Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Galinauskaitė-Pitrėnienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12093, Galiojanti

2020-07-08, 17:27 | 1

Gydytojos nerekomenduoju. Gydytoja gera, taktiška, draugiška. Lankiausi du kartus. Atsakė į visus klausimus. Turėjau daug poodinių spuogų, kapiliarai paviršutiniai, riebi oda, peliskanojanti kakta, šonuose kaktos bėrimai. Abu kartus siūlė kremukus. kažkūrį reikėjo gamintis vaistinėje. Problemos kažkiek sumažėjo bet neaišku ar dėl jos paskirto gydymo ar ne. Jos sumažėjo gal ant 30%, bet vis dar susidūriu su tomis pačiomis problemomis.

2020-04-10, 15:46 | 1

Nuostabi gydytoja, nesitikėjau, kad mūsų poliklinikoje dirba toks specialistas! Po savaitės susisiekė pasidomėti mano sveikatos būkle, ar gydymas padėjo (ir tikrai gydymas buvo paskirtas tinkamai, pasveikau greitai) Didžiausios rekomendacijos!

2019-10-25, 10:12 | 1

Likau abstulbes, eilini karta parekomendavo isigyti to pacio gamintojo tepaliukus, kurie neveiksmingi, nes nenurode tiksliai odos lygos, nesiule kompensuojamu, kurie skirti dermatitui. Pasake cia elergija. Pas vyriski uzsiregistravome per 5min viska isaiskino ir skyre kompensuojamus, o ne to farmacininko neveiksmingus. Isleidome kruva pinigu, likome abstulbe neprofisionaliu poziuriu i gydytojo profesija pacios ""gydytojos" ", labai nusivile, ziauriai.. Kas k9mpensuos tokiu atveju, tuo labiau kad kencia vaikai..

2019-07-17, 18:37 | 4

Esu buvusi pas daug dermatologu, tai si gyd yra pati geriausia. Nuo siol einu tik pas ja. Visada pilnai isgydo visas mano odos bedas. Lb maloniai bendrauja. Kantriai atsako i visus kl.

2018-10-30, 23:34 | 1

Labai džiaugiuosi šia gydytoja.

2017-11-29, 14:39 | IP: 81.7.103.60

Džiaugiuosi atradusi šią gyditoją, mano oda juda tik į gerąją pusę, daktarė puikiai išmano savo sritį. Apeiname antibiotikus ir viskas klostosi puikiai. Ačiū Jums!

2017-11-03, 22:40 | 1

Nuostabi specialistė, kokių šiais laikais reta

2017-09-21, 14:08 | 6

Pati geriausia gydytoja, kurią esu sutikusi gyvenime. Jai rūpi jos pacientas. Išsamiai atsako į visus klausimus, paaiškina kas kaip ir iš kur ir kokios pasekmės. Tobulai pritaiko gydymą esančiai problemai. Tikra profesionalė. Puikiai išmano savo darbą. Drąsiai rekomenduoju.

2017-05-10, 18:06 | IP: 78.61.253.107

Tikrai puiki gydytoja, dar niekada neteko nisivilti. Visada tiksliai ivardina problema ir skiria vaistus, kurie greitai isgydo

2017-03-10, 17:12 | IP: 78.61.184.171

Lankiausi dėl aknės. Kol kas buvo tik vienas apsilankymas tad nežinau ar padės, bet gydytoja laaabai maloni, išmananti savo sritį, konkrečiai atsako į rūpimus klausimus. Pasidomėjo ką naudoju odai, pasakė ko vengti, išrašė antibiotikus, odos tirpalą ir miltelius taip pat iki kito susitikimo sakė išsitirti kraują :)) žodžiu, įspūdį paliko tikrai gerą, rekomenduoju!

2016-12-08, 22:57 | 2

Puiki gydytoja

2013-11-04, 18:06 | IP: 78.58.206.181

Nuostabi gydytoja isgyde mano 9 menesiu suneli, kuriam niekas nepadejo nuo 4 menesiuku amziaus. Esame labai dekingi, kad si gydytoja puikiai parinko kremuka, kuris mano suneliui tiko.Gailiuosi, kad anksciau nesikreipeme i sia specialiste.

Esate Inga Galinauskaitė-Pitrėnienė?