Pacientai, kurie rekomenduoja Vigilija Kuprienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2005-03-23, Nr. MPL-06603, Galiojanti

Kuprienė Vigilija dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kuprienė Vigilija?

2020-01-07, 15:44 | 4

Siaubinga ir nekompetetinga gydytoja, jei ją taip galima pavadinti. Nesugebėjo Mamai diagnozuoti jokios ligos po kelių apsilankymų ir net nepaskyrė jokio gydymo, vengė kalbėtis su paciente. Tik įsikišus man (sūnui) pradėjo spėlioti kas tai galėtų būti per diagnozė, paklausė ar apskritai mama yra "adekvati". Tik man asmeniškai liepus nusiuntė pasitaryti kompiuterinę galvos tomografiją ir pasiūlė pas ją sugrįžti 3 kartą. Taip ir negrįžome, ir nebegrįšime. Diagnozę susižinojome ne privačioje poliklinikoje po dviejų vizitų.

2019-07-19, 21:36 | 1

Profesionali ir patikima. Patarimai- padedantys sustiprėti ir išsveikti. Labai švelniai atliekama apžiūra, atsakingai paskiriamas gydymas. Tik geriausia patirtis lankantis pas šią gydytoją.

2018-07-02, 17:44 | 3

Detaliai išklausinėjo, įsigilino į problemą, nuodugniai apžiūrėjo, išaiškino ligos priežastis. Ne tik išrašė vaistus, bet ir patarė, ką reikėtų pakeisti gyvenimo būde ir mityboje.

2018-06-29, 19:52 | 1

Nustebino nekompetencija. Į gyd. Kuprienę kreipiausi tikėdamasi profesionalios LOR konsultacijos. Po pūlingos anginos, nepaisant sugerto antibiotikų kurso, dingo balsas, prasidėjo stiprus kosulys, nekrenta temperatūra. Šeimos gyd.nustatė tracheitą. Išgirdusi apie kosulį gyd. Kuprienė pasakė, kad tai nepatenka į jos specializaciją, nes kosulys nėra tracheito simptomas (pgl visą literatūrą tai YRA vienas pagrindinių simptomų). Stiprų užkimimą susiejo su kosuliu, kuris neva nėra jos sritis. Balso stygų neapžiūrėjo. Liepė grįžti pas šeimos gydytoją ir ieškoti pagalbos ten. Gydymo tracheitui Kuprienė neskyrė (nes ne jos sritis..), tik išrašė pastilių gerklei ir tablečių nuo slogos (nors slogos kaip tik ir neturiu...). Taigi, dėl pagrindinės problemos-kankinančio sauso kosulio- jokios pagalbos negavau. Taip pat nieko nepatarė dėl nesibaigiančio karščiavimo. Ši "konsultacija" Kardiolitoje kainavo 49 eurus.

2018-04-25, 19:42 | 1

O man labai patiko si gydytoja.turi puikų humoro jausmą.viską išsamiai paklausė,
apžiūrėjo.Maloniai atsakė į visus klausimus. Klausė, kaip jaučiuos, skyrė gydymą ir tyrimus. IRINA

2018-02-02, 11:53 | 3

Pas gydytoją lankiausi dėl anginos. Anginai būdingų požymių turėjau mažai, tačiau žiemą padidėjo ant kaklo esantis limfmazgis. Į konsultaciją vėlavau apie 15 minučių, nes registratūroje teko laukti. Užėjus į kabinetą pirmiausia išklausiau moralą dėl vėlavimo (nepaisant to, kad net ir už likusį laiką aš vistiek jai mokėsiu tuos pačius 50eurų už konsultaciją). Po gerklės apžiūros per kelias minutes buvo nuspręsta, kad man reikia šalinti tonziles, ji man sakė "patikėk, aš tų tonzilių esu mačius ir tavo atvejis tikrai vienas tų kai reikia operuot, nėra ko laukt..." Aš aišku patikėjau, kad galbūt ir reikia (o ką aš suprantu), kol nepatarė man nueiti dar pas vieną gydytoją, kuris pats ir operuoja tas tonziles. Laimei, po apžiūros (kuri beje truko ne kelias minutes ir panašu su rimtesniais prietaisais) gydytojas pasakė, jog operacija man NĖRA būtina, kol nėra pakankamai priežasčių operuoti. Anginai būdingi simptomai kaip temperatūra, gerklės skausmas ir tt man nėra būdingi. O ir padidėjęs limfmazgis atšilus orui sumažėjo.

2016-12-12, 20:08 | 15
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-10-05, 16:09 | IP: *.*.*.*
2014-09-25, 12:14 | IP: *.*.*.*