Pacientai, kurie rekomenduoja Ona Smilgevičienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13336, Galiojanti

Smilgevičienė Ona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Smilgevičienė Ona?

2.1

2019-10-24, 17:25 | 1

Pati arogantiskiausia iki siol mano sutikta gydytoja. Salia kabineto atejau dar likus 10 min iki vizito laiko pradzios. Kadangi poliklinikose pacientus pas gydytoja paprastai kviecia uzeiti sesutes, kantriai laukiau kol busiu pakviesta. Praejus dar 15 min ir matydama, kad pas gydytoja pacientu nera, nusprendziau pas gydytoja uzeiti. Gydytoja nemaloniu, gan grubiu tonu pareiske, kad as veluoju or mano vizito laikas jau baigesi, ir, kad greiciau rodyciau del ko skundziuos. Po tokios nemalonios bendravimo pradzios apskritai nesinorejo kalbeti apie savo nusiskundimus, kadangi pasijauciau kalta atejus ir sudrumscius gydytojos brangu laija. Israse gydymui skirta preparata ir trumpai paaiskino kaip juo naudotis. Man paprasius patikslinti tam tikrus dalykus, gydytoja pareiske, kad as nesiklausau ka ji kalba ir apskritai jai baisu. Baisu turetu buti pacientams, kurie lankosi pas sita gydytoja, kadangi ji visiskai nesupratinga ir nemoka bendrauti su pacientais! Daugiau niekada nesilankysiu pas sita gydytoja ir nuosirdziai nerekomenduoju lankytis kitiems. Vienintele sesute sioje situacijoje elgesi mandagiai ir bande uzglaistyti gydytojos netoleruotina elgesi.

2019-10-07, 19:13 | 1

Pirmo vizito metu pasakiau koki tepaliuka naudojau, išrašė antibiotikų. Antrovizito metu išrašė tai ką minėjau pirmo vizito metu kad vartojau ir nepadėjo. Visiškai dzin jai darbas. Aš gyditojus mėgstu bet jos ne. Nekompetencijos maksimumas. Gydimas tolygus agliuko išgėrimui kai koja gangrenuoja. Beviltiška

2019-05-06, 13:11 | 3

labai nemaloni, nemandagi gydytoja. bendrauti su pacientu nemoka, neisklauso. nerekomenduoju niekam.

2019-04-19, 17:56 | 5

Lankiausi pas šią gydytoją maždaug prieš metus, bet dar dabar prisimenu jos atsainų ir pašaipų bendravimą. Atėjau, nes buvo neaiškios kilmės bėrimas ant pilvo, tačiau kol sulaukiau eilėje (nors vizitas ir buvo mokamas), berimas jau buvo beveik išnykęs, įtariau sau grybelio atsinaujinimą, kadangi ilgus metus su juo kovojau. Ji iš mano spėjimo šaipėsi, klausė ko čia iš vis atėjau jei jokių bėrimų nėra, rodžiau kelias likusias dėmes, bet ji apsimetė, kad ten nieko nėra ir dar šaipydamasi klausė sesutės ar ji irgi nieko nemato... mano prašymu buvo atliktas tyrimas dėl grybelio, diagnozė nepasitvirtino, tačiau kitų, SAVO svarstymų gydytoja net nepateikė. To pasekoje man ši mistiška liga vėl atsinaujino mažiau nei po metų, gyvenant užsienyje, kur net neturėjau nei lėšų nei galimybių nueiti išsitirti, šįkart liga buvo daug agresyvesnė, du mėnesius visas kūnas buvo nusėtas raudonom dėmėm, apmaudu, kad lankiausi pas šią gydytoją, bet ji man nesugebėjo padėti kai tam turėjo visas galimybes, mokamas vizitas vizitas baigėsi tuo, kad gydytoja galima sakyt atsisakė apžiūrinėti ir diagnozuoti.

2018-06-14, 18:57 | 2

Gaila nepatikejau cia esanciais komentarais ir surizikavau nueiti pas sia gydytoja. Negaiskite savo brangaus laiko! Visiskai i bala ismesti pinigai uz vizita. Gyd. Smilgeviciene visiskai nekompetetinga, sedi savo kedeje ir vercia pacienta jaustis kaltu, kad pas ja atejo. Apgailetina, vizitas turbut uztruko maziau nei 5min, negavau jokios informacijos, norejosi greiciau iseiti. Patariu rinktis profesionalu gydytoja, nes po sio vizito vis tiek ieskosit kito:)