Pacientai, kurie rekomenduoja Virgilijus Grinius, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13242, Galiojanti

Grinius Virgilijus dirba šioje gydymo įstaigoje

2019-06-09, 13:14 | 1

Pas gydytoja V.Griniu lankosi mano mama B.Maženienė, norim padėkoti gydytojui už pagerinta mamos sveikata, mama jaučiasi daug geriau po keliu apsilankymu. Lankantis pas ji jautiesi kaip atėjas pas drauga, nuostabus bendravimas. Manom kad toks gydytojas nusipelno tik geriausiu rekomendaciju.
Su pagarba dukra

2019-05-06, 15:19 | 2

Be galo patenkinti gydytojo darbu, dėmesingas, skirianti pakankamai laiko pacientui. Lankomės 1 metus, po širdies vožtuvo operacijos.
Antanas, Alytus

2019-04-30, 20:17 | 2

Geros Jums darbo dienos!!! :)

2019-04-16, 13:51 | 1

Tikras profesonalas savo specilybės. Tinkamai parinko vaistus širdies ritmui sureguliuoti. Rezultatas gan greitai buvo pasiektas. Mano nuomone tokie specialistai ir turi būti konkretūs, aiškus. Lankysiuosi kaip nurodė pasitikrinti širdies darbą. AČIU
Romualdas Ulba

2019-04-11, 14:51 | 2

Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui V. Griniui už gydymą. Jis atliko visus tyrimus, teisingai nustatė diagnozę, skyrė vaistus, nuo kurių atsistatė širdies ritmas, išnyko permušimai. Labai džiaugiuosi, kad gydžiausi keletą mėnesių tik pagal šio gydytojo skirtą gydymą. Ačiū ir sėkmės Jums.

Su pagarba,
Angelė Kazlauskienė

2019-04-09, 16:59 | 4

Ačiū gydytojui už rūpestingą gydymą, rekomenduoju. Stefanija Macijauskienė

2019-04-05, 10:14 | 1

Norime su visa šeimyna nuoširdžiai Jums padėkoti už man sugrąžintą sveikatą, Jūsų profesionalumą ir rūpestingumą. Ačiū, kad manyje dabar plaka sveika širdis, kad galiu ir toliau džiaugtis gyvenimu. Linkiu Jums visakeriopos sėkmės sunkiame ir atsakingame gydytojo kardialogo darbe.
Su pagarba, Valentina Šmitienė su dukra ir anūkėmis.

Grinius Virgilijus atsakė

Džiaugiuosi, galėjęs jums padėti, nes jūsų liga buvo pasiekusi kritinę ribą, kai bet koks delsimas galėjo būti lemtingas...

2019-04-02, 15:06 | 3

Širdies ritmo sutrikimą pajutau prieš 6 metus. Teko gydytis pas įvairius kardiologus Alytuje ir Vilniuje, nesijaučiau geriau. Maždaug po metų patekau pas gydytoją V. Grinių, jo privačiame kabinete. Jis atliko reikalingus tyrimus, paskyrė vaistus. Pradžioje lankiausi kas 3 mėn, kas pusmetis. Gaudavau naudingų patarimų ir paskirdavo tinkamus vaistus. Dabar jaučiuosi gerai, jau 5 metai vartoju gyd. V. Griniaus rekomenduotus vaistus. Man 63 metai, nors esu pensininkė ir kasdien vartoju vaistus, galiu gyventi normaliai.

2019-03-23, 19:39 | 1

Puikus savo srities specialistas, suteikiantis visą reikiamą pagalbą. Konsultuoja, atlieka visus tyrimus, gilinasi į problemas ir nuoširdžiai rūpinasi savo pacientais. Esu jam dėkinga už visą man skirtą laiką, už veiksmingą gydymą ir nuoširdų rūpestį bei patarimus.
Sabina, Kaunas

2019-03-11, 12:52 | 1

Puikus savo srities specialistas. Puikiai pritaikė vaistus ir gydymą. Atstatė širdies ritmą, sureguliavo spaudimą. Nuoširdus Ačiū.
Janina iš Šakių