Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Merkelytė, %

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14737, Galiojanti

Merkelytė Laimutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Merkelytė Laimutė?

2019-01-11, 17:12 | 3

Gydausi pas šią daktarę ir esu patenkinta.Atliko tyrimus,nustatė tikslią diagnozą,skyrė reikalingus vaistus.Ačiū ir sveikatos daktarei.

2017-06-19, 17:04 | 1

Grįžau iš ligoninės. Skyriaus vedėja pasakė, kad reikės pasigydit pas reumotologa. Kadangi arčiausias talonas
buvo pas Laimutę Merkelytę užsiregistravau. Po to paskaičiau atsiliepimus, dauguma buvo neigiami. Kelios pažįstamos pasakę, kad bereikalo gaišti laiką. Ši gydytoja "tuščia vieta". Nepatikėjau ir norėjau susidaryti savo nuomonę. Ne gydytoja o ekstrasense. Pažiurėjus i akis ir iš "oro" pasakė, nieko nėra ir išrašė labai brangių vaistų, nuo skausmo. Jeigu nepadės, išbandyti visus, kiek jų yra nuo skausmo ir pačiai atrasti vaistus kurie tiktu būtent man.
Pasirodo atsiliepimai teisingi. Bereikalo gaišau laiką. Dabar viskas aišku kodėl pas ją yra tiek daug laisvų talonų.

2016-08-24, 16:39 | IP: 78.57.213.204

As persskaiciau labai piktus komentarus apie sia gydytoja ir galiu viska paneigti. Labai rupestinga, padare tyrimus, kad galetu patikslinti diagnoze, atsake i visus mano klausimus. Su manim bendravo labai maloniai. Kad visi gydytojai tokie butu, kad galetum be baimes izengti i kabineta.ACIU gydytojai Laimutei Merkelytei.

2016-06-07, 18:01 | IP: *.*.*.*
2016-01-09, 11:49 | IP: 85.232.154.72

Nustate neteisinga diagnoze, liepe gert vaistus kurie jau tada sakiau, kad nieko nepadeda.