Pacientai, kurie rekomenduoja Virgilijus Grinius, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13242, Galiojanti

Grinius Virgilijus dirba šioje gydymo įstaigoje

2019-06-09, 13:14 | 1

Pas gydytoja V.Griniu lankosi mano mama B.Maženienė, norim padėkoti gydytojui už pagerinta mamos sveikata, mama jaučiasi daug geriau po keliu apsilankymu. Lankantis pas ji jautiesi kaip atėjas pas drauga, nuostabus bendravimas. Manom kad toks gydytojas nusipelno tik geriausiu rekomendaciju.
Su pagarba dukra

2019-05-06, 15:19 | 2

Be galo patenkinti gydytojo darbu, dėmesingas, skirianti pakankamai laiko pacientui. Lankomės 1 metus, po širdies vožtuvo operacijos.
Antanas, Alytus

2019-04-30, 20:17 | 2

Geros Jums darbo dienos!!! :)

2019-04-16, 13:51 | 1

Tikras profesonalas savo specilybės. Tinkamai parinko vaistus širdies ritmui sureguliuoti. Rezultatas gan greitai buvo pasiektas. Mano nuomone tokie specialistai ir turi būti konkretūs, aiškus. Lankysiuosi kaip nurodė pasitikrinti širdies darbą. AČIU
Romualdas Ulba

2019-04-11, 14:51 | 2

Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui V. Griniui už gydymą. Jis atliko visus tyrimus, teisingai nustatė diagnozę, skyrė vaistus, nuo kurių atsistatė širdies ritmas, išnyko permušimai. Labai džiaugiuosi, kad gydžiausi keletą mėnesių tik pagal šio gydytojo skirtą gydymą. Ačiū ir sėkmės Jums.

Su pagarba,
Angelė Kazlauskienė

2019-04-09, 16:59 | 4

Ačiū gydytojui už rūpestingą gydymą, rekomenduoju. Stefanija Macijauskienė

2019-04-07, 17:06 | 5

Labai galila, bet nieko gero nagaliu pasakyti apie šį mediká, vaistai netiko, konkrečios diagnozės neišgirdau, galiausiai už tokià sumà konsultavo elektroniniais laiškais. Pinigus jaučiuos išmetus vėjais. Su širdies ritmo sutrikimais šis gydytojas matyt nelabai draugauja, arba visù kardiologù keistas požiūris kai tau 40 m.

Grinius Virgilijus atsakė

Laba diena,
nors nepasirašėte, bet pagal tam tikrus požymius galvoju, kad jūs esate pacientė Ligita K.

Gaila, kad vertinate taip, kad "vaistai netiko, konkrečios diagnozės neišgirdau, galiausiai už tokià sumà konsultavo elektroniniais laiškais".
Pirmiausia - vaistai jums buvo skirti nestiprūs ir nedidelėmis dozėmis, nes permušimu (ekstrasistolių)nebuvo labai daug; antra - jums nustatyta diagnozė "prieširdinės ekstrasistolės", kas aprašyta jums ir jūsų šeimos gydytojai duotame išraše; trečia-kadangi jūs pati man rašėte el. laiškus, aš jums į juos atsakiau, skyriau tam tikrą laiką, bet už tai jūs papildomai nemokėjote.
Be to jums siūliau registruotis, atlikti pakartotinį monitoravimą, bet jūs neatvykote. Ne visada sveikatos sutrikimą pavyksta įveikti iš karto, tam būtinas paciento ir gydytojo bendradarbiavimas. Jei pakartotume Holter mintoravimą, tada gal būt galėtume pakoreguoti gydymą bei pasiekti reikiamo rezultato.
Registruokitės, atvykite ir gal būt galėsime išspręsti jūsų problemą.

2019-04-05, 10:14 | 1

Norime su visa šeimyna nuoširdžiai Jums padėkoti už man sugrąžintą sveikatą, Jūsų profesionalumą ir rūpestingumą. Ačiū, kad manyje dabar plaka sveika širdis, kad galiu ir toliau džiaugtis gyvenimu. Linkiu Jums visakeriopos sėkmės sunkiame ir atsakingame gydytojo kardialogo darbe.
Su pagarba, Valentina Šmitienė su dukra ir anūkėmis.

Grinius Virgilijus atsakė

Džiaugiuosi, galėjęs jums padėti, nes jūsų liga buvo pasiekusi kritinę ribą, kai bet koks delsimas galėjo būti lemtingas...

2019-04-02, 15:06 | 3

Širdies ritmo sutrikimą pajutau prieš 6 metus. Teko gydytis pas įvairius kardiologus Alytuje ir Vilniuje, nesijaučiau geriau. Maždaug po metų patekau pas gydytoją V. Grinių, jo privačiame kabinete. Jis atliko reikalingus tyrimus, paskyrė vaistus. Pradžioje lankiausi kas 3 mėn, kas pusmetis. Gaudavau naudingų patarimų ir paskirdavo tinkamus vaistus. Dabar jaučiuosi gerai, jau 5 metai vartoju gyd. V. Griniaus rekomenduotus vaistus. Man 63 metai, nors esu pensininkė ir kasdien vartoju vaistus, galiu gyventi normaliai.

2019-03-23, 19:39 | 1

Puikus savo srities specialistas, suteikiantis visą reikiamą pagalbą. Konsultuoja, atlieka visus tyrimus, gilinasi į problemas ir nuoširdžiai rūpinasi savo pacientais. Esu jam dėkinga už visą man skirtą laiką, už veiksmingą gydymą ir nuoširdų rūpestį bei patarimus.
Sabina, Kaunas