Pacientai, kurie rekomenduoja Edmundas Dumšė, %

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13230, Galiojanti

Dumšė Edmundas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Dumšė Edmundas?

2017-09-21, 18:17 | IP: 188.69.196.14

Esu nuoširdžiai dėkinga gydytojui jau daugybę metų : atsakingas , rūpestingas , puikiai
išmanantis savo darbą , labai kvalifikuotas.

2016-08-17, 23:42 | IP: 78.60.25.207

Gydytojas is didziosios raides.Neprase jokiu pinigu,dirbo savo darba nuo iki. Ramus,tylus,susikaupes darbui. Isgelbejo 2 kartus mano gyvybe tiesiogine ta zodzio prasme. Esu jam labai dekinga ne tik uz dovanota man gyvybe, bet ir nuosirdzia prieziura gimdymo metu. Nerealu,kad yra tokiu gydytoju...

2016-05-03, 16:22 | IP: *.*.*.*
2015-01-15, 17:01 | IP: 213.197.171.3

gydytojas is dideles raides,tik jo deka turiu sveika dukra iranuke,.zemai lenkiuosi kaip profesionalu ir kaip Zmogui ACIŪ NERA

2012-03-25, 08:43 | IP: 88.216.14.49

Nežinau, ar galima padėkoti už gyvenimą. Jūs man jį padovanojote.Savo profesionalumu, nuoširdumu, jautrumu, geru žodžiu . Apie tokius medikus galvojo Hipokratas, kurdamas priesaiką. Kantrybės, sėkmės Jūsų sunkiame darbe. Sveikatos, laimės Jums ir Jūsų mylimiesiems.

2011-12-03, 00:29 | IP: 62.212.200.139

Tikrai labai nuostabus gyd.tokiu reikia paieskoti. Geriausias is visu Utenoje ir ne tik gyd. jai dar karta gimdyciau,tai tik prie sio gyd.

2010-04-02, 14:34 | IP: 89.190.102.193

Labai rupestingas, svelnus ir malonus gydytojas, pe gimdyma atsitraukdavo tik kelioms minutems, siaip nuolat buvo salia. Moka dirbti su moterimis:)

2009-01-13, 23:12 | IP: 89.190.101.108

super gyd. labai atidus ir rupestingas