Pacientai, kurie rekomenduoja Ona Smilgevičienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13336, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Smilgevičienė Ona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Smilgevičienė Ona?

2.1

2021-05-19, 20:28 | Registruotas lankytojas 2

Neseniai lankiausi pas šią gydytoją. Likau, deja, nemaloniai nustebintas. Iš pradžių galvojau, gal aš turiu kažkokių bendravimo problemų su žmonėmis, kad gydytoja neryžtingai atsako į man rūpimus klausimus ir ne tik. Tačiau dabar, skaitant kitų žmonių komentarus bei atsiliepimus nurimau. Iš kitų asmenų žodžių, kurie irgi lankėsi pas šią dermatologę, supratau, kad nesu vienintelis toks, su kuriuo buvo kalbama ir bendraudama nemandagiai ir neprofesionaliai. Nenoriu kaltinti daktarės, bet vizito metu jaučiausi nemaloniai matytas Jos kabinete. Gydytoja, kaip jau minėjau anksčiau, neryžtingai atsakinėjo į mano klausimus, o jeigu ir atsakinėjo, tai truputį su tokiu nenoru ir pasišaipymu. Negaliu nieko pasakyti apie gydytojos profesionalumą, nes, kad tai galėčiau suprasti, vizitui medikė skyrė per mažai laiko. Jaučiausi skubinamas. Suprantu, kad darbas vyksta nesklandžiai dėl pacientų antplūdžio ir tt., bet teko gerokai pasėdėti, kol buvau priimtas, nors ir buvau užsirašęs anksčiau. Galiu teigti, jog nieko naujo apie savo diagnozę, kuri buvo nustatyta dar prieš daugelį metų, nesužinojau.

2021-04-29, 16:17 | Registruotas lankytojas 1

Galbūt gydytoja ir gera specialistė, tačiau kas iš to, jei ji visai nenori nei gydyti, nei atsakyti į klausimus, nei išklausyti. Net nežinojau, kad dar yra likę tokių nemandagių ir net įžeidžiamai bendraujančių gydytojų, pasirodo prieš registruojantis būtina skaityti atsiliepimus. Pas šią gydytoją ėjau nusišaldyti karpų, vieną nušaldė, o kita, ant delno, paaiškėjo, kad yra ne karpa, o kažkoks kietasis darinys. Norėjau paklausti, kaip jį nunaikinti, gal kokiu kitokiu metodu galima, į ką man atšovė, kad nieko čia nepadarysi. Tada paklausiau nejau taip ir liks visam gyvenimui, į ką gydytoja man išrėžė: "vaje, kad tik visos tokios problemos būtų gyvenime". Tai nebuvo pasakyta kažkokiame juokingame kontekste, o labai šiurkšiai ir nemandagiai, nors aš su šia gydytoja visą vizito laiką pati bendravau mandagiai. Visą laiką buvo bendraujama atžagariai, skubinama, tokia nuotaika, kad esu ne tik nelaukiama, bet vos ne kalta, kad pas ją atėjau, tarsi būčiau jai sutrukdžiusi. Susidaro toks vaizdas, kad šiai gydytojai labai nepatinka jos darbas ir išsiliejama ant pacientų – sveikatos priežiūros specialistai neturėtų taip elgtis, jei jums nepatinka jūsų darbas keiskite jį, nes gydytojo darbas pirmiausia yra darbas su žmonėmis. O aš dėl savo delno keliausiu pas kitą gydytoją, kuris, tikiuosi, bent jau suteiks man informaciją, jei gydymas negalimas

2021-04-27, 16:53 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju! Maza to kad israse vaistus, kurie yra tik nuo 2metu(kai vaikui 1.2m), tai dar blogai israse recepta, visi paskirti vaistai tik pablogino situacija, berimas ant vaiko kunelio tapo dar didesnis, vaikas kasosi non stop, o paprasius antakalnio poliklinikos registraturos, kad daktare paskambintu, sake uzregistruota, taciau jokio skambucio nesulaukiau. Laukeme sio vizito ilgai ir vylemes, kad kazka issiaiskinsim, taciau nei jokie kraujo tyrimai buvo paskirti, nei normalus apziurejimas ivyko, tik pablogejo viskas. Labai liudna...

2021-02-17, 02:16 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ir maloni gydytoja, savo srities profesionalė. Draugiškai bendrauja, tiksliai nustato diagnozę, paskiria tinkama gydymą. Rekomenduoju.

2021-01-29, 07:24 | Registruotas lankytojas 1

Snd lankausi pas gydytoja. Kokia miela ir mandagi daktare. Iškart nustatė diagnoza, paskyrė gydymą. Uždavė daug klausymų apie mano sveikata. Davė daug patarimų dėl mano lygos. Kita karta eisiu tik pas gydytoja Smilgeviciene. Net keista, kad tiek daug blogiu atsiliepimu...

2020-08-26, 07:33 | Registruotas lankytojas 7

Bendravo nemandagiai, į klausimus atsakinėjo lyg būčiau mokinė atėjusi per jos kavos pertrauką ir sutrukžiusi relaxuoti. Atrodė, kad nori atsikratyti, mano problemas ir nusiskundimus paversti juoku ir išsigalvojimais. Turėjau įrodinėti, kad man tikrai buvo kažkas negerai nagams, rodyti nuotraukas, nes mano nusiskundimų, kad jie dabar vis dar geltoni ir trapūs, nenorėjo klausyti. Rekomenduoti jokio tepaliuko, lako negalėjo, nepateikė jokių pavadinimų. Realiai, seselė sėdinti šalia rodė didesnį susidomėjimą mano nusiskundimais ir elgėsi mandagiai, pasiūlė man prieš jau einant dar pasitikrinti apgamus, t.t. Tik jos iniciatyva buvo atrastas galimai pakitęs apgamas. Niekam nerokemnduoju šios daktarės, nebent norit pasijust vėl grįžę į pradinę mokyklą, kur su jumis elgiamasi kaip nieko gyvenime nemačiusiu ir savo kūno nepažįstančiu vaikučiu. Pageltę, trupinėjantys nagai tikrai nėra sveika, netikėkite, jei ši gydytoja jums sakys atvirkščiai ir dar numes, KAD TOKIAME AMŽIUJE NESITIKĖKITE KŪDYKIO NAGŲ, kai jums viso labo bus tik 26metai ir kai pažeisti nagai yra akivaizdžiai tie, kurie ir anksčiau rodė nagų ligų simptomus. Jos kompetencija stipriai abejoju, sesėle rodė daug daugiau žinių bagažo ir daug daugiau žmogiško supratimo. Prašyčiau sukeisti seselę su abejotinos kompetencijos daktare arba padinti seselei algą - žmogus kenčia tokį elgesį visą darbo dieną :)))

2020-08-17, 09:30 | Registruotas lankytojas 2

Niekam nerekomenduoju rinktis šios gydytojos. Vizito laukiau 3mėn (nes eilės tikrai didelės), o apžiūrai skyrė vos kelias minutes, pasakė, jog nieko negali padėti, o kai toliau bandžiau parodyti, jog problema tikrai matoma, pradėjo kalbėti pakeltu tonu, tarsi aš kalta, kad pas ją atėjau. Nepasiūlė absoliučiai jokio sprendimo (net pasikalbėjusi su vaistininku gavau patarimų, naudingesnių, nei kažkokie arogantiški pasipiktinimai), jokio tyrimo, išleido po 5min vizito... Veltui lauktas laikas, veltui važiuota į Vilnių, o gydytoja turėtų pagalvoti, ar jai verta būti gydytoja, jeigu net parduotuvėj kasininkės aptarnauja mandagiau ir labiau pasidomi problema.

2019-12-11, 09:23 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai nemandagi ir skundžiasi, jog dėl pacientų reikia aukoti savo pietų pertrauką. Po pirmo tokio komemtaro persirašiau kitu laiku, tai pasirodo, jog ir tas laikas netiko. Lyg visą dieną jai būtų pietų pertrauka. Aš taip pat iš darbo išeinu ir praleidžiu pietų pertrauką, bet kitų žmonių nekaltinu. Galbūt nereikėtų rašyti pacientų pertraukos metu.
Jau kreipiausi dėl problemos į kitą gydytoją. Galbūt ji nesiskųs, kad yra nepavalgius.

2019-12-09, 17:44 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja nekompetetinga! Išgąsdino su baisia diagnoze, kuri dukrai nepasitvirtino, nors išrašė vaistų, kurių man užteko proto dukrai neduoti. Vizitas poliklinikoje buvo mokamas. Gydytoja bendravo maloniai, bet kas iš to, jei tris savaites negalėjau ramiai gyvent dėl neteisingos diagnozės?! Ėjau pas kitą dermatologą, darkart mokėjau, kad taisyt jos klaidą. Daugiau niekad pas šitą specialistę neičiau, ko ten eit, jei negali pasakyt, kuo sergi, kam išvis tokia gydytoja reikalinga

2019-10-24, 14:25 | Registruotas lankytojas 1

Pati arogantiskiausia iki siol mano sutikta gydytoja. Salia kabineto atejau dar likus 10 min iki vizito laiko pradzios. Kadangi poliklinikose pacientus pas gydytoja paprastai kviecia uzeiti sesutes, kantriai laukiau kol busiu pakviesta. Praejus dar 15 min ir matydama, kad pas gydytoja pacientu nera, nusprendziau pas gydytoja uzeiti. Gydytoja nemaloniu, gan grubiu tonu pareiske, kad as veluoju or mano vizito laikas jau baigesi, ir, kad greiciau rodyciau del ko skundziuos. Po tokios nemalonios bendravimo pradzios apskritai nesinorejo kalbeti apie savo nusiskundimus, kadangi pasijauciau kalta atejus ir sudrumscius gydytojos brangu laija. Israse gydymui skirta preparata ir trumpai paaiskino kaip juo naudotis. Man paprasius patikslinti tam tikrus dalykus, gydytoja pareiske, kad as nesiklausau ka ji kalba ir apskritai jai baisu. Baisu turetu buti pacientams, kurie lankosi pas sita gydytoja, kadangi ji visiskai nesupratinga ir nemoka bendrauti su pacientais! Daugiau niekada nesilankysiu pas sita gydytoja ir nuosirdziai nerekomenduoju lankytis kitiems. Vienintele sesute sioje situacijoje elgesi mandagiai ir bande uzglaistyti gydytojos netoleruotina elgesi.

2019-10-07, 16:13 | Registruotas lankytojas 1

Pirmo vizito metu pasakiau koki tepaliuka naudojau, išrašė antibiotikų. Antrovizito metu išrašė tai ką minėjau pirmo vizito metu kad vartojau ir nepadėjo. Visiškai dzin jai darbas. Aš gyditojus mėgstu bet jos ne. Nekompetencijos maksimumas. Gydimas tolygus agliuko išgėrimui kai koja gangrenuoja. Beviltiška

2019-05-06, 10:11 | Registruotas lankytojas 7

labai nemaloni, nemandagi gydytoja. bendrauti su pacientu nemoka, neisklauso. nerekomenduoju niekam.

2019-04-19, 14:56 | Registruotas lankytojas 5

Lankiausi pas šią gydytoją maždaug prieš metus, bet dar dabar prisimenu jos atsainų ir pašaipų bendravimą. Atėjau, nes buvo neaiškios kilmės bėrimas ant pilvo, tačiau kol sulaukiau eilėje (nors vizitas ir buvo mokamas), berimas jau buvo beveik išnykęs, įtariau sau grybelio atsinaujinimą, kadangi ilgus metus su juo kovojau. Ji iš mano spėjimo šaipėsi, klausė ko čia iš vis atėjau jei jokių bėrimų nėra, rodžiau kelias likusias dėmes, bet ji apsimetė, kad ten nieko nėra ir dar šaipydamasi klausė sesutės ar ji irgi nieko nemato... mano prašymu buvo atliktas tyrimas dėl grybelio, diagnozė nepasitvirtino, tačiau kitų, SAVO svarstymų gydytoja net nepateikė. To pasekoje man ši mistiška liga vėl atsinaujino mažiau nei po metų, gyvenant užsienyje, kur net neturėjau nei lėšų nei galimybių nueiti išsitirti, šįkart liga buvo daug agresyvesnė, du mėnesius visas kūnas buvo nusėtas raudonom dėmėm, apmaudu, kad lankiausi pas šią gydytoją, bet ji man nesugebėjo padėti kai tam turėjo visas galimybes, mokamas vizitas vizitas baigėsi tuo, kad gydytoja galima sakyt atsisakė apžiūrinėti ir diagnozuoti.

2018-06-14, 15:57 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-03, 20:09 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, problemą diagnozavo greitai ir tiksliai. Bendravo dalykiškai, bet maloniai.

2018-02-28, 10:13 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali gydytoja ismananti savo darbo specifika, proceduras atliko puikiai, jokiu priekaistu neturiu, didelis dekui

2017-11-30, 19:56 | IP: 86.38.160.94

Maloni gydytoja, ramiai ir konkrečiai įvertino situaciją, atsakė į visus klausimus, davė patarimų.

2017-10-08, 15:07 | IP: *.*.*.*
2017-03-28, 19:05 | IP: *.*.*.*
2017-01-29, 07:05 | IP: 84.15.188.253

Tikslei diagnozavo problėmą ir skyrė gydimą.

2016-09-30, 13:46 | IP: *.*.*.*
2016-09-29, 21:56 | IP: 78.56.141.173

Normali gydytoja, konkreti, rami, nesicackina kaip sakome. Kazko blogo pasakyti negaliu, kiekvienam savo. Su sia gydytoja reikia moketi benrauti, nes ji kitokia. Bet man neuzkliuvo, padejo, paskyre ka reikejo. Prieme ir be eiles. Svarbu moketi susitarti :)

2016-05-18, 11:29 | IP: *.*.*.*

2016-03-31, 15:01 | IP: 78.60.111.30

Puiki gydytoja.

2016-02-25, 13:41 | IP: *.*.*.*

2015-08-05, 08:27 | IP: 193.219.12.239

Diagnozavo grybelį, išrašė nebrangių vaistų, gaminamų Universiteto vaistinėje, viską paaiškino kaip gydytis, kokių apsaugos priemonių imtis.
Normalus bendravimas.
Viskas gerai, nesuprantu, kodėl tiek blogų atsiliepimų.

2015-07-16, 07:50 | IP: *.*.*.*

2015-05-07, 11:03 | IP: *.*.*.*

2015-04-14, 13:47 | IP: *.*.*.*

2015-04-09, 18:00 | IP: 82.140.180.197

Tikra profesionalė. Kai kam nepatinka, nes veltui burnos neaušina. Žvilgteri, ir iškart nustato (išrašo receptą ar imasi priemonių, pav. nudegina karpą). 2 minutės - susimoki (jei be siuntimo) ir drožk. Lankiausi tris keturis kartus ir kaskart išėjau sužavėtas, nors mielai būčiau ir užtrukęs. Jos veiksmai tikslūs, pagalba TIKRA! Patikima, patyrusi gydytoja. Eikit be baimės ir gaukite profesionalią pagalbą vietoj užuojautos! Galiu ir pasirašyti: Žickis, architektas

2015-01-09, 10:16 | IP: *.*.*.*

2015-01-06, 11:30 | IP: *.*.*.*

2014-12-02, 14:39 | IP: *.*.*.*

2014-10-14, 07:03 | IP: *.*.*.*

2014-03-31, 10:26 | IP: *.*.*.*

2013-11-15, 07:58 | IP: 79.132.186.221

Teko apsilankyti ne planine tvarka. Maloniai priėmė, išklausė, diagnozavo ligą, skyrė vaistus, kuriuos pavartojus, jau antrą dieną pajutau pagerėjimą . Šiuo metu sėkmingai tęsiu gydymą. DĖKOJU JUMS, GYDYTOJA. STIPRYBĖS.

2013-11-15, 07:34 | IP: 79.132.186.221

Teko apsialnkyti, bet apžvelgus komentarus-vertinimus, buvo šiek tiek neramu ir tuo pačiu smalsu...Į priėmimą patekau neplanine tvarka, nes problema buvo neplanuota. Labai šiltai priėmė, išklausė, apžiūrėjo, nustatė diagnozę, skyrė vaistus, paiškino kaip vartoti...Diagnozė pasitvirtino. Praėjus dienai pajutau pagerėjimą. Šiuo metu gydausi, kaip ir nurodė gydytoja, ligos požymiai nyksta.Nuoširdus Dėkui JUMS, GYDYTOJA. Danutė

2013-08-01, 15:32 | IP: *.*.*.*

2013-07-16, 11:46 | IP: 195.182.69.29

puiki gydytoja, ne taip kaip Chlivickienė, nuo kurios pabėgau

2013-04-09, 10:02 | IP: *.*.*.*

2013-01-31, 21:00 | IP: *.*.*.*

2013-01-28, 16:47 | IP: 78.56.168.211

Neturiu jokių priekaištų šiai gydytojai. Buvau pas gyd. Smilgevičienę konsultacijoje dėl papilomų, tai ne tik kad greitai priėmė, maloniai bendravo ir greitai atliko procedūrą, bet atsakė į visus klausimus be jokio nekantrumo ar pasikėlimo ir tikrai profesionaliai bendravo. Gal seselė ir neatrodo malonumo įsikūnijimas, bet ji į konsultaciją nesikišo, taigi man visai neužkliuvo.

2012-06-12, 05:38 | IP: *.*.*.*

2012-04-26, 11:24 | IP: 85.206.22.38

Begalo malonus ir rupestingas gydytojas. Darydamas procedura visada paklausia ar skauda, kaip jauciuosi. Tikrai rekomenduoju:)

2012-01-10, 16:23 | IP: *.*.*.*

2011-12-01, 07:20 | IP: 213.197.129.86

o jūs žinote, kad pagal jūsų kompiuterio IP galima jus atrasti ir ištirti komentaro teisingumą tikrinant dokumentaciją jūsų kortelių įrašuose ir gydymo kokybę? ar nereikėe kartais po viso to viesai atsiprašyti? pamąstykit:)

2011-10-28, 12:39 | IP: *.*.*.*

2010-08-20, 17:45 | IP: *.*.*.*