Pacientai, kurie rekomenduoja Deividas Narmontas, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2008-06-30, Nr. MPL-11054, Galiojanti

2019-04-22, 12:53 | 1

Labai greitai pašalino pūliny. Net ne tikėjau kad nagą nereikes pjauti. Dabar viskas užgijo. Ačiū labai!

2019-04-08, 19:04 | 4

Išankstinė atitolusi elgesio maniera gali apgauti, tačiau šis chirurgas žino, ką jis daro, ir be jokio techninio "bullshit'o" atlieka savo darbą optimaliai. Lygiai taip pat labai profesionaliai atsako į bet kurį užduodama klausimą, neignoruodamas paciento. Negaliu rekomenuoti labiau!

2019-03-10, 13:54 | 3

Antra karta kreipiausi pas Deivida del estetinio grožio(po pirmos operacijos reikejo korekcijos),viskas pavyko puikiai.Šiaip dar reikejo atvykti apžiurai po operacijos,bet neatvykau,jaučiuosi gerai,esu patenkintas rezultatu : )Ačiu jums!

2019-03-01, 15:02 | 1

Nerealus gydytojas. Diagnozė buvo tiksli, konsultacija išsami, operacija atlikta labai profesionaliai. Žodžiu, žmogus tikrai turi "juodą diržą ir visus įmanomus danus" chirurgijoje.
Ačiū.

2018-12-18, 23:56 | 1

Tiesiog nuostabus gydytojas visiems rekomenduoju gydytis pas jy operacija buvo sekminga profesionaliai atlikta tikrai labai esu dekingas

2018-11-28, 17:53 | 1

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas!

2018-04-17, 06:59 | 3

Man patiko,konkretus,su humoro jausmu.Kompetentingas.Padejo su mano problema.Po operacijos nesilankiau pas ji,bet esu patenkintas.Rekomenduočiau.

2018-04-12, 18:55 | 1

Daugelis ligonių ar jų artimųjų jaučia norą padėkoti gydytojams už jų pastangams, gerą darbą. Padėka visuomet reikalinga, tačiau svarbu tą padaryti kuo priimtinesne forma. Šiais laikais per daug nesukdami galvos parduotuvėse tuštiname saldumynų ar alkoholio skyrius. Tačiau pagalvokime, ką gydytojas veiks su šimtais saldainių dėžučių ar nesuskaičiuojama galybe tauriųjų gėrimų. Taip gerą gydytoją ir alkoholiku galima paversti.

Vertėtų pagalvoti ir apie kitas alternatyvas. Žinoma, visuomet galima atsidėkoti pinigais. Tačiau yra vienas tikrai geras ir piniginės neištuštinantis būdas – galite parašyti gražų laišką ligoninės vyriausiajam gydytojui ir nurodyti, kuriam gydytojui ar skyriui už kokius nuopelnus dėkojate. Galima nusiųsti ir asmeninį padėkos laišką gydytojui ar ligoninės personalui.
Nuostabus gydytojas.Likau patenkinta šiuo jaunu specialistu.