Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Ačas, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09510, Galiojanti

2019-09-12, 22:09 | 1

Labai ačiū gydytojui Sauliui Ačui už atliktą mano tėveliui kataraktos operaciją. Viskas pavyko puikiai. Jau kitą dieną tėvelis matė puikiai. Dar kartą ačiū už profesionalumą.

2019-01-20, 16:15 | 1

Tikras profesionalas, man buvo komplikuota katarakta, atliko abiejų akių operacijas, sugrąžino regėjimą. Esu labai dėkinga gerb. Gydytojui ir visam personalui. AČIŪ!!!

2017-11-09, 12:48 | 1

Norėčiau labai labai padėkoti gydytojui už idealiai atliktą sudėtingą tinklainės atšokos operaciją. Žaviuosi Jumis, kaip gydytoju, kaip be galo geru specialistu. Didžiausios sėkmės Jums ir dar kartą AČIŪ.

2017-07-26, 16:32 | IP: 78.62.199.118

S. Ačas yra tikrai labai geras gydytojas, jis operavo mano dukrai akį. Yra aukšto lygio chirurgas. Mano dukrytės buvo sudėtinga problema, vaikų chirurgai šito negalėjo operuoti ir operavo S. Ačas, labai padėjo, padarė viską nepriekaištingai, esu jam labai dėkinga ir džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių daktarų. Dėl bendravimo, nesutinku, kad S. Ačas blogai bendraujantis, jis tiesiog tuščiai nešneka, galu gale ne jo pareiga raminti artimuosius ir mamytes (mano atvėju), po operacijos pats atėjo, domėjosi kaip jaučiasi vaikas ir trumpai atsakė į mano klausimus. Svarbiausia, kad savo darbą jis atlieka puikiai, kas yra būtina žinoti pasako pats, o visa kita ne jo pareiga

2017-05-11, 19:45 | IP: 86.38.207.177

Pries rinkdamiesi gydytoja issamiai domejomes apie geriausius medikus ir pasirinkome p. S. Aca. Nuvyle... del absoliutaus nenoro bendrauti, paaiskinti...