Pacientai, kurie rekomenduoja Albinas Tamošiūnas, %

Išduota: 2008-01-31, Nr. MPL-10613, Panaikinta

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15271, Galiojanti

Tamošiūnas Albinas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Tamošiūnas Albinas?

2018-06-19, 16:13 | 1

Puikus specialistas ir labai geras, rūpestigas , šiltas žmogus. Rašau tai su didžiule pagarba ir dėkingumu.

2016-11-02, 10:29 | IP: 78.57.240.111

Puikus , nuoširdus gydytojas. Esu sužavėtas kaip specialistu ir asmeniu, absoliučiai tiksli diagnozė,
dėkoju už puikiai atliktą operaciją. Visokeriopos sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Eduardas Ch.

2016-09-01, 01:21 | IP: 86.100.73.49

Labai geras ir nuoširdus gydytojas. Labai rūpestingas

2016-02-19, 18:26 | IP: 86.100.129.162

Labai geras gydytojas. Jei tektu dar lankytis ,tai tik pas ji. Puikus savo srities specelistas. Puikiai atliko operacija. Ir jokiu " pyragu" nereikejo. Rupestingas,ramus,twn ramiau pasijunti su juo bendraujant. Aciu. Didelis ACIU!

2016-01-29, 20:27 | IP: 78.58.235.28

Žinote, labai dažnai sunku atsakyti į tai, kas yra geras ir rūpestingas gydytojas. Jeigu gydytojas pakelia telefono ragelį po darbo valandų ir pabendrauja, manau, kad tai rūpestingas gydytojas. Aš dėkingas, kad šis gydytojas nepabijojęs rizikos ir galimų komplikacijų, dėl mano garbingo amžiaus ir DIDELĖS problemos padarė man operaciją. Kiekviena operacija turi komplikacijų riziką, tad vieni išvengia, kiti ne. Pasigedau tik vieno, labai mažai skiria laiko paaiškinimams, prieš operaciją ir po, bet gal taip ir geriau, juk pacientui ir taip stresas, o čia dar galimą riziką išdėsto...juk ne visi nori smulkiai žinoti kur ir ką pjaus... Aš kreipčiausi dar sykį pas šį gydytoją.

2015-02-04, 11:31 | IP: 78.61.70.207

Labai puikus gydytojas, dekoju uz profesionaliai atlikta operacija.

2014-06-11, 05:33 | IP: 78.59.51.133

Nuostabus gydytojas ,rūpestingas, išmano savo darbą. Tikras profesionalas .
Mums teko vežti giminaitį kuriam įtariamas skrandžio vėžys .
Net ir be ,,pyrago" buvom prižiūrimi .
Esame labai dėkingi už rūpestingą priežiūrą .
Žodžiu gydytojas iš didžiosios raidės.

Esate Albinas Tamošiūnas?
2014-03-19, 16:41 | IP: 86.100.129.246

Šio gydytojodėka aš gyvenu ir toliau kovoju už savo gyvenimą.
Nuostabus, nuoširdus ir profesijai atsidavęs žmogus.
Ačiū daktare, kad esate
Pagarbiai