Pacientai, kurie rekomenduoja Šarūnas Mažeika, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07091, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mažeika Šarūnas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Mažeika Šarūnas?

2024-03-07, 23:24 | Registruotas lankytojas 2

Nenoriu nieko blogo rašyti,bet..aš nedaug pažįstu daktarų,bet kiek esu realiai sutikęs ir savo pažįstamų,tai šis pasirodė labai arogantiškas narcizas,bandantis į rimtus klausimus atsakyti su jam pačiam suprantamu lėkštu humoru ir pasirodyt labai protingu????..mes iškart labai nesusifazinom,matyt pas jį yra kažkoks išskirtinių klientų burelis????..nežinau,bet man jis nepatiko visom prasmėm ir darbais..atlenkė mano pirštus gal ant poros laipsnių,kurie mano gyvenimo tikrai nepagerino????..jei tas pilietis atsimins,aš buvau su Pink Floyd'ų maikute,nors man patinka kitokia muzika..trumpiau,aš jo nerekomenduoju..o ten žiūrėkit,kaip ten ir kas..geros dienos????

2024-03-03, 23:59 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoju!!! susitikimas su gydytoju nedavė visiškai jokios naudos..balso kelimas ,nepaiškinimas,elgiasi labai nepagarbiai.Manau visų pirma gydytojas tūretų paaiškinti del ko operacija..O ne pirmas klausimas, ar nori operacijos?pirmą kartą su tokiu gydytoju teko susitikt ,bet daugiau ir nebenorečiau...

2022-07-26, 07:47 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, gydytojas arogantiškas, nemandagus, mažai dėmesio skiria pokalbiui, neatsako į rūpimus klausimus.

2022-05-21, 11:57 | Registruotas lankytojas 1

Totalus ne gydytojas ir klausimas kaip dar turi licencija? Užgaulus ir įžeidus žmogus, nemokantis bendrauti... Neleidžiantis nei žodžio pratari ir tik rėkiantis. Jei žmogus atėjo su problemą ir skausmų, o ji pasitinka gydytojas kuris išdeda klientą i šuns dienas (ir čia neperdedu) kai tenka iš kabineto išeiti su ašaromis akyse ir net neprisiminti kai išėjai net tik iš kabineto bet ir iš ligoninės. Ar tai normalu ? Negaliu neapsakyti kokia nepykanata kyla prisiminus šią situacija.

2021-11-19, 12:30 | Registruotas lankytojas 1

NEREKOMENDUOJU!!!!! Nesuprantą apie ką šneką vat namo labai norėjo įžeidinėjo mane dėl tatuaruočių pasakė kad visas skausmas kurį jaučiu yra galvoje ir kad ale aš jį pati susikuriu. Jau geriau būčiau rašiusis į Lazdynus negu pas šį neadekvatų daktarą. Šūkavo kaip jis nori namo ir kaip jį čia viskas nervina. Laukiau apie 1h kol priims. Atėjau su aiškiu atsakymų kas man yra tačiau daktaras po 10min pasakė kad man nieko nėra nors kitų daktarų išrašai ir riešo nuotraukos rodo ką kitą. Tai tikrai būkite atsargūs pas ką registruojatės. Ir tikrai nelinkiu pas šį neadekvatų daktarą rašytis.

2018-03-16, 10:32 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-12-19, 11:06 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-11-14, 08:04 | IP: *.*.*.*

2016-11-13, 19:01 | IP: *.*.*.*