Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13242, Galiojanti

Knygos pasiūlymas
Grinius Virgilijus dirba šioje gydymo įstaigoje

2018-06-19, 20:01 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

labai geras daktaras,puikiai atlieka savo darbą

2018-04-27, 13:32 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Prieš apsilankant pas gyd. V. Grinių turėjau 2 infarktus. Su baime laukiau kas bus toliau. Kardiograma ir spaudimo matavimas nesuteikia ramybės. Atsibodo eilės registruojantis pas kardiologus ir eilės prie kabinetų. Prieš du metus pradėjau lankytis pas gyd. v. Grinių ir buvau maloniai nustebintas: jokių problemų registruojantis ir priėmimas tiksliai nurodytu laiku. Kiekvieno apsilankymo metu išsamiai ištiriama širdies būklė, jei reikia, pakoreguojamas vaistų vartojimas. Aptariame mitybos, darbo ir judėjimo klausimus. Galiu pasitarti ir kitais sveikatos klausimais. Pakoreguotas gydymas gerokai pagerino mano sveikatą. Svarbiausia-išsamūs tyrimai nuramina dėl ateities. Ačiū.

2018-02-14, 21:02 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Aš noriu padėkoti šiam gydytojui- kardiologui už mano tėčio gydymą, suteiktas konsultacijas. Rekomenduoju visiems turintiems kardiologinių sveikatos problemų kreiptis pas gyd. V. Grinių.
Dukra Daiva.

2018-01-16, 22:04 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Gydytojas paliko gerą įspūdį nuo pirmų apsilankymų. Pasirodė išmanantis savo darbą, kruopštus, išsamiai išsiaiškino ligos priežastis ir skyrė tinkamą gydymą, kurio dėka jaučiuosi kur kas geriau ir galiu gyventi daug normalesnį gyvenimą. Kiekvieno apsilankymo metu jaučiu gydytojo didelį dėmesį mano savijauta, visada galiu jo paklausti ar gyvai, ar konsultuojantis telefonu ir pasitikėti juo. Rekomenduoju šį daktarą ir draugams, ir pažįstamiems.

2018-01-05, 22:02 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Tai vienas iš tų retų kardiologų, kurie nekelia streso, neaikčioja, kaip viskas blogai. Atlieka tiek tyrimų, kiek reikia. Jei mato, kad reikia rimtesnės konsultacijos, nusiunčia pas reikiamus specialistus. Lankausi tiek aš, tiek mano artimas žmogus gydytojo konsultaciniame kabinete.

Grinius Virgilijus atsakė

Dėkoju už atsiliepimą. Stengiuosi dirbti profesionaliai, kiek galiu kiekvienam padėti.

2017-10-30, 22:15 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Esu dėkinga gydytojui kardiologui, medicinos mokslų daktarui Virgilijui Griniui už profesionalų ir efektyvų mamos bei tėčio gydymą. Tai puikus ir profesionalus savo srities specialistas. Nuoširdus Jums ačiū gydytojau! Dukra Daiva

Grinius Virgilijus atsakė

Dėkoju už padėką.Jūsų tėveliai išties labai rimti ligoniai, džiaugiuosi galėdamas jiems padėti.

2017-08-24, 13:33 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nuoširdžiai dėkoju kardiologui medicinos mokslų daktarui, nusipelniusiam Lietuvos gydytojui Virgilijui Griniui už sugrąžintą sveikatą, norą gyventi, dirbti ir... dainuoti.Ksavera Brusokienė iš Marijampolės

Grinius Virgilijus atsakė

Dėkingas. Jūs esate vieni iš tų ligonių, kai jauti nuoširdų dėkingumą už įdėtas pastangas jums pagelbėti. O jūsų medus labai skanus.Sveikatos jums stiprios!

2017-07-17, 16:57 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Esu labai dėkinga gydytojui už profesionalų ir efektyvų mamos gydymą.

2017-04-01, 22:03 | IP: 213.164.98.111 Kas parašė?

Labai malonus, profesonalus gydytojas. Puikus savo srities specialistas. Labai esame dėkingi už gerą gydymą!
Viktoras ir Dana

2017-02-13, 11:31 | IP: 188.69.193.203 Kas parašė?

Esu labai patenkitas gytytojo darbo ir bendravimu tiek iš porfesinės, tiek ir žmogiškosios pusės.

2017-02-09, 20:15 | IP: 78.61.192.19 Kas parašė?

Puikus gydytojas, idėmiai išklauso kokios bėdos kankina. Skyrė veiksminga gydymą

2017-02-05, 22:57 | IP: 78.63.218.32 Kas parašė?

Nuoširdžiai dėkoju nusipelniusiam Lietuvos gydytojui Virgilijui Griniui už maksimalų profesionalumą.

2016-12-20, 22:00 | IP: 78.62.184.131 Kas parašė?

Pora metu jauciausi blogai, budavo sunku kvepuoti, kamavo dusulys, bet po keliu tyrimu niekas nenustate piezasties. Tada nusprendziau nueiti konsultacijos pas kardiologa V. Griniu.
Labai geras daktaras, padare visus galimus ir reikalingus tyrimus ir gydymas buvo pradetas labai greitai, buvo atlikta suntavimo operacija.
Didelis Aciu Daktarui V. Griniui uz tikslia diagnoze Ir paskirta puikia prieziura, kuri tesiasi ir po operacijos. Gintautas Stoskus

2016-12-12, 20:29 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 15)

Ejau į konsultaciją privačiai. Labai geras gydytojas. Atliko visus tyrimus. Viską išaiškino.

2016-12-09, 23:47 | IP: 89.116.16.249 Kas parašė?

Tai puikus savo srities specialistas. Nuostabus gydytojas gerai išmanantis savo darbą. Jei ne šis gydytojas, tai mamytės jau nebūtų buvę... Po kelių nesėkmingų vizitų pas kitus gydytojus buvom praradę viltį... bet suradome gydytoją Grinių, kuris iš karto nustatė ligos diagnozę kuri pasitvirtino. Tik jo dėka buvo paskirtas tikslingas gydymas po kurio būklė iš karto stabilizavosi ir buvo išgydyta. Šis Gydytojas ne tik atidžiai, kruopščiai apžiūri, pataria, konsultuoja, nukreipia, gydo, bet ir paskambinęs teiraujasi, domisi apie paciento sveikatos būklę. Matosi, kad pacientais jis rūpinasi tikrai nuoširdžiai ir atsakingai. Tai Gydytojas iš Didžiosios raidės.
Ačiū jums.

2016-11-27, 13:19 | IP: 85.211.38.78 Kas parašė?

2004 metais patyriau insultą , o po keliu metu ir infarktą . Buvo atlikta širdies shuntavimo operacija ir pakeistos keturios kraujagysles . Sveikatos būkle buvo labai sunki . Man buvo rekomenduotas gydytojas Virgilijus Grinius . Jis tuoj pat pritaikė tinkama profesionalu gydymą ir sveikatos būkle stabilizavosi . Labai didele padeka nuo manęs ir mano šeimos . Kiekvienam , kas turite problemu dėl širdies ligų , siūlyčiau kreiptis į gydytojo privatu kabinetą .
Su pagarba Algirdas Lukoševičius

2016-11-26, 17:57 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Esu patenkintas gydytojo Virgilijaus Griniaus gydymu. Vietoje atliko tyrimus, nustatė diagnozę, paskyrė gydymą. Pastoviai lankausi ir rekomenduoju kitiems. Dėkoju, Kazys.

2016-11-21, 14:32 | IP: 78.58.143.109 Kas parašė?

gydausi pas daktara jau apie 15 metu, siuo metu , PO INFARKTO, IDETI 3 stentai, dabar problemos daug lengvesnes, neziurint garbaus amziaus, gyvenu ir dekoju uz gyd. VIRGILIJAUS GRINIO PROFESIONALUMA IR kompetencija. rekomenduoju ,turintiems sirdies problemu, kreiptis i mineta gydytoja. PAGARBIAI KRISTINA BALKELIENE

2016-10-17, 15:09 | IP: 78.61.86.203 Kas parašė?

Labai geras gydytojas ,labai džiaugiuos ,kad patekau būtent pas jį.Su pagarba Jonas iš Klaipėdos,

2016-09-22, 17:18 | IP: 158.169.40.9 Kas parašė?

Prieš 9 metus mano vyras patyrė miokardo infarktą, lydimą klinikinės mirties. Nuo to laiko gydomės pas daktarą Virgilijų Grinių. Esu labai dėkinga už mano vyrui suteiktą galimybę gyventi. Tai gydytojas profesionalas, puikiai išmanantis savo darbą, dirbantis iš pašaukimo. Nuoširdus ačiū. Pagarbiai, Elena.

2016-09-19, 19:13 | IP: 78.62.60.245 Kas parašė?

2016-09-19
Daktaras yra puikus specialistas, savo srities profesionalas. Užsikimšus mano kraujagyslei {beveik 100 proc.} ir įvykus infarktui daktaras labai profesionaliai suteikė pagalbą t.y. praplėtė kraujagyslę ir įstatė stentą tuo atstatydamas kraujotaką.
Be to jis įdėmiai ištyrė prieš ir po operacijos, paaiškino apie esamą širdies būklę ir davė patarimus gydymui. Labai ačiū. Janina, Kaunas.

2016-09-07, 18:08 | IP: 46.7.20.28 Kas parašė?

Gydytojas išsamiai pakomentavo tyrimų rezultatus, viską išaiškino , skyrė gydymą. Esu rami ir dėkinga Daktarui , nes ,ne tik atsakymus gavau apie savo širdies būklę , bet ir patarimus. Ačiū Jums Daktare. Pagarbiai Audronė. Dublinas.

2016-08-31, 13:32 | IP: 94.232.124.3 Kas parašė?

Lankausi pas gydytoją jau 6-i metai. Labai kompetentingas, dėmesingas. Visada pasidomi ne tik savo srities, bet ir visa organizmo bukle.

2016-08-29, 14:29 | IP: 81.7.94.117 Kas parašė?

As baisesnio gydytojo sutikus nesu, arogancija, nekomepetencija, beje lankemes jo "privaciame kabinete", jei ji taip galima pavadinti. Diagonoze klaidinga, net kolege is KMUK stebejosi kaip taip galima nematyti tokiu dalyku..bet ne tai svarbiausia, svarbu kaip sitas zmogus bendrauja su pacientu.. vien nuo to spaudimas sukyla iki aukstumu..

2016-08-29, 12:53 | IP: 78.63.170.112 Kas parašė?

labai konkreciai padejo . esu dekinga . Elena Rokiskis

2016-07-22, 19:44 | IP: 84.46.180.225 Kas parašė?

Paprastas bendrauti, profesionalus, tiksliai nustatė diagnozę, išsamiai paaiškino kaip tiksliai gerti vaistus, kas vėliau turėjo įtakos mano sveikatos būklės pagerėjimui. Iš gydytojo kabineto išeini su pakilia nuotaika, nes jis visada stengiasi nuteikti, kad viskas nėra taip blogai. Labai pasitikiu šiuo gydytoju ir kitiems rekomenduoju.

2016-07-22, 02:04 | IP: 86.100.65.172 Kas parašė?

Ačiū Dievui už šį gydytoją. Per trumpą laiką sureguliavo kraujo spaudimą ir širdies ritmą. Man tai yra stebuklas. Puikus specialistas!

2016-07-16, 16:52 | IP: 188.69.194.212 Kas parašė?

Puikus gydytojas. Šio gydytojo dėka mano tėvukas gyvena normalų, pilnavertį gyvenimą. Labai
ačiū Jums gydytojau.

2016-06-23, 16:23 | IP: 185.127.0.158 Kas parašė?

Esu dėkingas Gydytojui už profesionalu gydimą

2016-05-29, 16:45 | IP: 78.58.103.61 Kas parašė?

Nuoširdžiai dėkoju už suteiktą pagalbą ir rūpestingumą profesionaliam gydytojui Virgilijui Griniui. Didelės sėkmės tolesniuose darbuose.

2016-05-26, 01:10 | IP: 84.15.183.95 Kas parašė?

Geriausių ir gražiausių pasaulio dalykų negalima nei pamatyti,nei paliesti,tik pajusti širdimi.Didelis ačiū!

2016-05-25, 21:22 | IP: 78.62.80.68 Kas parašė?

Gydytojas V. Grinius gydo mano tėtį jau daug metų, buvo labai gerai atitaikyti kraujo spaudimo reguliavimui medikamentai. Didelis ačiū gydytojui. Jis visuomet yra rūpestingas, dėmesingas. Visada galima sulaukti patarimo. Linkiu gyd.V. Griniui sėkmės darbuose.

2016-05-20, 20:17 | IP: 88.222.132.239 Kas parašė?

Šešerius metus mano tėtis (87 m.) yra gydytojo V.Griniaus pacientas. Paskirto gydymo dėka tėtis vėl vaikšto bent po porą kilometrų per dieną. Ačiū gydytojui už skiriamą ligoniui dėmesį, patarimus ir profesionalumą.

2016-05-19, 05:43 | IP: 188.69.212.110 Kas parašė?

Kamuodavo nuolatinis širdies ritmo sutrikimas, tačiau šis gydytojas parinko man tinkamus vaistus ir metai laiko nebetrinka ritmas.

2016-05-17, 20:25 | IP: 193.219.160.246 Kas parašė?

Aš dėkingas daktarui V. Griniui už sugrąžintą sveikatą. Prieš 19 metų patyriau sunkų infarktą, lydimą klinikinės mirties. Dėka Griniaus profesonalumo buvo praplėsta kraujagyslė ir išsaugotas širdies raumuo. Nuo to laiko pastoviai lankausi pas daktarą Grinių. Žavi jo profesionalumas, rūpestingumas ir šiltas bendravimas. Esu dėkingas likimui, kad kritiniu mano gyvybei momentu operacinėje dirbo daktaras V. Grinius.

2016-05-10, 20:07 | IP: 88.222.66.237 Kas parašė?

Dėkoju Jums už tiksliai nustatytą diagnozę ir sėkmingai atliktą operaciją. Linkiu Jums kuo geriausios kloties,sėkmės ir sveikatos.

2016-04-25, 17:17 | IP: 78.62.85.136 Kas parašė?

Pas gyd.V.Griniu lankausi 22 metai,tai nuostabus gydytojas,mokantis isklausyti,patarti,nuraminti.Sekmes Jums,su pagarba,Vidita Raskauskiene.

2016-04-18, 14:58 | IP: 78.58.132.138 Kas parašė?

Pas šį gydytoją reguliariai lankausi nuo 2010 m., kadangi turiu rimtų širdies problemų. Esu patenkinta gydytojo kompetencija ir profesionalumu, galimybe vietoje atlikti visus reikiamus tyrimus. Gydytojo rūpestingumas ir reiklumas įpareigoja laikytis duotų nurodymų. Pilnai tenkina konsultacijų kaina, kadangi ji nėra didesnė už valstybinėse gydymo įstaigose duodamus kyšius. Oficialus užmokestis nežemina nei gydytojo, nei mano orumo. Esu rekomendavusi šį gydytoją pažįstamiems, kurie liko labai patenkinti gydytojo darbu.