Pacientai, kurie rekomenduoja Sigita Speičienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01153, Galiojanti

Speičienė Sigita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Speičienė Sigita?

1.3

2018-08-09, 10:29 | 2

Puiki, atsakinga specialistė. Manau, viena geriausių oftalmologių. Ligonių daug, todėl kartais tenka palaukti, bet paslaugų kokybė puiki. Gydytoja stebi savo ligonius, paskiria vizitus ligos eigoje.

2018-03-21, 22:49 | 2

Reikėjo laukti 2 val. Po nustatyto laiko kol priėmė. Iš viso sugaišau 2,5 val. Nebendraujanti. Toks jausmas, kad pervargusi, perdegusi. Šalta, piktu veidu.

2017-12-20, 12:38 | 2

Baisi daktarė. Bendravimas su pacientu baisus. Nepaaiškina nei ligos eigos, nei diagnozės ar kt. Praktiškai nebendrauja, jeigu ką ir pasako, tai ypatingai pakeltu tonu ir grubiai. Apibūdinti jai man atsiranda tik vienas žodis - „žvėris“. Niekam nerekomenduočiau pas ją konsultuotis, o atsitiktinai pas ją papuolusiems užuojauta.

2017-02-22, 13:19 | IP: *.*.*.*
2016-11-24, 12:55 | IP: 81.29.18.76

Nuoširdžiai dėkoju gerb. Speičienei. Konsultavausi dėl glaukomos, viską ištyrinėjo be ilgų kalbų, po to paaiškino padėtį, surašė išvadas mano poliklinikos gydytojai (todėl klausimas, ar visiškai išgydė, šiuo atveju nevisiškai tinkamas, nes toliau gydyti turės poliklinikos gydytojas). Gydytojai linkiu nepavargti gelbstint žmonių regėjimą (visi mes ateinam labai išsigandę dėl galimo apakimo ir nuoširdi rūpestinga apžiūra kiek paguodžia - kad gydytojui rūpi tavo sveikata, kad jis neabejingas.
Dar kartą ačiū. R.J.