENĖ.

2017-02-22, 10:04 | IP: 213.190.59.57

Labai maloni gydytoja, dėmesinga , šilta.Mano šeimai patinka Jos darbas.

2017-01-10, 13:24 | IP: 85.255.59.130

Pati sauniausia, maloniausia, profesionaliausia sutikta seimos gydytoja. Visada priima (net ir neuzsiregistravus), konsultuoja telefonu, tinkamai parenka gydyma. As jauciuosi rami, kad ji gydo mano vaikus.

2016-10-26, 21:14 | 1

Geraširdė, besistengianti dėl mūsų, pacientų. Didžioji dalis neigiamų komentarų, manau, kažkoks nesusipratimas..... Pas šią gydytoją lankomės daug daug metų ir galiu drąsiai teigti, kad ši Gydytoja viską daro labai nuoširdžiai. Arogancijos nėra net užuominos - ji be galo šiltas, mielas žmogus.

2016-10-11, 04:23 | IP: 188.69.195.82

LABAI PUIKI GYDYTOJA - TIEK MAN, TIEK MANO VAIKUI. VISKĄ IŠSAMIAI PAAIŠKINA, NEBRUKA VAISTŲ, MOKA NURAMINTI, IŠKLAUSO, JEI REIKIA, PRIIMA IR KONSULTUOJA IŠ ANKSTO NEUŽSIREGISTRAVUS. TIKRAI ATSIDAVĘS IR SUPRATINGAS ŽMOGUS

2016-05-13, 16:15 | IP: *.*.*.*
2016-04-04, 10:34 | IP: *.*.*.*
2016-02-19, 10:50 | IP: 78.63.193.25

Maloni, bendraujanti. Turinti puikią atmintį, geranoriška. Skubanti ir nespėjanti, kai tuo tarpu seselė kartais ir neveikia nieko.... Šiaip nustebau paskaičiusi tiek neigiamų atsiliepimų. Ir manau, kad gydytojai skirtas per didelis krūvis, nes ji perdėm jautrus, geraširdis žmogus.

2016-01-26, 14:14 | IP: *.*.*.*
2016-01-25, 23:38 | IP: *.*.*.*