Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Šatinskienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2007-06-11, Nr. MPL-09293, Galiojanti

2019-09-04, 22:53 | 1

Daugybę metų kentėjau nuo chroniškos slogos. Per tą laiką apsilankaiu pas daygybę gydytojų - buvo skiriami priešalerginiai vaistai, purškalai nosin , net buvau gavęs siuntimą pas psichiatrą. Likimas atvedė mane pas Gydytoją Ingą . Buvau nuodugniai ištirtas ir diagnozuota kreiva nosies pertvara ir palipai. Labai nustebau, kad nuo slogos paskyrė opreacinį gydymą. Gydytoja išoperavo, ir štai jau pusę metų - jokios slogos, jokios nemigos. Gyvenimas pagerėjo nerealiai. Pagarba Gydytojai !

2019-07-08, 22:21 | 1

Puiki gydytoja, savo srities profesionalė. Smagu matyti, kad yra tokių gydytojų Lietuvoje.

2019-04-20, 12:19 | 6

Gydytoja nustatė ne tą diagnozę ir visiškai sugadino mano sveikatos būklę, liepdama atlikti tonzilektomiją, kai anginomis NIEKADA nesirgau, bet man nustatė iškart lėtinį tonzilitą. Po operacijos būklė stipriai pablogėjo, po operacijos jau praėjo 6 mėn., toliau karščiuoju, pradėjo kankinti nuolatinis gerklės skausmas, viso kūno skausmai, kuo anskčiau niekada nesiskundžiau. Galiu drąsiai teigti, kad gydytoja sugadino jauno žmogaus gyvenimą.

2018-10-23, 12:38 | 4

Tai Gydytoja iš didžiosios raidės. Atidi, maloni, rūpestinga, matosi, kad puikiai išmano savo darbą. Suteikė man skubią pagalbą, kai man jos nepaprastai reikėjo. Esu labai dėkinga šiai gydytojai... Sėkmės Jums!

2018-01-04, 19:00 | 3

Apžiūros metu susidarė toks įspūdis, kad gydytoja ligą diagnozuoja tik remdamasi ligonio pasakojimu, o ne apžiūros rezultatais. Aiškiai jutau, kad man dar nesibaigusi sloga, vienoje ausyje jutau diskomfortą dėl silpno užgulimo. Gydytoja nieko ne diagnozavo - sveikas. Klausos patikrinimas iš vis sukėlė juoką.
Antakalnio poliklinikoje žinau daug kompetetingesnę gydytoją. I Northway kreipiausi tik dėl laiko stokos.

2017-07-07, 19:49 | IP: 78.62.160.238

Nepaprastai nuoširdi gydytoja, niekada negaili laiko ir pastangų gydomiems ligoniams. Man operavo nosies pertvarą gal prieš 10 metų - gyvenimas tiesiog pašviesėjo , dabar puikiai kvėpuoju ir miegu ! Nuoširdžiausias AČIŪ !

2016-06-08, 10:28 | IP: 90.138.248.202

Profesionali, maloni, gerai nusiteikusi gydytoja! Rekomenduoju

2016-04-17, 19:02 | IP: 193.219.87.239

Nuostabi gydytoja. Labai maloni,kruopšti,rūpestinga,atidi.Na,tikrai,tik geriausi žodžiai jai.Operavo mane ir jei tik kada dar reiktų,net neabejočiau į ką kreiptis. Tikra profesionale.