Pacientai, kurie rekomenduoja Ona Smilgevičienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13336, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Smilgevičienė Ona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Smilgevičienė Ona?

2.1

2020-08-26, 09:33 | Registruotas lankytojas 4

Bendravo nemandagiai, į klausimus atsakinėjo lyg būčiau mokinė atėjusi per jos kavos pertrauką ir sutrukžiusi relaxuoti. Atrodė, kad nori atsikratyti, mano problemas ir nusiskundimus paversti juoku ir išsigalvojimais. Turėjau įrodinėti, kad man tikrai buvo kažkas negerai nagams, rodyti nuotraukas, nes mano nusiskundimų, kad jie dabar vis dar geltoni ir trapūs, nenorėjo klausyti. Rekomenduoti jokio tepaliuko, lako negalėjo, nepateikė jokių pavadinimų. Realiai, seselė sėdinti šalia rodė didesnį susidomėjimą mano nusiskundimais ir elgėsi mandagiai, pasiūlė man prieš jau einant dar pasitikrinti apgamus, t.t. Tik jos iniciatyva buvo atrastas galimai pakitęs apgamas. Niekam nerokemnduoju šios daktarės, nebent norit pasijust vėl grįžę į pradinę mokyklą, kur su jumis elgiamasi kaip nieko gyvenime nemačiusiu ir savo kūno nepažįstančiu vaikučiu. Pageltę, trupinėjantys nagai tikrai nėra sveika, netikėkite, jei ši gydytoja jums sakys atvirkščiai ir dar numes, KAD TOKIAME AMŽIUJE NESITIKĖKITE KŪDYKIO NAGŲ, kai jums viso labo bus tik 26metai ir kai pažeisti nagai yra akivaizdžiai tie, kurie ir anksčiau rodė nagų ligų simptomus. Jos kompetencija stipriai abejoju, sesėle rodė daug daugiau žinių bagažo ir daug daugiau žmogiško supratimo. Prašyčiau sukeisti seselę su abejotinos kompetencijos daktare arba padinti seselei algą - žmogus kenčia tokį elgesį visą darbo dieną :)))

2020-08-17, 11:30 | Registruotas lankytojas 2

Niekam nerekomenduoju rinktis šios gydytojos. Vizito laukiau 3mėn (nes eilės tikrai didelės), o apžiūrai skyrė vos kelias minutes, pasakė, jog nieko negali padėti, o kai toliau bandžiau parodyti, jog problema tikrai matoma, pradėjo kalbėti pakeltu tonu, tarsi aš kalta, kad pas ją atėjau. Nepasiūlė absoliučiai jokio sprendimo (net pasikalbėjusi su vaistininku gavau patarimų, naudingesnių, nei kažkokie arogantiški pasipiktinimai), jokio tyrimo, išleido po 5min vizito... Veltui lauktas laikas, veltui važiuota į Vilnių, o gydytoja turėtų pagalvoti, ar jai verta būti gydytoja, jeigu net parduotuvėj kasininkės aptarnauja mandagiau ir labiau pasidomi problema.

2019-12-11, 10:23 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai nemandagi ir skundžiasi, jog dėl pacientų reikia aukoti savo pietų pertrauką. Po pirmo tokio komemtaro persirašiau kitu laiku, tai pasirodo, jog ir tas laikas netiko. Lyg visą dieną jai būtų pietų pertrauka. Aš taip pat iš darbo išeinu ir praleidžiu pietų pertrauką, bet kitų žmonių nekaltinu. Galbūt nereikėtų rašyti pacientų pertraukos metu.
Jau kreipiausi dėl problemos į kitą gydytoją. Galbūt ji nesiskųs, kad yra nepavalgius.

2019-12-09, 18:44 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja nekompetetinga! Išgąsdino su baisia diagnoze, kuri dukrai nepasitvirtino, nors išrašė vaistų, kurių man užteko proto dukrai neduoti. Vizitas poliklinikoje buvo mokamas. Gydytoja bendravo maloniai, bet kas iš to, jei tris savaites negalėjau ramiai gyvent dėl neteisingos diagnozės?! Ėjau pas kitą dermatologą, darkart mokėjau, kad taisyt jos klaidą. Daugiau niekad pas šitą specialistę neičiau, ko ten eit, jei negali pasakyt, kuo sergi, kam išvis tokia gydytoja reikalinga

2019-10-24, 16:25 | Registruotas lankytojas 1

Pati arogantiskiausia iki siol mano sutikta gydytoja. Salia kabineto atejau dar likus 10 min iki vizito laiko pradzios. Kadangi poliklinikose pacientus pas gydytoja paprastai kviecia uzeiti sesutes, kantriai laukiau kol busiu pakviesta. Praejus dar 15 min ir matydama, kad pas gydytoja pacientu nera, nusprendziau pas gydytoja uzeiti. Gydytoja nemaloniu, gan grubiu tonu pareiske, kad as veluoju or mano vizito laikas jau baigesi, ir, kad greiciau rodyciau del ko skundziuos. Po tokios nemalonios bendravimo pradzios apskritai nesinorejo kalbeti apie savo nusiskundimus, kadangi pasijauciau kalta atejus ir sudrumscius gydytojos brangu laija. Israse gydymui skirta preparata ir trumpai paaiskino kaip juo naudotis. Man paprasius patikslinti tam tikrus dalykus, gydytoja pareiske, kad as nesiklausau ka ji kalba ir apskritai jai baisu. Baisu turetu buti pacientams, kurie lankosi pas sita gydytoja, kadangi ji visiskai nesupratinga ir nemoka bendrauti su pacientais! Daugiau niekada nesilankysiu pas sita gydytoja ir nuosirdziai nerekomenduoju lankytis kitiems. Vienintele sesute sioje situacijoje elgesi mandagiai ir bande uzglaistyti gydytojos netoleruotina elgesi.

2019-10-07, 18:13 | Registruotas lankytojas 1

Pirmo vizito metu pasakiau koki tepaliuka naudojau, išrašė antibiotikų. Antrovizito metu išrašė tai ką minėjau pirmo vizito metu kad vartojau ir nepadėjo. Visiškai dzin jai darbas. Aš gyditojus mėgstu bet jos ne. Nekompetencijos maksimumas. Gydimas tolygus agliuko išgėrimui kai koja gangrenuoja. Beviltiška

2019-05-06, 12:11 | Registruotas lankytojas 6

labai nemaloni, nemandagi gydytoja. bendrauti su pacientu nemoka, neisklauso. nerekomenduoju niekam.

2019-04-19, 16:56 | Registruotas lankytojas 5

Lankiausi pas šią gydytoją maždaug prieš metus, bet dar dabar prisimenu jos atsainų ir pašaipų bendravimą. Atėjau, nes buvo neaiškios kilmės bėrimas ant pilvo, tačiau kol sulaukiau eilėje (nors vizitas ir buvo mokamas), berimas jau buvo beveik išnykęs, įtariau sau grybelio atsinaujinimą, kadangi ilgus metus su juo kovojau. Ji iš mano spėjimo šaipėsi, klausė ko čia iš vis atėjau jei jokių bėrimų nėra, rodžiau kelias likusias dėmes, bet ji apsimetė, kad ten nieko nėra ir dar šaipydamasi klausė sesutės ar ji irgi nieko nemato... mano prašymu buvo atliktas tyrimas dėl grybelio, diagnozė nepasitvirtino, tačiau kitų, SAVO svarstymų gydytoja net nepateikė. To pasekoje man ši mistiška liga vėl atsinaujino mažiau nei po metų, gyvenant užsienyje, kur net neturėjau nei lėšų nei galimybių nueiti išsitirti, šįkart liga buvo daug agresyvesnė, du mėnesius visas kūnas buvo nusėtas raudonom dėmėm, apmaudu, kad lankiausi pas šią gydytoją, bet ji man nesugebėjo padėti kai tam turėjo visas galimybes, mokamas vizitas vizitas baigėsi tuo, kad gydytoja galima sakyt atsisakė apžiūrinėti ir diagnozuoti.

2018-06-14, 17:57 | Registruotas lankytojas 2

Gaila nepatikejau cia esanciais komentarais ir surizikavau nueiti pas sia gydytoja. Negaiskite savo brangaus laiko! Visiskai i bala ismesti pinigai uz vizita. Gyd. Smilgeviciene visiskai nekompetetinga, sedi savo kedeje ir vercia pacienta jaustis kaltu, kad pas ja atejo. Apgailetina, vizitas turbut uztruko maziau nei 5min, negavau jokios informacijos, norejosi greiciau iseiti. Patariu rinktis profesionalu gydytoja, nes po sio vizito vis tiek ieskosit kito:)

2018-05-03, 22:09 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, problemą diagnozavo greitai ir tiksliai. Bendravo dalykiškai, bet maloniai.

2018-02-28, 11:13 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali gydytoja ismananti savo darbo specifika, proceduras atliko puikiai, jokiu priekaistu neturiu, didelis dekui

2017-11-30, 20:56 | IP: 86.38.160.94

Maloni gydytoja, ramiai ir konkrečiai įvertino situaciją, atsakė į visus klausimus, davė patarimų.

2017-10-08, 17:07 | IP: *.*.*.*
2017-03-28, 21:05 | IP: *.*.*.*
2017-01-29, 08:05 | IP: 84.15.188.253

Tikslei diagnozavo problėmą ir skyrė gydimą.