Pacientai, kurie rekomenduoja Irina Arechvo, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2006-07-17, Nr. MPL-08418, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-12-14, 20:54 | Registruotas lankytojas 2

Aukšto intelekto ir profesionali gydytoja.

2019-09-27, 17:42 | Registruotas lankytojas 1

Prieš du metus mane pasiuntė Centro poliklinikos LOR gydytoja, nės man iš kairės ausies pusės bėgo skysčiai per mėnesį net 3 kartus. Atvažiavus į Lazdynų ligoninę ji iškart priėmė ir tą pačią dieną paguldė į ligoninę. Po vienos dienos ji apžiūrėjus iškart padarė operaciją, nes ausies būgnelyje buvo skylutė. Nuostabiai padarė, kasdien lankė klausė kaip jaučiuosi. Iki šiol viskas pas mane gerai ir per du metus niekas nebėga, net geriau girdėti pradėjau. Ačiū labai gydytojai I. Arechvo už viską. Ji nuostabi gydytoja.

2019-04-18, 13:48 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities profesionalas iš didžiosios raides. Konkrečiai, profesionaliai ir prieinama kalba paaiškina kas ir kaip, apie operaciją bei pooperacinį periodą. Visais man rūpimais klausimais galima buvo pasikonsultuoti el.pastu kaip iki operacijos taip ir po jos. Dar karta noriu padėkoti daktarei Arechvo už sėkmingai atlikta 03.12 stapedotomija, po kurios visiškai atsistatė kairės ausies klausa.

2018-11-25, 15:52 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali, dalykiška, konkreti, puiki savo srities specialistė. Taip pat kantri, rami, draugiška. Esu labai dėkinga už gerai atliktą operaciją. Drąsiai rekomenduoju šią daktarę, jos kompetencijos ir profesionalumas kerintis.

2018-03-28, 20:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni,nuosirdi gydytoja. Dare viska kas imanoma. Deja guledama ligonineje 100% pasveikti nepavyko mano situacija neuritas nepagydomas..max vaistu doze bei gydyma gavau ir labai dekinga gyd. Irinai. Sekmes nelengvame darbe.

2017-12-19, 15:53 | Registruotas lankytojas 3

Kreipiausi tik dėl reikalingo tyrimo patvirtinti arba atmesti vieną iš galimų galvos svaigimo priežasčių. Susipažino su neorologo pateiktu išrašu, uždavė reikiamus klausimus, taip pat pakonsultavo rūpimais klausimais (kadangi turėjau ir ausies uždegimą). Kadangi tyrimas parodė, kad vestibiulinis aparatas nesutrikęs, tolimesnio bendravimo ir nebuvo. Tačiau, pasirodė profesionali ir dėmesinga gydytoja. :)

2017-10-24, 00:53 | IP: 78.57.216.220

Puiki, atidi ir profesionali gydytoja. Stiprybės jai nelengvame darbe!

2017-10-05, 15:01 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, tikras profesionalas. Labai nuoširdi, išaiškina viską suprantamai, paskyrė vaistus, po kurių iš karto pagerėjo. Jau porą metų lankausi pas kitus gydytojus su Menjerio ligos aštria forma ir niekas negalėjo padėti. Širdingas ačiū gydytojai už sugrąžintą sveikatą ir pilnavertį gyvenimą.

2017-06-29, 20:06 | IP: 212.122.81.214

Labai maloni gydytoja. Viską išklausinėjo kas kur ir kaip ilgai skauda ir t.t., tinkamai parinko gydymą. Tik teigiami atsiliepimai

2017-05-20, 15:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdi,šiuolaikiška,auksinių rankų Gydytoja iš didžiosios raidės,atlikusi sudėtingą ausies operaciją. Labai išsamiai paaiškino operacijos eigą,pasekmes ir gijimo perspektyvas. Aukščiausio lygmens profesionalumas. Tikrai rekomenduočiau visiems turintiems ausies problemų ir medicinine,ir žmogiškumo prasme.

2017-01-20, 10:32 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuoširdi ir rūpestinga gydytoja, stengėsi mane gydyti, net ir ne darbo laiku atvyko patikrinti. Kategoriškai atsisakė nuo atlygio, priėmė tik gėles. Daugiau tokių gydytojų.

2016-12-20, 22:47 | IP: 78.61.237.150

Gydytoja labai užimta (sunku buvo patekti pas ja), bet labai gera specialiste. Išklausant ir bandanti nustatyti tikslia lygą. Tyrimų nereikėjo prašyti, o pati viska atliko ir pasiūlė.
Rekomenduoju.
Ačiū.

2016-11-18, 11:23 | IP: 88.216.103.57

puiki specialiste, diagnoze nustate per pora minuciu, nors pries tai buvau ir ligonineje ir pas kitus specialistus, atlikau mase brangiu tyrimu. Rekomenduoju visiems

2016-06-27, 23:59 | IP: 188.69.214.221

Profesionalumas. Po nosies pertvaros operacijos daktare prieme teisingus sprendimus, gydant reta salutini poveiki. Daktare, kuria galima pasitiketi.

2016-04-22, 09:49 | IP: 88.216.169.159

Profesionali, rūpestnga, išklausianti ir nuoširdžiai patarianti. Su ligoniu bendraujanti suprantama kalba ir visada paliekanti vietos alternatyvai (jei ji yra). Rūpinasi pacientais net kai turi laisvadienius. Tad gerenės gydytojos būt negali.