Pacientai, kurie rekomenduoja Virgilijus Grinius, %

Gydytojas kardiologas

IÅ¡duota: 2009-04-03, Nr. MPL-13242, Galiojanti

Grinius Virgilijus dirba šioje gydymo įstaigoje

2019-04-16, 13:51 | 1

Tikras profesonalas savo specilybės. Tinkamai parinko vaistus širdies ritmui sureguliuoti. Rezultatas gan greitai buvo pasiektas. Mano nuomone tokie specialistai ir turi būti konkretūs, aiškus. Lankysiuosi kaip nurodė pasitikrinti širdies darbą. AČIU
Romualdas Ulba

2019-04-11, 14:51 | 2

Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui V. Griniui už gydymą. Jis atliko visus tyrimus, teisingai nustatė diagnozę, skyrė vaistus, nuo kurių atsistatė širdies ritmas, išnyko permušimai. Labai džiaugiuosi, kad gydžiausi keletą mėnesių tik pagal šio gydytojo skirtą gydymą. Ačiū ir sėkmės Jums.

Su pagarba,
Angelė Kazlauskienė

2019-04-09, 16:59 | 4

Ačiū gydytojui už rūpestingą gydymą, rekomenduoju. Stefanija Macijauskienė

2019-04-07, 17:06 | 5

Labai galila, bet nieko gero nagaliu pasakyti apie šį mediká, vaistai netiko, konkrečios diagnozės neišgirdau, galiausiai už tokià sumà konsultavo elektroniniais laiškais. Pinigus jaučiuos išmetus vėjais. Su širdies ritmo sutrikimais šis gydytojas matyt nelabai draugauja, arba visù kardiologù keistas požiūris kai tau 40 m.

Laba diena,
nors nepasirašėte, bet pagal tam tikrus požymius galvoju, kad jūs esate pacientė Ligita K.

Gaila, kad vertinate taip, kad "vaistai netiko, konkrečios diagnozės neišgirdau, galiausiai už tokià sumà konsultavo elektroniniais laiškais".
Pirmiausia - vaistai jums buvo skirti nestiprūs ir nedidelėmis dozėmis, nes permušimu (ekstrasistolių)nebuvo labai daug; antra - jums nustatyta diagnozė "prieširdinės ekstrasistolės", kas aprašyta jums ir jūsų šeimos gydytojai duotame išraše; trečia-kadangi jūs pati man rašėte el. laiškus, aš jums į juos atsakiau, skyriau tam tikrą laiką, bet už tai jūs papildomai nemokėjote.
Be to jums siūliau registruotis, atlikti pakartotinį monitoravimą, bet jūs neatvykote. Ne visada sveikatos sutrikimą pavyksta įveikti iš karto, tam būtinas paciento ir gydytojo bendradarbiavimas. Jei pakartotume Holter mintoravimą, tada gal būt galėtume pakoreguoti gydymą bei pasiekti reikiamo rezultato.
Registruokitės, atvykite ir gal būt galėsime išspręsti jūsų problemą.

2019-04-05, 10:14 | 1

Norime su visa šeimyna nuoširdžiai Jums padėkoti už man sugrąžintą sveikatą, Jūsų profesionalumą ir rūpestingumą. Ačiū, kad manyje dabar plaka sveika širdis, kad galiu ir toliau džiaugtis gyvenimu. Linkiu Jums visakeriopos sėkmės sunkiame ir atsakingame gydytojo kardialogo darbe.
Su pagarba, Valentina Šmitienė su dukra ir anūkėmis.

Grinius Virgilijus atsakė

Džiaugiuosi, galėjęs jums padėti, nes jūsų liga buvo pasiekusi kritinę ribą, kai bet koks delsimas galėjo būti lemtingas...

2019-04-02, 15:06 | 1

Širdies ritmo sutrikimą pajutau prieš 6 metus. Teko gydytis pas įvairius kardiologus Alytuje ir Vilniuje, nesijaučiau geriau. Maždaug po metų patekau pas gydytoją V. Grinių, jo privačiame kabinete. Jis atliko reikalingus tyrimus, paskyrė vaistus. Pradžioje lankiausi kas 3 mėn, kas pusmetis. Gaudavau naudingų patarimų ir paskirdavo tinkamus vaistus. Dabar jaučiuosi gerai, jau 5 metai vartoju gyd. V. Griniaus rekomenduotus vaistus. Man 63 metai, nors esu pensininkė ir kasdien vartoju vaistus, galiu gyventi normaliai.

2019-03-23, 19:39 | 1

Puikus savo srities specialistas, suteikiantis visą reikiamą pagalbą. Konsultuoja, atlieka visus tyrimus, gilinasi į problemas ir nuoširdžiai rūpinasi savo pacientais. Esu jam dėkinga už visą man skirtą laiką, už veiksmingą gydymą ir nuoširdų rūpestį bei patarimus.
Sabina, Kaunas

2019-03-11, 12:52 | 1

Puikus savo srities specialistas. Puikiai pritaikė vaistus ir gydymą. Atstatė širdies ritmą, sureguliavo spaudimą. Nuoširdus Ačiū.
Janina iš Šakių

2019-01-15, 20:45 | 2

Gydytojo V. Griniaus paskirtas gydymas veiksmingas. Pavyko sureguliuoti širdies darbą, kiek leido sveikatos būklė.
Egidijus, Marijampolė

2019-01-02, 20:15 | 1

Rūpestingas, protingas, puikus savo srities specialistas, dėmesingas pacientui, paprastai ir mielai bendraujantis daktaras. Jaučiuosi saugi patikėdama savo sveikatos problemas, džiaugiuosi gydymosi rezultatais, aiškiais atsakymais ir patarimais mano sveikatos klausimais. Dėkoju Jums už rūpestį ir gydymą.
Pagarbiai
G.Platūkienė

2018-12-27, 14:32 | 1

Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui Virgilijui Griniui už išsamiai atliktus tyrimus, teisingai nustatytą diagnozę ir paskirtą gydymą (RDA) Kauno klinikose bei tinkamai parinktus vaistus. Gydytojo Virgilijaus Griniaus dėka, toliau sėkmingai dirbu gan sunkiame darbe, kieme kasu sniegą kur vasarą buvo sunku net sėdėti... Kuo didžiausios Jums sėkmės!
Pagarbiai,
Romualdas Raguckas
Virbalis

Grinius Virgilijus atsakė

Dėkoju jums už atsiliepimą. Visų mūsų - jūsų, elektrofiziologų, mano dėka sugebėjome įveikti ligą, tikimės, kad ritmo sutrikimai nesikartos. Bet sniegą kaskite labai atsargiai...

2018-12-26, 01:21 | 1

2018 10 31 pirmą kartą apsilankiau pas gyd. V. Grinių. Vaistų, kurie man buvo skirti kito kardiologo, sergantiems astma pasirodo naudoti negalima! Gydytojas atliko reikiamus tyrimus, paskyrė naujus vaistus. Visi buvę šalutiniai poveikiai dingo, jaučiuosi labai gerai.
Ačiū gyd. V. Griniui, tik dėka jo atidumo ir profesionalumo, vėl galiu džiaugtis gyvenimu.

2018-11-25, 22:59 | 6

Kabinetas ir aplinka atrodo prastai. Konsultavimas, mano supratimu, brangus (130 su echo), gydytojui trūksta nuoširdumo, keistai bendrauja, išvaro iš kabineto artimą žmogų, nesuteikia galimybes kontaktui, jei prireiktų pasitarti. Ir t. T. Nerekomenduoju.

Grinius Virgilijus atsakė

Labai gaila, kad jums kai kas nepatiko, bet manau susidarėte klaidingą įspūdų, nes visada iš pradžių pakviečiu ir pacientą lydintį asmenį, jei pageidauja, paprašau paciento, po to lydinčio asmens papasakoti ligos istoriją ir tik tada, apžiūros metu, maloniai paprašau lydintį asmenį palaukti laukiamajame (kur gali pažiūrėti kurią nors iš 100-to TV programų ar paskaityti medicininę literatūrą). Žinokite, kad pacientas būdamas vienas akis į akį su gydytoju, neretai išsipasakoja faktus, kurie svarbūs ligos diagnostikai, nors apie tai namiškiai net nežino ir jis nepageidauja, kad žinotų (tai vadinama gydytojo-ligonio paslaptimi)...Be to bendravimas būna mažiau suvaržytas, negu stebint giminaičiui. Po konsultacijos ir tyrimų (echokardioskopijos, elektrokardiogramos) ligoniui paaiškinama jo sveikatos būklė, jis palaukia su palydinčiuoju asmeniu (ar asmenimis).Po to duomenys įvedami į kompiuterinę duomenų bazę, parašomi atsakymai pacientui ir šeimos gydytojui, jei reikia, paskiriamas gydymas, išrašomi kompensuojamų vaistų elektroniniai receptai (jei priklauso pagal ligą) ar paprasti receptai.Tada pakviečiamas pacientas ir lydintis asmuo (jei pageidauja) ir smulkiai paaiškinama nustatyta diagnozė, gydymo ir tolimesnių tyrimų planas (jei reikia).Taigi lydinčiam asmeniui sudaroma galimybė pateikti visą informaciją apie pacientą.Gaila, kad parašėte anonimiškai, nes būtų galima susisiekti ir išspręsti problemą pvz. kito vizito metu...

2018-11-06, 21:10 | 2

Noriu pasidalinti su Jumis savo istorija. Netekus brangaus žmogaus man labai pablogėjo sveikata. Pradėjo kamuoti aukštas kraujo spaidimas. Per savaitę greitoji medicinos pagalbą tekdavo kviesti kartais ir kelis kartus. Kamuojant aukštam spaudimui, pradėjo trikti ir širdies ritmas. Liga kartojosi, nors buvo rašomi stiprūs vaistai. Ritmo sutrikimas ištiko tris kartus, trečią kartą pasikartojo praėjus vos savaitei nuo praeito sutrikimo, tai sukėlė nemažai streso ir nerimo dėl mano sveikatos.
Sužinojusi apie V.Griniaus konsultacinį kardiologijos kabinetą ,,Pulsas'', užsiregistravau konsultacijai. Labai greitai buvau priimta. Gerbiamas kardiologas mokslų daktaras V.Grinius išanalizavo mano ligos istoriją, atliko kardiogramą, echoskopiją, supažindino su širdies būkle ir paskyrė gydymą. Gydytojas sureguliavo vaistų dozes ir paskyrė aiškų režimą, davė pildyti kraujospūdžio lentelę, pamokė stebėti, analizuoti spaudimą, davė patarimų kaip elgtis staiga pasijutus blogai, kaip kovoti su jautrumu bei įtampa, patarė mažinti svorį. Pradėjau reguliariai lankytis pas gydytoją, po kiekvieno apsilankymo jausdavausi nuraminta, motyvuota, jog mano būklė yra reguliuojama, esu stebima ir situacija tik gerėja. Žingsnis po žingsnio pradėjau geriau jaustis. Pradėjau sveikai maitintis, numečiau 30 kg. Atsirado noras gyventi, džiaugtis kiekviena diena. Pas gydytoją sėkmingai lankausi kas 3 mėnesius.
Dėkoju gerb. mokslų daktarui kardiologui V.Griniui už jo rūpestį ir kruopštų gydymą. Linkiu gydytojui sveikatos ir sėkmės. Visiems rekomenduoju ištikus problemoms su širdimi kreiptis į privačius kabinetus, nes tokio dėmesio negausite jokioje ligoninėje.
Su pagarba Jūsų pacientė A.Jankauskienė

Grinius Virgilijus atsakė

Dėkoju už malonų atsiliepimą. Iš jūsų pavyzdžio matyti, kad kada pacientas glaudžiai bendradarbiauja su gydytoju, norimi tikslai pasiekiami greičiau..

2018-09-01, 19:44 | 1

Puikus gydytojas, labai dėmesingas, profesionalus. Priėmė ir padejo mano mamai- už ką aš labai jam dekinga! Daugiau tokiu profesionalu mūsų gydymo įstaigose. Visiems kas turi problemu su širdelė siūlyčiau kreiptis pas p. Prof. V. Grinių Duok Dieve Jam sveikatos ir linkiu Jam sėkmės Jo praktikoje. AČIŪ!