Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Galinauskaitė-Pitrėnienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12093, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-06-22, 16:47 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju gydytojos, nes ji nesigilino į mano problemą.Skundžiausi, kad turiu atopinį dermatitą, ir kad paskutiniu metu iki tol naudoti vaistai visiškai nebepadeda, ir atsirado žaizdelių, kurios labai blogina gyvenimo kokybę ir visiškai negija. Atsisakė išrašyti kitokių vaistų, net neapžiūrėjusi mano išbertų rankų. Taip pat , vizito metu kalbėjo telefonu su , kaip iš pokalbio supratau ,su pažįstamu žmogumi, ne skubiu klausimu. Į mane kreipėsi " TU" , nors mes nesam pažįstamos. Mano nuomone, tai yra labai neprofesionalu. Sugaišau laiką ir likau be rezultato. Tuomet teko registruotis į privačią kliniką, pas kitą gydytoją,kadangi žaizdelės pradėjo kraujuoti. Buvo nustatyta, kad yra infekcija ir išrašyti vaistai. Tad , jei gydytoja būtų bent pasižiūrėjusi į mano išbėrimus, man galbūt nebūtų tekę gaišti laiko kitam vizitui pas gyd. ir dar papildomai susimokėti už konsultaciją 65 eur.

2021-06-16, 22:13 | Registruotas lankytojas 6

Lankiausi su dukrele pas šią gydytoją jau antrą kartą. Labai maloni, dėmesinga, labai išsamiai ir suprantamai išdėsto informaciją apie ligą ar rūpimą klausimą. Ačiū

2021-01-18, 01:15 | Registruotas lankytojas 2

Rekomenduoju. Turėjau net tris atvejus:
Mažam sūneliui nusėtas kulnas karpomis-liepė kantriai tepti arbatmedžio eteriniu aliejum-netikėjau, bet po mėnesio nukrito,nusilupo ir oda atsinaujino.
Pačiai greitai priėmė ir paskyrė gydymą nuo rožinės dedervinės. Kitą kartą nuo juosiančios pūslelinės.
O vyrui padėjo įveikti siaubingus visą kūną apėmusius vėjaraupius kuriuos pasigavo nuo mano brolio juosiančios pūslelinės, skubiai skirdama antivirusinius.
Ir be jokių kyšių ar pakišų

2021-01-18, 01:15 | Registruotas lankytojas 2

Rekomenduoju. Turėjau net tris atvejus:
Ir be jokių kyšių ar pakišų

2020-07-08, 14:27 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojos nerekomenduoju. Gydytoja gera, taktiška, draugiška. Lankiausi du kartus. Atsakė į visus klausimus. Turėjau daug poodinių spuogų, kapiliarai paviršutiniai, riebi oda, peliskanojanti kakta, šonuose kaktos bėrimai. Abu kartus siūlė kremukus. kažkūrį reikėjo gamintis vaistinėje. Problemos kažkiek sumažėjo bet neaišku ar dėl jos paskirto gydymo ar ne. Jos sumažėjo gal ant 30%, bet vis dar susidūriu su tomis pačiomis problemomis.

2020-04-10, 12:46 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, nesitikėjau, kad mūsų poliklinikoje dirba toks specialistas! Po savaitės susisiekė pasidomėti mano sveikatos būkle, ar gydymas padėjo (ir tikrai gydymas buvo paskirtas tinkamai, pasveikau greitai) Didžiausios rekomendacijos!

2019-10-25, 07:12 | Registruotas lankytojas 1

Likau abstulbes, eilini karta parekomendavo isigyti to pacio gamintojo tepaliukus, kurie neveiksmingi, nes nenurode tiksliai odos lygos, nesiule kompensuojamu, kurie skirti dermatitui. Pasake cia elergija. Pas vyriski uzsiregistravome per 5min viska isaiskino ir skyre kompensuojamus, o ne to farmacininko neveiksmingus. Isleidome kruva pinigu, likome abstulbe neprofisionaliu poziuriu i gydytojo profesija pacios ""gydytojos" ", labai nusivile, ziauriai.. Kas k9mpensuos tokiu atveju, tuo labiau kad kencia vaikai..

2019-07-17, 15:37 | Registruotas lankytojas 4

Esu buvusi pas daug dermatologu, tai si gyd yra pati geriausia. Nuo siol einu tik pas ja. Visada pilnai isgydo visas mano odos bedas. Lb maloniai bendrauja. Kantriai atsako i visus kl.

2018-10-30, 21:34 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi šia gydytoja.

2017-11-29, 12:39 | IP: 81.7.103.60

Džiaugiuosi atradusi šią gyditoją, mano oda juda tik į gerąją pusę, daktarė puikiai išmano savo sritį. Apeiname antibiotikus ir viskas klostosi puikiai. Ačiū Jums!

2017-11-03, 20:40 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi specialistė, kokių šiais laikais reta

2017-09-21, 11:08 | Registruotas lankytojas 6

Pati geriausia gydytoja, kurią esu sutikusi gyvenime. Jai rūpi jos pacientas. Išsamiai atsako į visus klausimus, paaiškina kas kaip ir iš kur ir kokios pasekmės. Tobulai pritaiko gydymą esančiai problemai. Tikra profesionalė. Puikiai išmano savo darbą. Drąsiai rekomenduoju.

2017-05-10, 15:06 | IP: 78.61.253.107

Tikrai puiki gydytoja, dar niekada neteko nisivilti. Visada tiksliai ivardina problema ir skiria vaistus, kurie greitai isgydo

2017-03-10, 15:12 | IP: 78.61.184.171

Lankiausi dėl aknės. Kol kas buvo tik vienas apsilankymas tad nežinau ar padės, bet gydytoja laaabai maloni, išmananti savo sritį, konkrečiai atsako į rūpimus klausimus. Pasidomėjo ką naudoju odai, pasakė ko vengti, išrašė antibiotikus, odos tirpalą ir miltelius taip pat iki kito susitikimo sakė išsitirti kraują :)) žodžiu, įspūdį paliko tikrai gerą, rekomenduoju!

2016-12-08, 20:57 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja

2013-11-04, 16:06 | IP: 78.58.206.181

Nuostabi gydytoja isgyde mano 9 menesiu suneli, kuriam niekas nepadejo nuo 4 menesiuku amziaus. Esame labai dekingi, kad si gydytoja puikiai parinko kremuka, kuris mano suneliui tiko.Gailiuosi, kad anksciau nesikreipeme i sia specialiste.

Esate Inga Galinauskaitė-Pitrėnienė?