Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Šatinskienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2007-06-11, Nr. MPL-09293, Galiojanti

2017-07-07, 19:49 | IP: 78.62.160.238

Nepaprastai nuoširdi gydytoja, niekada negaili laiko ir pastangų gydomiems ligoniams. Man operavo nosies pertvarą gal prieš 10 metų - gyvenimas tiesiog pašviesėjo , dabar puikiai kvėpuoju ir miegu ! Nuoširdžiausias AČIŪ !

2016-06-08, 10:28 | IP: 90.138.248.202

Profesionali, maloni, gerai nusiteikusi gydytoja! Rekomenduoju

2016-04-17, 19:02 | IP: 193.219.87.239

Nuostabi gydytoja. Labai maloni,kruopšti,rūpestinga,atidi.Na,tikrai,tik geriausi žodžiai jai.Operavo mane ir jei tik kada dar reiktų,net neabejočiau į ką kreiptis. Tikra profesionale.

2016-04-08, 16:19 | IP: 78.56.133.156

Pas sia gydytoja dariausi operacija jau senokai, kazkur pries 4-5 metus, nosies pertvaros. Gydytoja jauna labai draugiska , kol buvo tai ir rupinosi zymiai labiau nei kiti gydytojai savo pacientais(deja pasirupino tik ta diena kaip operavo ir kitos ryta, kadangi veliau isvaziavo ir daugiau nebebuvo jos) Ne veltui jauciausi kad buvau jai viena pirmuju pacienciu, nes poto pasirode kad operacija atlikta blogai, dabar praejus tiek laiko turiu ir toliau begale problemu su nosimi. Labai gaila kad buvau jauna ir nepagalvojau kad reikia pasidaryt nuotrauka priies ir po operacijos palyginimui... Nosies pertvara nors ir po operacija vistiek kreiva vistiek kvepuoja tik 50% pro viena snerve, pas gydytoja buvau gryzusi po 2 savaiciu nuo operacijos jauciau kad kazkas negerai su nosim. ji paziurejo(beje issigandusi visa, ir bandydama nusimesti visa atsakomybe nuo saves) ir pareiske, kad jeigu kisi(kazkoki strypa) i nosi ir jis niekur nekliuna vadinasi nosies pertvara tiesi!!! :D Galbut dabar daktare ir istobulejo ir igavo igudziu, bet deja man tik blogiau padare ji ir operacija buvo atlikta veltui o tiksliau buvau bandomasis triusis. Beje nepatiko ir taikad nebuvau visiskai supazindinta kaip vyks operacija , nepasake kad reikia vienokiu ar kitoku vaistu pirkti nepasake kad reikia vadinamuju tamponu nusipirkti. galiausiai mano draugas turejo lankstyti ir pirkti viska paskutinia akimirka...

2016-02-10, 17:43 | IP: 193.219.87.70

Labai maloni gydytoja, atsidavusi savo darbui. Rupinasi pacientais ir tikrai galvoja kaip issprest ju problemas. Svelni, draugiska, miela. Malonu bendraut su tokiais profesionalais.