Pacientai, kurie rekomenduoja Nemira Vaičiulionienė, %

Gydytojas vaikų alergologas

Išduota: 2015-12-08, Nr. MPL-20843, Galiojanti

Gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-03055, Galiojanti

Vaičiulionienė Nemira dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vaičiulionienė Nemira?

2019-07-02, 08:35 | 2

Ji dar ir psichologe patapo pasirodo. Aiskina apie vaiko busena zindymo metu ir liepia ji nutraukti, o tai niekaip nesusije su vaiko problemomis, del kuriu buvo ateita. Tiesiog va suzinojo, kad maitinamas ir pradejo aiskinti ka reikia daryti.

2019-03-07, 08:59 | 2

Nuostabi gydytoja. Tiksliai nustate del ko alergija ir skyre gydyma. Rekomenduoju sia gydytoja labai

2019-02-28, 12:02 | 6

Dėmesinga, kantri gydytoja. Atvykus iš kito miesto jau po pietų, suorganizavo reikiamus tyrimus, buvo supratinga, maloni. Problemos ieškojo ir domėjosi. Rekomenduočiau.

2018-11-08, 15:20 | 6

Gydausi pas šią gydytoją jau 24metus nuo kūdikystės. Profesionali, konkreti, negailinti laiko, žinių. Visada atsižvelgia į galimybes, poreikius. Patys geriausi atsiliepimai vertinant alergologo darbą.

2018-02-08, 00:38 | 5

Labai nemaloni....
Daugiau NIEKADA neeičiau ir niekam NEREKOMENDUOČIAU.
Vos užėję į kabinetą — pasigailėjome atvažiavę, o dar tiek pinigų palikome už NIEKĄ (ėjome privačiai). Vaiko net neapžiūrėjo, o apie save labai geros nuomonės, ko mes su vyru deja pasakyti negalime....
Netiesiogiai davė suprasti, kad mes — tėvai kalti, jog blogai maitiname vaiką, todėl pasireiškė alergija nuo maisto (nors niekam vaikas nealergiškas, tiesiog dermatitas ir sudirgusi oda).

2016-12-31, 15:24 | 1

Nuostabi gydytoja. Tikras savo sryties specialistas. Tiksliai nustate kelis metus mane kamavusios ligos priežastį ir išgydė. Kiti gydytojai nesėkmingai gydė tik pasėkmes -atopinį dermatitą. Bet niekam iki to nepavyko nustatyti mano alergijos priežastį ir ją pašalinti. Gailiuosi tik vieno, kad nepatekau pas ją anksčiau . Esu labai dėkinga šiai gydytojai!

2016-09-29, 19:02 | IP: 90.131.32.14

Nuostabus savo srities profesionalas. Visada malonu apsilankyti.

2016-07-16, 01:40 | IP: 84.15.185.97

Labai puiki gydytoja, nuovoki ir išmananti savo darbą. Nuoširdžiai esu dėkinga gydytojai ir jos nuostabiai sesutei Irenai už pagalbą kai jos reikėjo. Gydytoja nuodugniai ištyrė ir išgydė ir manę ir mano dukrą. Didelis nuoširdus AČIŪ, sekmės ir sveikatos

2016-04-01, 11:03 | IP: *.*.*.*
2015-03-24, 09:25 | IP: *.*.*.*