Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Galinauskaitė-Pitrėnienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12093, Galiojanti

Galinauskaitė-Pitrėnienė Inga dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Galinauskaitė-Pitrėnienė Inga?

2019-07-17, 18:37 | 4

Esu buvusi pas daug dermatologu, tai si gyd yra pati geriausia. Nuo siol einu tik pas ja. Visada pilnai isgydo visas mano odos bedas. Lb maloniai bendrauja. Kantriai atsako i visus kl.

2018-10-30, 23:34 | 1

Labai džiaugiuosi šia gydytoja.

2017-11-29, 14:39 | IP: 81.7.103.60

Džiaugiuosi atradusi šią gyditoją, mano oda juda tik į gerąją pusę, daktarė puikiai išmano savo sritį. Apeiname antibiotikus ir viskas klostosi puikiai. Ačiū Jums!

2017-11-03, 22:40 | 1

Nuostabi specialistė, kokių šiais laikais reta

2017-09-21, 14:08 | 6

Pati geriausia gydytoja, kurią esu sutikusi gyvenime. Jai rūpi jos pacientas. Išsamiai atsako į visus klausimus, paaiškina kas kaip ir iš kur ir kokios pasekmės. Tobulai pritaiko gydymą esančiai problemai. Tikra profesionalė. Puikiai išmano savo darbą. Drąsiai rekomenduoju.

2017-05-10, 18:06 | IP: 78.61.253.107

Tikrai puiki gydytoja, dar niekada neteko nisivilti. Visada tiksliai ivardina problema ir skiria vaistus, kurie greitai isgydo

2017-03-10, 17:12 | IP: 78.61.184.171

Lankiausi dėl aknės. Kol kas buvo tik vienas apsilankymas tad nežinau ar padės, bet gydytoja laaabai maloni, išmananti savo sritį, konkrečiai atsako į rūpimus klausimus. Pasidomėjo ką naudoju odai, pasakė ko vengti, išrašė antibiotikus, odos tirpalą ir miltelius taip pat iki kito susitikimo sakė išsitirti kraują :)) žodžiu, įspūdį paliko tikrai gerą, rekomenduoju!

2016-12-08, 22:57 | 1

Puiki gydytoja

2013-11-04, 18:06 | IP: 78.58.206.181

Nuostabi gydytoja isgyde mano 9 menesiu suneli, kuriam niekas nepadejo nuo 4 menesiuku amziaus. Esame labai dekingi, kad si gydytoja puikiai parinko kremuka, kuris mano suneliui tiko.Gailiuosi, kad anksciau nesikreipeme i sia specialiste.

Esate Inga Galinauskaitė-Pitrėnienė?