Pacientai, kurie rekomenduoja Kiril Popov, %

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18416, Galiojanti

Išduota: 2008-06-30, Nr. MPL-11071, Galiojanti

Popov Kiril dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Popov Kiril?

2019-08-29, 11:21 | 9

Kaip gydytojas -kaip siaubo filme!!!Taip pat visiškai nesidomėjo apie mano būklę. Galima sajyti visai nebendravo...Ir jei bendravo ,tai piktdžiugiškai tyčiojosi. Paprašydavo seselės nuimti vakuuminį siurblį,nes reikia apžiūrėti žaizdą.Abu kartus atėjo po 2-3 dienų. O infekcija buvo labai pavojinga. O dar kiek neadekvačių veiksmų (tarkime apipjaustyti ,praplėsti 30 cm žaizdą iki kaulo be nuskausminamųjų) ir tt....Toks jausmas,kad tyčia kerštavo už kažką. Labai nemandagus,stačiokas. Daug rašyt reikėtų apie viską.Turiu ir video įrodymų apie jo darbą. Niekam nerekomenduočiau!!! :(

2019-03-12, 18:15 | 1

Dekui Kirilui už sekmingą raktikaulio operacija.Operacijos metu leido šneketi, viskas ivyko sekmingai.operuojant nesugadino tatto.Didelis dekui siam vyrui.

2018-03-19, 08:42 | 2

Operacija buvo atlikta 2018.03.16 . Gydytojas būtent toks, kokį nori matyti prieš operaciją ir po jos. Ačiū už atliktą operaciją. Ačiū už Jūsų šypseną ir rankos paspaudimą. Labai jaunas, šaunus ir energingas gydytojas,dirbantis su šypseną, turintis puiku humoro jausmą, viską puikiai išaiškinantis, dėmesingas, tikras profesionalas. Kad daugiau tokių gydytojų būtų. Renata D.

2018-02-15, 16:50 | 1

Gydytojas - puikus savo srities profesionalas. Dėkoju jam, kad labai gerai pavyko kairio blauzdikaulio ir šlaunikaulio lūžių operacija (2018-01-27, naktį). Tai jaunas, dėmesingas, geras, atjaučiantis, linksmas specialistas. Linkiu jam sėkmės profesinėje karjeroje, džiaugsmingų dienų nelengvame jo darbe. Gyd. Kiril Popov, nuoširdžiai sveikinu Jus su 100-uoju Lietuvos gimtadieniu. Telaimina Jus Dievas. Dar kartą ačiū, kad išgelbėjote mano kojytę.
Pagarbiai,
Renata Baukienė

2018-01-03, 11:40 | 2

Labai geras, atsakingas ir kompetetingas gydytojas. Pašalino išsikišusį varžtä, rūpestingai atsakė į visus klausimus. Tikrai rekomenduoju.

2017-11-30, 09:28 | 1

Prieš 1,5m idealiai "surinko" lūžusią čiurną. Neseniai pašalino metalo konstrukcijas.

2017-09-19, 13:45 | IP: 188.69.210.4

Labai geras gydytojas.likau maloniai nustebintas.siais laikais retai pasitaiko tokiu ,savo darbui atsidavusiu ir nuosirdziu gydytoju.

2017-06-25, 18:35 | IP: 5.20.98.246

2017-05-14 buvo atlikta čiurnos lūžio operacija. Labai norėčiau padėkoti gydytojui už operaciją, už kantrybę, už atsakymus i mano klausimus, už malonią šypseną. Norėčiau palinkėti sėkmės darbe ir gyvenime. Renata Dikteriova.

2017-05-10, 20:27 | 1

Esu labai dėkingas Kirilui. Po kelio traumos operacijos buvo įnešta infekcija, prireikė 4 operacijų ir 9 mėnesių gydymo. Kirilas mane išgelbėjo ir nuoširdžiai padėjo įveikti šią problemą.
Esu be galo dėkingas, linkiu šiam gydytojui ir toliau tęsti savo gerą darbą .

Linas

2017-05-09, 23:32 | IP: 78.56.223.76

Geras gydytojas, savo srities žinovas.