Pacientai, kurie rekomenduoja Irina Arechvo, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2006-07-17, Nr. MPL-08418, Galiojanti

2019-09-27, 17:42 | 1

Prieš du metus mane pasiuntė Centro poliklinikos LOR gydytoja, nės man iš kairės ausies pusės bėgo skysčiai per mėnesį net 3 kartus. Atvažiavus į Lazdynų ligoninę ji iškart priėmė ir tą pačią dieną paguldė į ligoninę. Po vienos dienos ji apžiūrėjus iškart padarė operaciją, nes ausies būgnelyje buvo skylutė. Nuostabiai padarė, kasdien lankė klausė kaip jaučiuosi. Iki šiol viskas pas mane gerai ir per du metus niekas nebėga, net geriau girdėti pradėjau. Ačiū labai gydytojai I. Arechvo už viską. Ji nuostabi gydytoja.

2019-04-18, 13:48 | 1

Savo srities profesionalas iš didžiosios raides. Konkrečiai, profesionaliai ir prieinama kalba paaiškina kas ir kaip, apie operaciją bei pooperacinį periodą. Visais man rūpimais klausimais galima buvo pasikonsultuoti el.pastu kaip iki operacijos taip ir po jos. Dar karta noriu padėkoti daktarei Arechvo už sėkmingai atlikta 03.12 stapedotomija, po kurios visiškai atsistatė kairės ausies klausa.

2018-11-25, 15:52 | 1

Profesionali, dalykiška, konkreti, puiki savo srities specialistė. Taip pat kantri, rami, draugiška. Esu labai dėkinga už gerai atliktą operaciją. Drąsiai rekomenduoju šią daktarę, jos kompetencijos ir profesionalumas kerintis.

2018-03-28, 20:23 | 1

Labai maloni,nuosirdi gydytoja. Dare viska kas imanoma. Deja guledama ligonineje 100% pasveikti nepavyko mano situacija neuritas nepagydomas..max vaistu doze bei gydyma gavau ir labai dekinga gyd. Irinai. Sekmes nelengvame darbe.

2017-12-19, 15:53 | 3

Kreipiausi tik dėl reikalingo tyrimo patvirtinti arba atmesti vieną iš galimų galvos svaigimo priežasčių. Susipažino su neorologo pateiktu išrašu, uždavė reikiamus klausimus, taip pat pakonsultavo rūpimais klausimais (kadangi turėjau ir ausies uždegimą). Kadangi tyrimas parodė, kad vestibiulinis aparatas nesutrikęs, tolimesnio bendravimo ir nebuvo. Tačiau, pasirodė profesionali ir dėmesinga gydytoja. :)

2017-10-24, 00:53 | IP: 78.57.216.220

Puiki, atidi ir profesionali gydytoja. Stiprybės jai nelengvame darbe!

2017-10-05, 15:01 | 2

Puiki gydytoja, tikras profesionalas. Labai nuoširdi, išaiškina viską suprantamai, paskyrė vaistus, po kurių iš karto pagerėjo. Jau porą metų lankausi pas kitus gydytojus su Menjerio ligos aštria forma ir niekas negalėjo padėti. Širdingas ačiū gydytojai už sugrąžintą sveikatą ir pilnavertį gyvenimą.

2017-06-29, 20:06 | IP: 212.122.81.214

Labai maloni gydytoja. Viską išklausinėjo kas kur ir kaip ilgai skauda ir t.t., tinkamai parinko gydymą. Tik teigiami atsiliepimai