Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Barysienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-08-13, Nr. MPL-00431, Galiojanti

Barysienė Jūratė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Barysienė Jūratė?

2019-09-11, 20:45 | 1

Labai dėkingas už savalaikiška gidima, jautruma, aukšta profesialuma. Pagarbiai ir su gilu dėkingumą, Pugačevskis

2019-03-30, 12:42 | 1

Dr. Jūratė Barysiene - Gydytoja iš didžiosios raidės. Mane, nežinomą pacientą iš provincijos, priėmė, kaip artimą giminaitį. Ilgai ir nuosekliai konsultavo, bei aiškino apie sudėtingą procedūrą, o sužinojusi, kad atvykau su žmona, abiems skyrė dar daugiau laiko. Negalėdamas apsispręsti dėl operacijos iš gydytojos gavau pilną spektrą informacijos apie procedūros rizikas ir naudą. Prieš pat operaciją atėjo nuraminti ir padrąsinti, taip išsklaidydama paskutinius abejonių likučius. Gydytoja Jūratė puiki specialistė ir nuostabus Žmogus. Gaila, kad toks suderinamumas vis retesnis gydytojų gildijoj - Jūs esate pavyzdys mūsų jauniems gydytojams ir studentams. Sėkmės, sveikatos, santarvės ir Dievo palaimos nelengvoj tarnystėj.
Su pagarba ir meile pacientas Algimantas.

2018-12-02, 12:59 | 1

Gerb. Docente,
Iš kur pas Jus tiek jėgų būti tokiai noširdžiai, rūpestingai ir suteikti mums pagalbą. Mums daug stiprybės suteikia šypsena Jūsų veide. Už gydymą ir rūpestį tariu Jums nuoširdų ačiū. Tokių nuostabių gydytojų sunku sutikti.
Linkiu sėkmės.
Bronė Šukienė
Anykščiai

2017-12-15, 00:30 | 1

Nuostabi, dėmesinga, rūpestinga, švelni, kantri, įsigilinanti į paciento negalavimus sužavėjo toks šiltas dėmesys ir rūpestis.

2017-08-27, 23:58 | 1

Aukštos kvalifikacijos, patyrusi ,rūpestinga ir nuoširdi gydytoja