Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13242, Galiojanti

Grinius Virgilijus dirba šioje gydymo įstaigoje

2018-11-25, 22:59 | 5

Kabinetas ir aplinka atrodo prastai. Konsultavimas, mano supratimu, brangus (130 su echo), gydytojui trūksta nuoširdumo, keistai bendrauja, išvaro iš kabineto artimą žmogų, nesuteikia galimybes kontaktui, jei prireiktų pasitarti. Ir t. T. Nerekomenduoju.

Grinius Virgilijus atsakė

Labai gaila, kad jums kai kas nepatiko, bet manau susidarėte klaidingą įspūdų, nes visada iš pradžių pakviečiu ir pacientą lydintį asmenį, jei pageidauja, paprašau paciento, po to lydinčio asmens papasakoti ligos istoriją ir tik tada, apžiūros metu, maloniai paprašau lydintį asmenį palaukti laukiamajame (kur gali pažiūrėti kurią nors iš 100-to TV programų ar paskaityti medicininę literatūrą). Žinokite, kad pacientas būdamas vienas akis į akį su gydytoju, neretai išsipasakoja faktus, kurie svarbūs ligos diagnostikai, nors apie tai namiškiai net nežino ir jis nepageidauja, kad žinotų (tai vadinama gydytojo-ligonio paslaptimi)...Be to bendravimas būna mažiau suvaržytas, negu stebint giminaičiui. Po konsultacijos ir tyrimų (echokardioskopijos, elektrokardiogramos) ligoniui paaiškinama jo sveikatos būklė, jis palaukia su palydinčiuoju asmeniu (ar asmenimis).Po to duomenys įvedami į kompiuterinę duomenų bazę, parašomi atsakymai pacientui ir šeimos gydytojui, jei reikia, paskiriamas gydymas, išrašomi kompensuojamų vaistų elektroniniai receptai (jei priklauso pagal ligą) ar paprasti receptai.Tada pakviečiamas pacientas ir lydintis asmuo (jei pageidauja) ir smulkiai paaiškinama nustatyta diagnozė, gydymo ir tolimesnių tyrimų planas (jei reikia).Taigi lydinčiam asmeniui sudaroma galimybė pateikti visą informaciją apie pacientą.Gaila, kad parašėte anonimiškai, nes būtų galima susisiekti ir išspręsti problemą pvz. kito vizito metu...

2018-11-06, 21:10 | 2

Noriu pasidalinti su Jumis savo istorija. Netekus brangaus žmogaus man labai pablogėjo sveikata. Pradėjo kamuoti aukštas kraujo spaidimas. Per savaitę greitoji medicinos pagalbą tekdavo kviesti kartais ir kelis kartus. Kamuojant aukštam spaudimui, pradėjo trikti ir širdies ritmas. Liga kartojosi, nors buvo rašomi stiprūs vaistai. Ritmo sutrikimas ištiko tris kartus, trečią kartą pasikartojo praėjus vos savaitei nuo praeito sutrikimo, tai sukėlė nemažai streso ir nerimo dėl mano sveikatos.
Sužinojusi apie V.Griniaus konsultacinį kardiologijos kabinetą ,,Pulsas'', užsiregistravau konsultacijai. Labai greitai buvau priimta. Gerbiamas kardiologas mokslų daktaras V.Grinius išanalizavo mano ligos istoriją, atliko kardiogramą, echoskopiją, supažindino su širdies būkle ir paskyrė gydymą. Gydytojas sureguliavo vaistų dozes ir paskyrė aiškų režimą, davė pildyti kraujospūdžio lentelę, pamokė stebėti, analizuoti spaudimą, davė patarimų kaip elgtis staiga pasijutus blogai, kaip kovoti su jautrumu bei įtampa, patarė mažinti svorį. Pradėjau reguliariai lankytis pas gydytoją, po kiekvieno apsilankymo jausdavausi nuraminta, motyvuota, jog mano būklė yra reguliuojama, esu stebima ir situacija tik gerėja. Žingsnis po žingsnio pradėjau geriau jaustis. Pradėjau sveikai maitintis, numečiau 30 kg. Atsirado noras gyventi, džiaugtis kiekviena diena. Pas gydytoją sėkmingai lankausi kas 3 mėnesius.
Dėkoju gerb. mokslų daktarui kardiologui V.Griniui už jo rūpestį ir kruopštų gydymą. Linkiu gydytojui sveikatos ir sėkmės. Visiems rekomenduoju ištikus problemoms su širdimi kreiptis į privačius kabinetus, nes tokio dėmesio negausite jokioje ligoninėje.
Su pagarba Jūsų pacientė A.Jankauskienė

Grinius Virgilijus atsakė

Dėkoju už malonų atsiliepimą. Iš jūsų pavyzdžio matyti, kad kada pacientas glaudžiai bendradarbiauja su gydytoju, norimi tikslai pasiekiami greičiau..

2018-09-01, 19:44 | 1

Puikus gydytojas, labai dėmesingas, profesionalus. Priėmė ir padejo mano mamai- už ką aš labai jam dekinga! Daugiau tokiu profesionalu mūsų gydymo įstaigose. Visiems kas turi problemu su širdelė siūlyčiau kreiptis pas p. Prof. V. Grinių Duok Dieve Jam sveikatos ir linkiu Jam sėkmės Jo praktikoje. AČIŪ!

2018-08-28, 16:24 | 1

Labai dėkinga gydytojui už suteiktą pagalbą. Gydytojas visada rūpestingai išklauso, atlieka tyrimus, domisi bendra sveikatos būkle, skiria gydymą išsamiai paaiškindamas, nuoširdžiai pataria. Ačiū jums.
R.M.

2018-06-19, 20:01 | 1

labai geras daktaras,puikiai atlieka savo darbą

2018-04-27, 13:32 | 1

Prieš apsilankant pas gyd. V. Grinių turėjau 2 infarktus. Su baime laukiau kas bus toliau. Kardiograma ir spaudimo matavimas nesuteikia ramybės. Atsibodo eilės registruojantis pas kardiologus ir eilės prie kabinetų. Prieš du metus pradėjau lankytis pas gyd. v. Grinių ir buvau maloniai nustebintas: jokių problemų registruojantis ir priėmimas tiksliai nurodytu laiku. Kiekvieno apsilankymo metu išsamiai ištiriama širdies būklė, jei reikia, pakoreguojamas vaistų vartojimas. Aptariame mitybos, darbo ir judėjimo klausimus. Galiu pasitarti ir kitais sveikatos klausimais. Pakoreguotas gydymas gerokai pagerino mano sveikatą. Svarbiausia-išsamūs tyrimai nuramina dėl ateities. Ačiū.

2018-02-14, 21:02 | 1

Aš noriu padėkoti šiam gydytojui- kardiologui už mano tėčio gydymą, suteiktas konsultacijas. Rekomenduoju visiems turintiems kardiologinių sveikatos problemų kreiptis pas gyd. V. Grinių.
Dukra Daiva.

2018-01-16, 22:04 | 1

Gydytojas paliko gerą įspūdį nuo pirmų apsilankymų. Pasirodė išmanantis savo darbą, kruopštus, išsamiai išsiaiškino ligos priežastis ir skyrė tinkamą gydymą, kurio dėka jaučiuosi kur kas geriau ir galiu gyventi daug normalesnį gyvenimą. Kiekvieno apsilankymo metu jaučiu gydytojo didelį dėmesį mano savijauta, visada galiu jo paklausti ar gyvai, ar konsultuojantis telefonu ir pasitikėti juo. Rekomenduoju šį daktarą ir draugams, ir pažįstamiems.

2018-01-05, 22:02 | 4

Tai vienas iš tų retų kardiologų, kurie nekelia streso, neaikčioja, kaip viskas blogai. Atlieka tiek tyrimų, kiek reikia. Jei mato, kad reikia rimtesnės konsultacijos, nusiunčia pas reikiamus specialistus. Lankausi tiek aš, tiek mano artimas žmogus gydytojo konsultaciniame kabinete.

Grinius Virgilijus atsakė

Dėkoju už atsiliepimą. Stengiuosi dirbti profesionaliai, kiek galiu kiekvienam padėti.

2017-10-30, 22:15 | 1

Esu dėkinga gydytojui kardiologui, medicinos mokslų daktarui Virgilijui Griniui už profesionalų ir efektyvų mamos bei tėčio gydymą. Tai puikus ir profesionalus savo srities specialistas. Nuoširdus Jums ačiū gydytojau! Dukra Daiva

Grinius Virgilijus atsakė

Dėkoju už padėką.Jūsų tėveliai išties labai rimti ligoniai, džiaugiuosi galėdamas jiems padėti.

2017-08-24, 13:33 | 1

Nuoširdžiai dėkoju kardiologui medicinos mokslų daktarui, nusipelniusiam Lietuvos gydytojui Virgilijui Griniui už sugrąžintą sveikatą, norą gyventi, dirbti ir... dainuoti.Ksavera Brusokienė iš Marijampolės

Grinius Virgilijus atsakė

Dėkingas. Jūs esate vieni iš tų ligonių, kai jauti nuoširdų dėkingumą už įdėtas pastangas jums pagelbėti. O jūsų medus labai skanus.Sveikatos jums stiprios!

2017-07-17, 16:57 | 1

Esu labai dėkinga gydytojui už profesionalų ir efektyvų mamos gydymą.

2017-04-01, 22:03 | IP: 213.164.98.111

Labai malonus, profesonalus gydytojas. Puikus savo srities specialistas. Labai esame dėkingi už gerą gydymą!
Viktoras ir Dana

2017-02-13, 11:31 | IP: 188.69.193.203

Esu labai patenkitas gytytojo darbo ir bendravimu tiek iš porfesinės, tiek ir žmogiškosios pusės.

2017-02-09, 20:15 | IP: 78.61.192.19

Puikus gydytojas, idėmiai išklauso kokios bėdos kankina. Skyrė veiksminga gydymą

2017-02-05, 22:57 | IP: 78.63.218.32

Nuoširdžiai dėkoju nusipelniusiam Lietuvos gydytojui Virgilijui Griniui už maksimalų profesionalumą.

2016-12-20, 22:00 | IP: 78.62.184.131

Pora metu jauciausi blogai, budavo sunku kvepuoti, kamavo dusulys, bet po keliu tyrimu niekas nenustate piezasties. Tada nusprendziau nueiti konsultacijos pas kardiologa V. Griniu.
Labai geras daktaras, padare visus galimus ir reikalingus tyrimus ir gydymas buvo pradetas labai greitai, buvo atlikta suntavimo operacija.
Didelis Aciu Daktarui V. Griniui uz tikslia diagnoze Ir paskirta puikia prieziura, kuri tesiasi ir po operacijos. Gintautas Stoskus

2016-12-12, 20:29 | 15

Ejau į konsultaciją privačiai. Labai geras gydytojas. Atliko visus tyrimus. Viską išaiškino.

2016-12-09, 23:47 | IP: 89.116.16.249

Tai puikus savo srities specialistas. Nuostabus gydytojas gerai išmanantis savo darbą. Jei ne šis gydytojas, tai mamytės jau nebūtų buvę... Po kelių nesėkmingų vizitų pas kitus gydytojus buvom praradę viltį... bet suradome gydytoją Grinių, kuris iš karto nustatė ligos diagnozę kuri pasitvirtino. Tik jo dėka buvo paskirtas tikslingas gydymas po kurio būklė iš karto stabilizavosi ir buvo išgydyta. Šis Gydytojas ne tik atidžiai, kruopščiai apžiūri, pataria, konsultuoja, nukreipia, gydo, bet ir paskambinęs teiraujasi, domisi apie paciento sveikatos būklę. Matosi, kad pacientais jis rūpinasi tikrai nuoširdžiai ir atsakingai. Tai Gydytojas iš Didžiosios raidės.
Ačiū jums.

2016-11-27, 13:19 | IP: 85.211.38.78

2004 metais patyriau insultą , o po keliu metu ir infarktą . Buvo atlikta širdies shuntavimo operacija ir pakeistos keturios kraujagysles . Sveikatos būkle buvo labai sunki . Man buvo rekomenduotas gydytojas Virgilijus Grinius . Jis tuoj pat pritaikė tinkama profesionalu gydymą ir sveikatos būkle stabilizavosi . Labai didele padeka nuo manęs ir mano šeimos . Kiekvienam , kas turite problemu dėl širdies ligų , siūlyčiau kreiptis į gydytojo privatu kabinetą .
Su pagarba Algirdas Lukoševičius

2016-11-26, 17:57 | 1

Esu patenkintas gydytojo Virgilijaus Griniaus gydymu. Vietoje atliko tyrimus, nustatė diagnozę, paskyrė gydymą. Pastoviai lankausi ir rekomenduoju kitiems. Dėkoju, Kazys.

2016-11-21, 14:32 | IP: 78.58.143.109

gydausi pas daktara jau apie 15 metu, siuo metu , PO INFARKTO, IDETI 3 stentai, dabar problemos daug lengvesnes, neziurint garbaus amziaus, gyvenu ir dekoju uz gyd. VIRGILIJAUS GRINIO PROFESIONALUMA IR kompetencija. rekomenduoju ,turintiems sirdies problemu, kreiptis i mineta gydytoja. PAGARBIAI KRISTINA BALKELIENE

2016-10-17, 15:09 | IP: 78.61.86.203

Labai geras gydytojas ,labai džiaugiuos ,kad patekau būtent pas jį.Su pagarba Jonas iš Klaipėdos,

2016-09-22, 17:18 | IP: 158.169.40.9

Prieš 9 metus mano vyras patyrė miokardo infarktą, lydimą klinikinės mirties. Nuo to laiko gydomės pas daktarą Virgilijų Grinių. Esu labai dėkinga už mano vyrui suteiktą galimybę gyventi. Tai gydytojas profesionalas, puikiai išmanantis savo darbą, dirbantis iš pašaukimo. Nuoširdus ačiū. Pagarbiai, Elena.

2016-09-19, 19:13 | IP: 78.62.60.245

2016-09-19
Daktaras yra puikus specialistas, savo srities profesionalas. Užsikimšus mano kraujagyslei {beveik 100 proc.} ir įvykus infarktui daktaras labai profesionaliai suteikė pagalbą t.y. praplėtė kraujagyslę ir įstatė stentą tuo atstatydamas kraujotaką.
Be to jis įdėmiai ištyrė prieš ir po operacijos, paaiškino apie esamą širdies būklę ir davė patarimus gydymui. Labai ačiū. Janina, Kaunas.

2016-09-07, 18:08 | IP: 46.7.20.28

Gydytojas išsamiai pakomentavo tyrimų rezultatus, viską išaiškino , skyrė gydymą. Esu rami ir dėkinga Daktarui , nes ,ne tik atsakymus gavau apie savo širdies būklę , bet ir patarimus. Ačiū Jums Daktare. Pagarbiai Audronė. Dublinas.

2016-08-31, 13:32 | IP: 94.232.124.3

Lankausi pas gydytoją jau 6-i metai. Labai kompetentingas, dėmesingas. Visada pasidomi ne tik savo srities, bet ir visa organizmo bukle.

2016-08-29, 14:29 | IP: *.*.*.*
2016-08-29, 12:53 | IP: 78.63.170.112

labai konkreciai padejo . esu dekinga . Elena Rokiskis

2016-07-22, 19:44 | IP: 84.46.180.225

Paprastas bendrauti, profesionalus, tiksliai nustatė diagnozę, išsamiai paaiškino kaip tiksliai gerti vaistus, kas vėliau turėjo įtakos mano sveikatos būklės pagerėjimui. Iš gydytojo kabineto išeini su pakilia nuotaika, nes jis visada stengiasi nuteikti, kad viskas nėra taip blogai. Labai pasitikiu šiuo gydytoju ir kitiems rekomenduoju.

2016-07-22, 02:04 | IP: 86.100.65.172

Ačiū Dievui už šį gydytoją. Per trumpą laiką sureguliavo kraujo spaudimą ir širdies ritmą. Man tai yra stebuklas. Puikus specialistas!

2016-07-16, 16:52 | IP: 188.69.194.212

Puikus gydytojas. Šio gydytojo dėka mano tėvukas gyvena normalų, pilnavertį gyvenimą. Labai
ačiū Jums gydytojau.

2016-06-23, 16:23 | IP: 185.127.0.158

Esu dėkingas Gydytojui už profesionalu gydimą

2016-05-29, 16:45 | IP: 78.58.103.61

Nuoširdžiai dėkoju už suteiktą pagalbą ir rūpestingumą profesionaliam gydytojui Virgilijui Griniui. Didelės sėkmės tolesniuose darbuose.

2016-05-26, 01:10 | IP: 84.15.183.95

Geriausių ir gražiausių pasaulio dalykų negalima nei pamatyti,nei paliesti,tik pajusti širdimi.Didelis ačiū!

2016-05-25, 21:22 | IP: 78.62.80.68

Gydytojas V. Grinius gydo mano tėtį jau daug metų, buvo labai gerai atitaikyti kraujo spaudimo reguliavimui medikamentai. Didelis ačiū gydytojui. Jis visuomet yra rūpestingas, dėmesingas. Visada galima sulaukti patarimo. Linkiu gyd.V. Griniui sėkmės darbuose.

2016-05-20, 20:17 | IP: 88.222.132.239

Šešerius metus mano tėtis (87 m.) yra gydytojo V.Griniaus pacientas. Paskirto gydymo dėka tėtis vėl vaikšto bent po porą kilometrų per dieną. Ačiū gydytojui už skiriamą ligoniui dėmesį, patarimus ir profesionalumą.

2016-05-19, 05:43 | IP: 188.69.212.110

Kamuodavo nuolatinis širdies ritmo sutrikimas, tačiau šis gydytojas parinko man tinkamus vaistus ir metai laiko nebetrinka ritmas.

2016-05-17, 20:25 | IP: 193.219.160.246

Aš dėkingas daktarui V. Griniui už sugrąžintą sveikatą. Prieš 19 metų patyriau sunkų infarktą, lydimą klinikinės mirties. Dėka Griniaus profesonalumo buvo praplėsta kraujagyslė ir išsaugotas širdies raumuo. Nuo to laiko pastoviai lankausi pas daktarą Grinių. Žavi jo profesionalumas, rūpestingumas ir šiltas bendravimas. Esu dėkingas likimui, kad kritiniu mano gyvybei momentu operacinėje dirbo daktaras V. Grinius.

2016-05-10, 20:07 | IP: 88.222.66.237

Dėkoju Jums už tiksliai nustatytą diagnozę ir sėkmingai atliktą operaciją. Linkiu Jums kuo geriausios kloties,sėkmės ir sveikatos.

2016-04-25, 17:17 | IP: 78.62.85.136

Pas gyd.V.Griniu lankausi 22 metai,tai nuostabus gydytojas,mokantis isklausyti,patarti,nuraminti.Sekmes Jums,su pagarba,Vidita Raskauskiene.

2016-04-18, 14:58 | IP: 78.58.132.138

Pas šį gydytoją reguliariai lankausi nuo 2010 m., kadangi turiu rimtų širdies problemų. Esu patenkinta gydytojo kompetencija ir profesionalumu, galimybe vietoje atlikti visus reikiamus tyrimus. Gydytojo rūpestingumas ir reiklumas įpareigoja laikytis duotų nurodymų. Pilnai tenkina konsultacijų kaina, kadangi ji nėra didesnė už valstybinėse gydymo įstaigose duodamus kyšius. Oficialus užmokestis nežemina nei gydytojo, nei mano orumo. Esu rekomendavusi šį gydytoją pažįstamiems, kurie liko labai patenkinti gydytojo darbu.